2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864960 بازدید | 672333 پست
سلام خوببن؟ ماماني گل كي اينجا هماتوم داشته؟ چيكار كردين؟! متاسفانه من هماتوم بزرگ دارم زير ساك حا ...

سلام عزیزم نگران نباش اکثرا داشتیم. انگار جز روند بارداری ما میکرو ها شده.

داروهاتو به موقع استفاده کن. استراحت کن فقط در حد دسشویی بلند شو همون موقع هم ۵ دقه پیاده روی آروم بکن تا خونرسانی مختل نشه بهتره فرنگی استفاده کنی مایعات هم زیاد بخور یبوست نشی 

سلام عزیزم نگران نباش اکثرا داشتیم. انگار جز روند بارداری ما میکرو ها شده. داروهاتو به موقع استفاده ...

سلام منم امروز روز ششم انتقالم منم ۶ اسفند باید ازمایش بدم شما علائمی دارین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدانکنه دختر خوب پودر پروتئین رو داروخانه ها دارن منتها من دقیق نمیدونم کدوم نوعش رو بگیری  ...

من هفته دیگه پانکچر دارم می ترسم هایپر بشم بگید چیکار کنم چیا بخرم بذارم خونه که اگه لازم شد بخورم چون شهر خودمون نیست دکترم بخوام برم سختم میشه بعد پانکچر چی چیکار کنم دو ساعت تا شهرمون راه داریم تازه باید تا ساعت دو بشینم تو ماشین تا شوهرم هم ازمایشش رو بده 

2731
فک کنم واسه من ۵۰ درصدش رو داد دقیق یادم نیس چون کلی آزمایش و سونو داشتم یجا داد

میتونم بپرسم تکمیلیتون چه بیمه‌ایی هست؟

من سامان دارم امروز گفتن، “وزارت بهداشت بخشنامه کرده که غربالگری اصلا ضروری نیست و شامل بیمه نمی شود.” 😱

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
سلام عزیزم نگران نباش اکثرا داشتیم. انگار جز روند بارداری ما میکرو ها شده. داروهاتو به موقع استفاده ...

يدي جون شما هم داشتي؟! مال من ٤ سانته😢 چقدر طول ميكشه تا رفع بشه؟!من الان سه روزه فهميدم هماتوم دارم ١٤ هفته ام رو تموم كردم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
خخخ اره خیلی مونده روزا رونشمریم.من چیکارکنم من مواظب بودم توخونه رفتن سرماخوردن دادن به منم.🤧🤧🤧 ...

حتما مامانی عزیزم مواظب باش بنظرم اگه عروسی نزدیک نیست نرو این چند وقت یکم مراعات کن آش بخور پیاز بزار تو خونت

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام خوببن؟ ماماني گل كي اينجا هماتوم داشته؟ چيكار كردين؟! متاسفانه من هماتوم بزرگ دارم زير ساك حا ...

منم هماتوم داشتم ۵۰ میل

مایعات زیاد مصرف کن

استراحت مطلق فقط دستشویی برو دیگه دراز بکش

من هر ۸ ساعتی دو فاستون و شیاف سیکلوژست و روزی یدونه پروژسترون زدم

نذار یوبوست بشی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
حتما مامانی عزیزم مواظب باش بنظرم اگه عروسی نزدیک نیست نرو این چند وقت یکم مراعات کن آش بخور پیاز بز ...

عروسی این هفته سه شنبه اس بااین وضعم عمرادیگه برم حالم بده تهوع اینها.آش مامانم درست کرده.قربونت برم توچقده مهربونی لطف داری مرسی بفکرمی.ایشالله خودتم مامانی عزیزدلم.امروز یه کارخوب کردم به مستمندکمک کردم حس خوبی دارم

يدي جون شما هم داشتي؟! مال من ٤ سانته😢 چقدر طول ميكشه تا رفع بشه؟!من الان سه روزه فهميدم هماتوم دار ...

مال من خیلی بزرگ ۵۰میل یا همون ۵سانت

البته اپلش ۱۰ بود بعد ۲۵ بعد۵۰

من ازمایش انعقادی دارم دکترم دید بزرگ میشه اپرژانسی ازمایش دادم

گفت این دلیل هماتوم میشه و انوکسا میزنم که بزرگ نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استرس مضر منم همه اینارو داشتم

نگران نباش عزیزم

به دکترت بگو فکر کنم بالای ۱۳-۱۴ هفته پرولوتون میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان که فکر سومی و چهارمی 😍😁 ای کاش منم بارداری هام راحت بود ،دوتا دیگه میاوردم 😁 مامان سبحان د ...

عزیزم خدا برات حفظش کنه نه دیگ بعد اینکه زایمان کردی خیلی مودب ساکت میشه آخه همه یک شیطونیاشو کرده و خسته شده😂😂😂

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

🌷🌷🌷🌷🌷دوستان عزیزم منم این روز و تبریک میگم به همگی و از خانم فاطمه زهرا میخوام پیش خدا واسطه بشه و تاسال بعد این موقع همگی مامان شده باشیم آمین⚘⚘⚘⚘⚘

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2706