2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864916 بازدید | 672333 پست
🤣🤣🤣🤣🤣 والا من شوهرم پروژسترون رو میبینه کم مونده که سکته رو بزنه دیگه چه برسه به اینکه بخواد ب ...

به سلامتی عزیزم😍

قیافش ترسناکه ها 😹 منم اوایل تا یه ماه میترسیدم میرفتم درمانگاه.دیگه از درد این حالت تهوع که نمیتونستم برم خودم تزریق کردم.چندبارم اصلا یادم رفت هواشو بگیرم .منتظر بودم که اتفاقای عجیبی بیفته .ذکر میگفتم تا رد میشد 😹😹

منتظر خبرای خوبتم دلارام جان 🤰👼👼😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه هنوز دکترم گفت حداقل باید به 8.5 برسه بعد انتقال بدن فعلا همون قرصو کرم  استرادیولو فولیک ...

عزیزم تو این مدت باقی مونده، آب زیاد بخور، پیاده روی تند داشته باش، لوبیا سبز آبپز کن شده روزی یه کاسه بخور، اینا خیلی تاثیر داره، دوباره چند شنبه باید سونو بشی؟ 

2731
اصلا داره حالم بدتر ميشه دارم روز هزار بار آرزوي مرگ ميکنم پودر پروتين کجا بخرم

خدانکنه دختر خوب

پودر پروتئین رو داروخانه ها دارن

منتها من دقیق نمیدونم کدوم نوعش رو بگیری 

به من گفتن پودرپروتیین وی بگیر چندشاسه حل کن بخور.ولی انقد  حالم بد شد که دیگه به اونجاها نرسید.رفتم سرم زدم بیمارستان..مقاومت نکن دختر.پاشو برو بهت البومین بزنن اروم بشی

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

سلام خوببن؟

ماماني گل كي اينجا هماتوم داشته؟ چيكار كردين؟!

متاسفانه من هماتوم بزرگ دارم زير ساك حاملگي يه روز خونريزي شدييييد داشتم الان لكه بيني قرمز 

شياف و آمپول ميزنم و استراحت مطلقم

خيليييييي ميترسم نميدونم چيكار كنم😢

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
درست میگی.تومل برخدا.وای من فهمیدما چراتهوع داشتم سرماخوردم الانم تب دارم

ای بابا خیلی مراقب خودت باش 

وای تا ۴ اسفند خیلی مونده😥😥😥😥

ای خدا هممون و مامان کن

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ای بابا خیلی مراقب خودت باش  وای تا ۴ اسفند خیلی مونده😥😥😥😥 ای خدا هممون و مامان کن

خخخ اره خیلی مونده روزا رونشمریم.من چیکارکنم من مواظب بودم توخونه رفتن سرماخوردن دادن به منم.🤧🤧🤧

ایشالله مادرمیشم حالابازتوالحمدلله مادریکی هستی.

2706