2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864986 بازدید | 672333 پست
سلام دوستان ، من این هفته حتماً باید گونال اف 75 پیدا کنم کسی میدونه از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟؟؟ دا ...

کاش همون موقع که رویان داشت میرفتی میگرفتی عزیزم.

من هفته پیش رفته بودم دکتر،دکترم میگفت که گونال دیگه نیست .

ان شاء الله که پیدا بشه.این دارو پیدا کردن هم معضل شده ها

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 15 تخمک  دارم خدا کنه هایپر نشم خیلی از هایپر می ترسم چون بعدش جمعه هست شهر خودمون هم نیست م ...

خدانکنه عزیزم.احتمال هایپری داری.حتما رژیم سفیده رو شروع کن..من ۲۲ تا تخمک داشتم.هایپر شدید شدم.سه روز بعد از پانکچرم عوارضش اومد سراغم.

يدي جون شما هم داشتي؟! مال من ٤ سانته😢 چقدر طول ميكشه تا رفع بشه؟!من الان سه روزه فهميدم هماتوم دار ...

بله منم داشتم نزدیک ۴ سانت. هفته ۱۱ فهمیدم شکر خدا هفته ۱۸  رفع شد 

طبیعییه آدم استرس میگیره ولی انشالله که رفع میشه

تو اون ۷ هفته من کلا خونریری شدید و دفع لخته داشتم

2731
ایشالله بخیر میگذره کمر نه اما دل درد بله من زنگ کیزدم برای ازمایشاتم میومدن نیلو نبود سعید و ج ...

عروس جون شما هفته چندي؟! از كي متوجه شدي هماتوم داري؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
خدانکنه عزیزم.احتمال هایپری داری.حتما رژیم سفیده رو شروع کن..من ۲۲ تا تخمک داشتم.هایپر شدید شدم.سه ر ...

به شما همون روز گفتن دیگه نیا برای انتقال ؟چون دیدم بعضی ها گفتن بیا برای انتقال هایپر هم شدن جنینشون رو بیخود انتقال دادن 

عروس جون شما هفته چندي؟! از كي متوجه شدي هماتوم داري؟!

من از شانسم هفته ۵لک دیدم هفته۶رفتم سونو و هماتوم دیدم

تو سونو که تا خفته ۹بزرگ شد تا ۵۰ میل

الان اواخر هفته ۱۲

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بله منم داشتم نزدیک ۴ سانت. هفته ۱۱ فهمیدم شکر خدا هفته ۱۸  رفع شد  طبیعییه آدم استرس میگ ...

واي يدي جون تورو خدا براي منم دعا كن اين رو هم به خير پشت سر بذارم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
به شما همون روز گفتن دیگه نیا برای انتقال ؟چون دیدم بعضی ها گفتن بیا برای انتقال هایپر هم شدن جنینشو ...

اره .همون سونوی اخر قبل پانکچر گفتن که این ماه انتقال نمیدیم.هایپر باشی انتقال نمیدن.نگران نباش.

یعنی هایپر شدن . نشدن دست خودمون نیست با رعایت رژیم غذا یا کارای دیگه ؟از روز چندم حالتون بد شد ؟

هایپر شدن دست خودمون نیست ولی میتونیم با رژیم مناسب عوارضشو دورکنیم ..من سفیده نمیتونستم بخورم .باید زوری میخوردم که پشت گوش انداختم و اونطور شد ...از روز پانکچر شکمم یکم باد کرد.از روز سوم بعد پانکچر دیگه نتونستم تو خونه تحمل کنم.رفتم بیمارستان..نگران نباش.سفیده رو بخوری هیچیت نمیشه

2706