2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842019 بازدید | 670570 پست
عزیزم خوبی نینیات خوبن‌ میگم شماهم دکترعارفی بودین دکترمنم ایشونه یه سوال ازت داشتم همسرمن باهزین ...

از دست این آقایون😂😂😂

عزیزم اتاق بهتون میدن غصه نخور😘

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
سلام دوستان من امروز سونو شدم ضخامت اندومترم ۱۲ونیم بود دکتر گفت حسابی پروژسترونی وخوبه ایشالا شنبه ...

نازنین جونم انشاالله بسلامتی و دل خوش بری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی دونه دختر دارم...مشکل ک داریم ولی اونقدی نبود ک نشه باردار بشم چون دخترمو با جلوگیری طبیعی باردار ...

خدادخترتو نگه دارو بهت گل پسربده شرایطت مثل منه 

خدایابه امیدخودت🌺
مرسی عزیز دلم ته دلم خییییلی نا امیدم احساس میکنم جنینی برام نمیمونه 🙈🙈😔😔😔

نازنین جونم جنین دختر خیلی قویه و بیشتر هم تشکیل میشه فکرای بد رو از خودت دور کن مطمئن باش همه چیز برات خوب پیش میره

2731
از دست این آقایون😂😂😂 عزیزم اتاق بهتون میدن غصه نخور😘

ممنون عزیزدلم خیلی لطف کردی خوشحال میشم بی بی مثبتتو ببینم چون دکترمونم یکی هست دوست دارم سونو نینی هاتوببینم😍😍😍

عزیز صبح چه ساعتی رفتی تاچه ساعتی اونجابودی؟من روزانتقال باید بچمو بزارم پیش کسی براهمین باید ساعتشوبدونم چندساعته یه حرفی جورکنم بگم چون نمیخوام کسی بدونه ای وی اف میکنم

خدایابه امیدخودت🌺
2740
پس عارفی توابان وابن سیناهست‌ محیط ابان خوب بود راصی بودی؟ نمیدونم بین ابان وابن سیناکدوم خوبه؟

عزیزم برو ابن سینا

ممنون عزیزدلم خیلی لطف کردی خوشحال میشم بی بی مثبتتو ببینم چون دکترمونم یکی هست دوست دارم سونو نینی ...

دخترت چند سالشه؟ منم مجبور شدم دروغ بگم من ۸صب انتقال داشتم تا ۱۲ خوابیدم

مامان ماهک جونم برات دعای نادعلی خوندم انشالله فردا یکی از بهترین روزهای زندگیت باشه جواب آزمایشت یه بتای تپل باشه و ۸ماه باقی مانده دوران بارداری و براحتی سپری بشه برات

هیچی زیادش خوب نیست ولی اگر احتمال داشته باشه یک کمی کیفیت رو بهتر کنه هم خودش خیلیه عزیزم من ...

عزیزم شما قرص dhea رو راحت پیدا کردید؟بسته ای چقدر خریدید ؟من پانکچر قبلی دو بسته اووابوست و اینوفولیک خوردم ،آخرش گفتن کیفیت تخمک زیاد خوب نیست ؟حس میکنم تاثیری نداشت ،اینبار میخوام dhea و کیوتن بخورم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ذخیره تخمدان من ۱/۲ هست تخمک هم تقریبا ۷-۱۰ تا دارم با هربار پانکچر اما جنینهامون بین سه روزگی تا ...

عزیزم ایشالا ایندفه جواب بگیرید حتما

ولی نسبت به ذخیره تخمدانتون تعداد کمی تخمک میدید 

این تاپیک سال ۹۴ زده شده عجیبیه که من توی اون شرایط بد و خودم توی تاپیکها عضو بودم اینجارو ندیدم

این پستم هدفش تجربه است امیدوارم بدرد شما مادرهای اینده بخوره

هرگز سمت مراکز درمانی نرید علی الخصوص ابن سینا،،جز هزینه و تلف شدن وقت چیزی عایدتون نمیشه،لعنت به مرکز ابن‌سینا که عمر منو گرفت وقتمو ۴ سال تلف کرد و نتونست تشخیص بده و فقط تا تونست پول گرفت،،من و همسرم فیش پرداخت  بدست فقط توی راه پله هاش بودیم که مهمترین کاره این مرکزه،و چون گروهی کار میکنن و هر بار تورو یک نفر میبینه و باعث سردرگمی میشه،،یه سری رفتن نتیجه گرفتن،من جز قشره بیشتریام،،،استثنا وجود داره البته،،اما در طی مراجعاتم و رابطه با مردم متوجه شدم مرکز ابن سینا یه مرکزه پول خوره و کاراموزه و بی علم ه،،،،در تهران فقط تحت نظر یه دکتر متبحر بودن نتیجه میده،دکتر اقصی،،،کشاف،،پاکروش،،قوامی،،عارفی،معینی،حسینیان

اینها همشون باهم ان،،ودر راستای هم کار میکنن،و نتیجه بده هستن

2706