2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست
عزیزم حتما به زودی این روزا میرسن  اون وقت کلی با هم ذوق میکنین و میخندیدن قدر این همدلی که د ...

انشالله زینبی جون.

اولین باربود که شوهرم حرف دلش رو زد گفت خیلی دلم بچه میخواد خیلی خونمون سوت وکوره  تصمیم داریم جدی پبگیرش بشیم.

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .

سلام خانمها کسی پی آر پی رحمی انجام داده و بعد تزریق چقدر استراحت کردید کیا با این روش باردار شدن لطفا جواب بدین ممنون میشم

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم از دوشنبه تا الان هر چی زدم مثبت بوده.فقط بخاطر  این پرسیدم که مطمئن بشم اثر امپول hc ...

راستش من برای آی وی اف اچ سی جی نزدم ولی قبلنا که کلومیفن و لتروزول داشتم همراهش اینو میدادن نهایت تا یه هفته اثرش میموند برای من، شما چندروز پیش تزریق داشتی؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شما الان هیچ کاری از دستت برنمیاد هرکاری که قرار بوده ...الان انجام شده فقط با استرس خودتو داغون میک ...

انشاءالله فردا خوش خبرباشید براتون دعا میکنم🙏🙏🙏

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2728
خانما می دونم شاید هی این سوال پرسیده شده ولی هر کی به وقتش که میرسه براس سوال پیش میاد😁😁 هرچند ...

من میخوام این کارا رو بکنم قبل از انتقال 

ماهیچه بگیرم بسته بندی کنم بزارم فریز واسه سوپ و چلو ماهیچه

جعفری خورد کنم فریز کنم واسه سوپ 

مربای به درست کنم 

کمپوت به و سیب درست کنم 

برگه زرد آلو و انجیر میگیرم 

روغن زیتون میگیرم واسه سالاد 

مغزی جات میگیرم آماده باشه

گوشت تازه میگیرم خودم چرخ میکنم واسه ماکارونی 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
سلام دوستای گلم🌸 امروز رفتم دکتر ،دکترم کمی نگرانم کرد گفت آب دور جنین کمی کم است و باید حتما ۱۰-۱ ...

عزیزم همه میدن

نوشت کجا بری

ااا اب دور بچه از الان مهمه

من نمیتونم اب بخورم تهوعمیگیرم

البته من هفتم کمتر

ی چکاب غربالگری باید برید

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

سلام به همگی من روز ۵ انتقال هستم دو روزه دل درد و کمر درد دارم این طبیعیه؟؟

خدایا شکرت که دلمونو شاد کردی 🙏❤️ تاریخ اخرین پریود 30 اردیبهشت و بی‌ بی چک مثبت 24 خرداد 1401
@زینبی_بابا   عزیزم این آزمایش برای دوستمه میتونید برام تفسیرش کنید؟ دوستان هر کدوم میدونن ه ...

ذخیره تخمدانش پایینه 

Fsh هم بالاست باید زودتر پیگیر درمانش بشه 

ذخیره پایین و اف اس اچ بالا نشونه یائسگی هست 

البته از دکترش بپرسه

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
2740
چرا هیچ کس جواب سوال منو نداد؟     من 14 ام انتقال دادم .گفته بعد از 21 روز آز بده.فردا ب ...

به نظرم نه روز۱۵ میشه نشون میده انشالله مثبتی🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
آرامش جون شما کجایی؟کدوم بیمارستان میخوای زایمان کنی؟

عزیزم  من بهمن هستم فروتن

من سزارین اجباریم بچم نچرخیده🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
میزارن بخورم تو بیمارستان؟؟

فکر کنم با فلاکس ببر تو راه هم بخور  خونه هم دردات منظم شد بخور

من دوستم ماما همراه داشت اینا رو خورد و پیادل روی قبلش ۲ هفته اخر داشت و تو خونه اسکات بزن نزدیک زایمانت ۲۳ساعت زایمان طبیعی کرد🌷🌷🌷

عزیزم همه میدن نوشت کجا بری ااا اب دور بچه از الان مهمه من نمیتونم اب بخورم تهوعمیگیرم البته ...

آره دیگه،در واقع همون غربالگری رو‌نوشت با یه آزمایش،میدونی تا دکترم حرف میزنه من نگران میشم.گفت نیلو یا مرکزی برو برای غربالگری.

برام دعا کن دوستم😘😘

آره دیگه،در واقع همون غربالگری رو‌نوشت با یه آزمایش،میدونی تا دکترم حرف میزنه من نگران میش ...

خیر عزیزم نگران نباش

من باید برم بیمارستان پارس

اگه ازمایش منظورت سلفری اونو برای من ۱۳.۵ هفته زده ازمایشگاه پارسه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
میزارن بخورم تو بیمارستان؟؟

زیزی جان کدوم بیمارستان میری برا زایمانت به سلامتی🌷🌷