2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834747 بازدید | 670121 پست
جنین بلاست بوده.اره hcg داشتم

اره باید از امپولتون بگذره برا همین دیرتر گفتن بدین🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بی بی چک ها که هاله دار بود  رفتم اما بتا خیلی پایین بود ۶.۷ بود گفتن ۴ روز دیگه بیا تکرار کن

عزیزم برات آیت الکرسی و صلوات خوندم انشاءالله به امید خدا فردا بتاتون خوب باشه

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما دکترت کی بود عزیزم؟ حافظه ام ضعیف شده ببخشید اگه تکراری پرسیدم

من رویان میرم دکترم محیطی هست ولی خب اونجا تیمی کار میکنن فقط چندبار با ایشون ویزیت شدم، پانکچرم و انتقالم با دوتا دکتر دیگه بود که شیفتشون بود

2728
من تست زدم مثبت شده.علایم هم فقط ترش کردن و بالا اومدن اسید معدم هست

بیبی چکت پر رنگه؟

اخرین امپول اچ سی جی رو چندم زدین؟❤❤❤❤❤

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام عزیزم بله همون شب درد و خونریزیم شروع شد رفتم سزارین شدم.واسه تک تک بچه ها دعا کردم

عزیز دلم خیلی خیلی مبارکت باشه🤗🤗🤗

چقدر خوشحال شدم 

خودت خوبی نینیمون خوبه به سلامتی😘😘😘😘😘😘😘😘😊😊😊😊😊😍😍😍😍😍

2738
سلام به همگی من روز ۵ انتقال هستم دو روزه دل درد و کمر درد دارم این طبیعیه؟؟

اره عزیزم من از اولش داشتم تا همین الان❤❤❤

سلام عزیزم بله همون شب درد و خونریزیم شروع شد رفتم سزارین شدم.واسه تک تک بچه ها دعا کردم

مبارکه عزیزم دست راستت سر ما بی بچه ها😍☺

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
فدات شم  نترس خيليا بودن  دفعه اول سقط داشتن ولي دفعه دوم بارداري سالم هر دفعه كه مثل هم ن ...

خدانکنه قربونت برم🥰❤️❤️به سلامتی گلم تا اردیبهشت هم چشم به هم بزنی رسیده،۶ تا جنین دارم تو دوتا نی 🥰

2706