2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822097 بازدید | 669237 پست
منم بی بی زدم میخوام فردا برم که مطمئن بشم.....انتظار یه روزش هم سخته چه برسه 21 روز

مثبت بودی؟ اگه آره که مباااارکه عزیزم😍😍😍

بی بی چک کارش درسته😉

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام عزیزم بله همون شب درد و خونریزیم شروع شد رفتم سزارین شدم.واسه تک تک بچه ها دعا کردم

قدم نو رسیده رو تبریک میگم گلم خدا براتون حفظش کنه 🌹🙏🏻❤️

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الهام جون..من فعلا با ویار درگیرم 😕 ای جانم به تیکرت..چند روز بیشتر نمونده به بغل کردن فرشته ...

عزیزم درکت میکنم خیلی سخته ان شالله این روزا بخیر خوشی بگذره و تموم بشه کاکلی رو بسلامتی بغل بگیری 🌹🙏🏻

اره عزیزم کم مونده لحظه ی دیدار منو فسقلی ان شالله دامن همه ی دوستان گلم سبز بشه 🌹🌸

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731
امروز ۵ روزه گذشته هنوز که نشدم 

پریود نشدین هنوز ؟قرص ال دی مصرف کردین؟

من روز یکشنبه میخوام برم مرکز ۱۵ روز میشه پریود شدم اولین پریود بعدپانکچر پریود بعدیمم معلوم نیس کی باشه اخه دوره هام ۳۵ روزس به من قرص ال دی میدن؟

مثبت بودی؟ اگه آره که مباااارکه عزیزم😍😍😍 بی بی چک کارش درسته😉

اره عزیزم از دوشنبه تا الان هر چی زدم مثبت بوده.فقط بخاطر  این پرسیدم که مطمئن بشم اثر امپول hcgرفته تا فردا یا نه؟

سلام عزیزم کرم های شب چون لایه بردار، تو مواد سازندشون هشت توصیه نمیشه، احتمال حساس شدن پوست هست به ...

سلام دوستای گلم🌸

امروز رفتم دکتر ،دکترم کمی نگرانم کرد گفت آب دور جنین کمی کم است و باید حتما ۱۰-۱۲ لیوان آب در روز بخوری،زینب جون خیلی نگران شدم و کفت جفتت کمی پایینه و باید استراحتتو بیشتر کنی.حرفاش نگرانم کرد،الان ۱۱ هفته و ۱ روز هستم،دکتر گفت اوایل هفته بعدی برای غربالگری و سونو برم ،بچه ها سونوی NT همینه که برام نوشته؟یا اسم دیگه ای داره ؟برای چی باید انجام بشه،در واقع اوایل هفته ۱۳ باید برم،زینب جون یکم راهنمایی لطفا ❤️💜💚

سلام عزیزم بله همون شب درد و خونریزیم شروع شد رفتم سزارین شدم.واسه تک تک بچه ها دعا کردم

مبارکه قدم نورسیدت 😘😘😘

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2738
اره عزیزم از دوشنبه تا الان هر چی زدم مثبت بوده.فقط بخاطر  این پرسیدم که مطمئن بشم اثر امپول hc ...

خوب گلم برو آز بده ایشالله مثبتی فقط دوروز بعد دوباره تکرار کن اگه دوبرابر شد عالیه ،خوش خبر باشید تاپیکمون مثبت لازمه😁😁😁😁😁

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
سلام خانوما ببخشید من به دکترم دسترسی ندارم امروز روز ۱۵ انتقالم هست یک ساعته زیر دلم سمت چپ خیلی در ...

امدت به خدا ،خوش خبر باشی🙏🙏🙏🙏

خوب گلم برو آز بده ایشالله مثبتی فقط دوروز بعد دوباره تکرار کن اگه دوبرابر شد عالیه ،خوش خبر باشید ت ...

ممنونم عزیزم.خدا کنه من فردا برم مثبت باشه و استارت خبرای خوب رو بزنم...توکل به خدا   

مرسی گلم.ان شاالله.ان شاالله

.ان شاالله مثبتی ،۸ماه بچسپن به دلت 🙏🙏🙏🙏🙏

ممنونم عزیزم.خدا کنه من فردا برم مثبت باشه و استارت خبرای خوب رو بزنم...توکل به خدا    

خدا بزرگه .ان شاالله دلت شاد بشه ،ماهم به شادیتون شاد بشیم😁😘🙏🙏🙏🙏🙏

سلامممم گلم چطوری خوبی 😘 

مرسی بانو.شماچطوری؟نینیمون خوبه😍

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚