2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842010 بازدید | 670570 پست
استرس مضر منم همه اینارو داشتم نگران نباش عزیزم به دکترت بگو فکر کنم بالای ۱۳-۱۴ هفته پرولوتون مید ...

عزيزم چقدر طول كشيد كه رفع شد

من خونمون طبقه سه بدون آسانسوره نتونستم برم دكتر فقط تلفني ماما رويان بهم گفت شيافت رو آمپول كن الان دوتا آمپول يه شياف ميذارم همين

براي پرولوتن بايد جنسيت مشخص باشه من هنوز جنسيت ني نيم معلوم نيس

نميدونم چيكار كنم با اين پله ها كي برم دكتر از يه طرفم إزمايش سل فريم هم مونده

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم چقدر طول كشيد كه رفع شد من خونمون طبقه سه بدون آسانسوره نتونستم برم دكتر فقط تلفني ماما رويان ...

عزیزم سلفری زنگ بزن بیان خونه بگیرن

من از هفته ۶تاهفته۱۲ خوابیدم کامل فقط سونو میرفتم ازمایش میومد خونه

دکتر هم مدارکمو همسرم میبرد

خونه مادرم بودم

الان دوروزه اومدم خونه استراحتم نسبی بازم واینمیستم میترسم

کوچیک شده ولی باز باید رعایت کنیم

نگران نباش

من داروهام خیلی بود ۸ساعتی شیاف سیکلوژست و قرص دوفاستون

بعد یک هفته دوتا پروژسترون تو ی سرنگ بعد یدونه

الان هر ۱۲ ساعت شیاف و قرص دارم

خیر نکران نباش

مایعات زیاد مصرف کن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم سلفری زنگ بزن بیان خونه بگیرن من از هفته ۶تاهفته۱۲ خوابیدم کامل فقط سونو میرفتم ازمایش میومد ...

زنگ بزنم به نيلو ببينم ميان خونه آز بگيرن يا نه

تورو خدا براي منم دعا كنين به خير بگذره؟!

عروس جون شما هم كمر درد و دلدرد داشتين؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2731
زنگ بزنم به نيلو ببينم ميان خونه آز بگيرن يا نه تورو خدا براي منم دعا كنين به خير بگذره؟! عروس جون ...

ایشالله بخیر میگذره کمر نه اما دل درد بله

من زنگ کیزدم برای ازمایشاتم میومدن

نیلو نبود سعید و جاهای دیکه

حتمن بزنی میان

نگران نباش

خوب میشه عزیزم

میگم مال من خیلی بزرگ۵۰ میل

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من هفته دیگه پانکچر دارم می ترسم هایپر بشم بگید چیکار کنم چیا بخرم بذارم خونه که اگه لازم شد بخورم چ ...

به سلامتی عزیزم.تا میتونی سفیده تخم مرغ بخور از همین امروز.من یکی از دوستام از شروع سیکلش روزی ده تا سفیده میخورد.۳۰ تا تخمک خوب داشت.عوارض هایپر هم اصلا اصلا سراغش نیومد..

سفیده تخم مرغ.دوغ .

اجیل سویا اگه کم کاری تیروئید نداری 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
به سلامتی عزیزم.تا میتونی سفیده تخم مرغ بخور از همین امروز.من یکی از دوستام از شروع سیکلش روزی ده تا ...

کم کاری دارم متاسفانه از الان سفیده بخورم؟اشکال نداره؟پودر پروتئین هم بخورم ؟دوغ چطور میگن بعدش خیلی باید اینا رو بخوری همون روی می فهمن هایپر شدی یا از علائم می فهمن چون روز انتقال معمولا دویا سه روز بعد عمل هست قبل انتقال دوباره سونو می گیرن؟

2740
عزیزم خدا برات حفظش کنه نه دیگ بعد اینکه زایمان کردی خیلی مودب ساکت میشه آخه همه یک شیطونیاشو کرده و ...

قربونت برم الهام جان

ان شاء الله قسمت خودت

بعید میدونم.اخه از همون ان تی که رفتم  سونو داشت ملق میزد‌.یه جا بند نیست اصلا 😹 دو روزم هست اصلا نشده یه ساعت ساکت بشینه

ان شاء الله قسمت همه منتظرها از این نی نی های ورزشکار 😍😂

عزیزم خیلیها اول بارداری سرما میخورن به فال نیک بگیر

چی بگم توکل برخدا.دیگه ازدیشب بیخیال همه علایم شدم فقط میگم خداوخدا .میگم نشدم توروبه حضرت زینب خودت صبرم بده.

خوبی گلم؟روز زن روتبریک میگم بهت

سلام دوستان ، من این هفته حتماً باید گونال اف 75 پیدا کنم کسی میدونه از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟؟؟ داروخونه رویان نداشت حتی اچ ام جی هم نداشت !!! داروخانه 13 آبان گونال 300 داره چون تو دفترچه من نوشته 75 بهم نداد،، کسی میدونه دیگه کجا ها دارن خودم چند تا جای دیگه پرسیدم نداشتن چرا پس دوباره این گونال قحطی اومد مگه مشکل کمبودش حل نشده بودش

کم کاری دارم متاسفانه از الان سفیده بخورم؟اشکال نداره؟پودر پروتئین هم بخورم ؟دوغ چطور میگن بعدش خیلی ...

فقط سفیده بخور .حداقل روزی پنج تا.رو کیفیت تخمک هم تاثیر میزاره.

پودرپروتئین و دوغ فعلا نخور.اونایی که تخمکاشون زیاد باشه هایپر میشن.تو سونوی اخر قبل پانکچر هم مشخص میشه اکثرا.

فقط سفیده بخور .حداقل روزی پنج تا.رو کیفیت تخمک هم تاثیر میزاره. پودرپروتئین و دوغ فعلا نخور.اونایی ...

من 15 تخمک  دارم خدا کنه هایپر نشم خیلی از هایپر می ترسم چون بعدش جمعه هست شهر خودمون هم نیست می ترسم این وسط بمیرم بره پی کارش 

میتونم بپرسم تکمیلیتون چه بیمه‌ایی هست؟ من سامان دارم امروز گفتن، “وزارت بهداشت بخشنامه کرده ک ...

من بیمه دانا هستم

دست وزارت بهداشت درد نکنه خودشون هی میگن غربالگری برین

2706