2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851524 بازدید | 671233 پست
بنظرتون بعد ۴ بار به اسپرم اهدایی فکرکنم اصلا شدنی یا فقط جنین اهدایی هست؟

سلام عزیزم خیلی متاسفم بابت تجربه تلخی که تو میکرو داشتی

من سال اول ک وضعیت مالی خوبی نداشتیم رفتم دولتی ( بیمارستان مهدیه) ۳ تا جنین تشکیل شد ک فرش انتقال دادم منفی شد

سری دوم و سوم خدا بهمون نگاه کرد و پولدار تر شدیم 

رفتم مرکز ناباروری ابن سینا و باز هم منفی شدم

مشکل در حال حاضر اسپرم هست...

منو همسرم نتیجه گرفتیم ک اسپرم اهدایی بگیریم..

میخوام از طریق iui انجام بدم و مراکز تهران ندارن

اصفهان و یزد با iui انجام میدن منم تصمیم گرفتم برم اصفهان!

تو میکرو باید استعمار داشته باشی و قوی باشی انقد تکرار کنی تا مشکل اصلی پیدا بشه و مثبت بشی

بنظرم اگه مشکل اصلی پیدا بشه دیگه فرقی نمیکنه مرکز دولتی یا خصوصی!

مراکز دولتی سالی یکبار رایگان انجام میدن گمونم ...

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم ♥️ 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
انشاءلله که نتیجه میگیری عزیزم . میدونم که میگیری بعدشم تو سنت پایین درصد دوقلویی خیلی بالاست امسال ...

ممنون قشنگم 😍 🤍 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خیلی متاسفم بابت تجربه تلخی که تو میکرو داشتی من سال اول ک وضعیت مالی خوبی نداشتیم رفتم ...

سلام گلم خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و کامل راهنمایی کردی این اصفهان که میخایین برین چطور هزینه و شرایطش؟ چه مرکزیه؟

و اینکه من همه ازمایشات لازم هم خودم هم همسرم انجام دادبم جز همون مشکل اسپرم مشکل دیگه نبوده جنینامم گرید آ بود از ۲۷ تا تخمک من ۱۹ تا شد که ۴ بار بلاست انتقال دادم خراش و هیسترو فرش و غیر فرش هم انجام دادم نمیدونم دیگه مشکل چیه اخه

انتظار ۱۰ ساله...

همشو رویان انجام دادم هم گروهیایی که تو اتاق عمل داشتیم خیلیاشون مثبت شدن من موندم دیگه خسته شدم اوایل کرونام بود اخرین انتقالم بخاطر شرایط که بود دیگه مراکز درمانی نرفتم بعدم ک کلا سرد شدم الانم چون آموزگارم و مدرسه تموم شده گفتم از فرصت استفاده کنم تا کی عقب بندازم بالاخره که باید باز برم دنبالش

انتظار ۱۰ ساله...
2731
سلام عزیزم خیلی متاسفم بابت تجربه تلخی که تو میکرو داشتی من سال اول ک وضعیت مالی خوبی نداشتیم رفتم ...

مرسی از دعای قشنگت ان شاالله بهترینا نصیب قلب مهربونت💝

انتظار ۱۰ ساله...

راستی تعریف دکتر اطرج خیلی شنیدم شما پیش ایشون نرفتید بر همسرتون تو مرکز مام هستن

انتظار ۱۰ ساله...
عزیزم تو ای وی آف هات اسپرین یا انوکسا داشتی ؟ من بودم می‌خوردم آسپرین و ولی باز خودت میدونی عزیزم ، ...

اره عزیزم هم اسپرین داشتم هم انوکسا

اسپرین رو همیشه یک ماه قبل انتقال برام شروع میکرد 

انوکسارو هم از روز انتقال...

ممنون عزیز دلم ♥️ 

سلام گلم خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و کامل راهنمایی کردی این اصفهان که میخایین برین چطور هزینه و ش ...

عزیزی 

ادم تو این راه باید خستگی‌ناپذیر باشه ...

راستش منکه نتونستم!

تو گوگل سرچ کنید دکتر عنایت الله ایزدی

ادرس و شماره تماس براتون میاره..

هزینه ی iui رو همون اول تا ۷ بار که انجام بده میگیره امسال شده ۱۷ تومان.

من ماه پیش تماس گرفتم باهاشون ، یه سری دارو های ویتامین جزئی داد ، گفت پریود شدی  زنگ بزن مجدد دارو بدم بهت

الان روز سوم هستم ، بهم لتروزول داده ، اینوفولیک ، قرص ویتامین و دوتا امپول آزادسازی!

برای روز ۱۱ هم سونو گفته انجام بدم .

خوبیش اینه نیاز نیست هی بری اصفهان برای ویزیت ، تلفنی بدون گرفتن هزینه کارتو انجام میده

جواب سونو رو که براش بفرستم میگه کی برم برای تزریق 

راستی تعریف دکتر اطرج خیلی شنیدم شما پیش ایشون نرفتید بر همسرتون تو مرکز مام هستن

نه عزیزم من مرکز دولتی پیش دکتر حیدر بودم

و مرکز ابن سینا با دکتر انصاری پور 

من خیلی زود کم اوردم تو این راه🤦🏼‍♀️

البته زود زودم نیست ، بینش وقفه افتاد برای همین کلا ۳ بار انجام دادم 

۱۰ ساله ب صورت جدی دارم درمان میکنم 

عه واقعا؟ چ جالب. ممنون جواب دادی

آره عزیزم اون جنسیت مورد نظرشون که نمیشه مرکز بهشون پیشنهاد میده اهدا کنن بخاطر همین بیشتر اهدائ ها دخترن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
عزیزی  ادم تو این راه باید خستگی‌ناپذیر باشه ... راستش منکه نتونستم! تو گوگل سرچ کنید دکتر ع ...

انشاالله که اینبار انتظارتون ب پایان برسه و نتیجه مطلوب حاصل بشه💜

یعنی تا ۷ بار تزریق میکنه بار اول نشد باز بری پیشش؟ 

بعد رضایت همسر و ...نمیخاد منظورم همسرمم باید بیاد اصفهان یا اگر سرکاره نیاز نیست ؟

حالت قانونیش منظورمه

انتظار ۱۰ ساله...
سلام گلم خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و کامل راهنمایی کردی این اصفهان که میخایین برین چطور هزینه و ش ...

من این سری میخواستم خراشو امتحان کنم،پس شماهم که نتیجه نگرفتید