2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864986 بازدید | 672333 پست
مرسی عزیز دلم ته دلم خییییلی نا امیدم احساس میکنم جنینی برام نمیمونه 🙈🙈😔😔😔

نه عزیزم اصلا نا امید نباش، معمولا تو جنینا جنین دختر بیشتر هست،به فکر جهیزیشون باش تو این گرونی😀

منم زیاد حساس نیستم گفتم بپرسم ببینم بقیه دوستان چکار میکنن  خدا خیر همسرت بده کمکت میکنه منم ...

لیانا جان درسته حرفت ولی بخدا همسر من اگه بیاد تا مثلاً ظرفها رو شستم، خییییییلی ناراحت میشه، میگه این زندگی مشترک، همونطور که تو سرکار میری، منم تو کار خونه کمکت میکنم، کار کردن زن و مرد نداره، خدا خیرش بده 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان همه بعد انتقال باید هم شیاف بزارن هم هر روز آمپول پروژسترون بزنن؟ اخه من دیگه با س ن م سفت شد ...

منم روزی دو تا آمپول میزنم قبلش کیسه آبگرم می زارم یکم بهتر میشه امتحان کنه

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
سلام دوستان یه سوال لطفاً هرکس میدونی راهنمایی کنه،،،   چند ماه بعد از زایمان میشه دوباره وارد ...

عزيزم تو دوران شیردهی نمیتونی دارو های هورمونی بگیری 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2731
خوبه بخدا .من یک  انتقال دادن س ۲ گفتن پاشین برین .خیلی نگران اینم .نزاشتن زیاد بمونیم

آرزو جون چند تا انتقال دادی؟ علامتی چیزی نداری؟

اره عزیزم.خوبه بگیری انشاءالله بسلامتی زایمان کنی💖

متشکرم دوست خوبم 😍😍

من بار اول سه تا گذاشتن منفی شد بار دوم یدونه مثبت شد،ناامید نباش

خدا کنه منم مثل شما بشم تورو خدا به نینیت بگو برام دعا کنه امیدوارم کردی

سلام عزیزم ذخیره تخمدان شما چقدره؟

ذخیره تخمدان من ۱/۲ هست

تخمک هم تقریبا ۷-۱۰ تا دارم با هربار پانکچر

اما جنینهامون بین سه روزگی تا ۵ روزگی از بین میرن

البته dfi اسپرم بالا هست اما دکتر میگه شاید مشکل کیفیت تخمک هم باشه

برای همین این ویتامینها رو گفته مصرف کنم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
ممنون عزیزم ب نظرت زیاده روی نمیشه؟؟یعنی هم اووبوست هم کیوتن هم ویتامینا🙁🙁 منم ی ماه فرصت دارم ام ...

دیگه چی کار کنم هرکاری میکنم کیفیت تخم رو ببرم بالا

خیلی زیادن ، تقسیم کردم چند تا رو با صبحانه، چند تا نهار و چند رو با شام میخورم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
من برایه کیفیت تخمک فقط اوابوست با کیوتن وفولیک اسید داد

هیچی زیادش خوب نیست ولی اگر احتمال داشته باشه یک کمی کیفیت رو بهتر کنه هم خودش خیلیه

عزیزم من میدونم که dhea روی کیفیت تخمک تاثیر داره اما نباید طولانی مدت خورد

من فقط همین یکی دوماه رو میخورم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
عزيزم همسر من قبل از اينكه بريم رويان پيش دكتر صاحب كشاف ميرفت كه ايشون براشون تشخيص واريكوسل دادن و ...

خیلی ممنون عزیزم، واریکوسل تو ازمایش اسپرم هم نشون داده میشه. یا نه؟ میخوام‌بدونم‌ اگه عمل موفق بوده باشه چه جوری میشه فهمید ؟ اخه خیلی را شنیدم با عمل تغییری نکردن یا حتی بدتر شدن، دکتر صاحب کشاف رویان هستن؟ 

لیلا جون من تو همین تاپیک دیدم دوستی رو که یه جنین انتقال داد اما دوقلو باردار شد و به وقتش زایمان ک ...

خدا از دهنت بشنوه مهربونم 

ایلا‌جون‌ناامیدنباش‌توروخدا انرژی‌مثبت‌براخودت‌بفرست ازالان‌خودتومامان‌بدون خیلیا‌‌‌یدونه‌جنین‌بر ...

الهی قربون اون دل اما بشم الهی خدا بزودی معجزشو بهت نشون بده

2706