2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851524 بازدید | 671233 پست
به امید خداااااااا......خدا خواسته ی دل همه رو به بهترین شکل ممکن پاسخ بده.ممنون عزیزم.

ایشالا 

میکم کیس آب گرم بزارم رو دلم باعث میشه پری زودتر بیاد😏😏😏

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام خانما.دکتر برای همسرم این قرص رو داده کلومیفن برای قبل میکرو.میخواستم ببینم کسی همسرش استفاده ک ...

زینب جون شما اطلاعی از این نداری؟

@زینبی_بابا    ‍ 

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا  میکم کیس آب گرم بزارم رو دلم باعث میشه پری زودتر بیاد😏😏😏

عااااااشقتم ماهک جون🤣🤣🤣😅😅....ایشالا زودتر مامان بشی از دست این کل کل کردن خودت با پری راحت بشی

بازم میگم خانوم گل ولش کن....اصلا بش فکر نکن خودش میاد...هرچی بیشتر گیر بدی اونم دیرتر میاد....

در خصوص کیسه آبگرم هم فقط میدونم زمان پریودی باعث میشه دردها کم و خونریزی راحت تر انجام بشه ...شایدم باعث تسریع در پری بشه...مطمئن نیستم.

عااااااشقتم ماهک جون🤣🤣🤣😅😅....ایشالا زودتر مامان بشی از دست این کل کل کردن خودت با پری راحت بشی ...

😂😂😂😂

اینجا معروف شدم به دیر کردن پری 🤣🤣🤣

مرسی عزیزممم اره بابا ولش کن بی مزه لوس شده اه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2731
لیمو شیرینم بخور 😄  من چای نمیتونم بخورم .بدتر میشم .ترش میکنم اصلا یه وضعی 😷 ان شاء الله ش ...

عزیزم

مرسی چشم

اا نه من چایی شیرین با پنیر 🤣🤣🤣

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
سلام خانوما ببخشید من به دکترم دسترسی ندارم امروز روز ۱۵ انتقالم هست یک ساعته زیر دلم سمت چپ خیلی در ...

عزیزم به این چیزا فکر نکن...فقط مثبت فکر کن و به خدا اعتماد کن و بدون هرچی که برات بخواد همون درسته..من توی تاپیک شماهم عضو بودم و میدونم سختی ها کشیدی تا به این مرحله رسیدی...پس با استرس خرابش نکن.

فقط اگر دردت غیر قابل تحمل شد با بیمارستانت تماس بگیر.ولی در حد دردهای نرمال پریودی و یا تخمدان ، به نظر من مشکلی نیست.منم از این دردا داشتم ولی اهمیت نمیدم.

عزیزم به این چیزا فکر نکن...فقط مثبت فکر کن و به خدا اعتماد کن و بدون هرچی که برات بخواد همون درسته. ...

ممنون عزیزم با بیمارستان تماس گرفتم گفتش که با دکترم هماهنگ میکنه خبر میده بهم

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
نه عزیزم.قطع نشده.دیگه ولش کردم.زینبی میگفت خودشم همین شکلی خونریزی داشته‌.ان شاالله که نشانه مثبت ب ...

به امید خدا کهمثبتی عزیزدلم❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
خانما می دونم شاید هی این سوال پرسیده شده ولی هر کی به وقتش که میرسه براس سوال پیش میاد😁😁 هرچند ...

رفتی امروز دکتر عزیزم ؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود