2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841731 بازدید | 670559 پست
زینب جون شما اطلاعی از این نداری؟ @زینبی_بابا    ‍

عزیزم این قرص ها اثرش برا هر کسی متفاوته.مثلا من شوهرم حدود یک سال کلومیفن خورد هیچ تغییری نکرد اما کسی رو میشناسم با کلومیفن اسپرم شوهرش خیلی تغییر کرد

پس به دکترتون اعتماد کنین

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام خانوما ببخشید من به دکترم دسترسی ندارم امروز روز ۱۵ انتقالم هست یک ساعته زیر دلم سمت چپ خیلی در ...

عزیزم نگران نباش. به فال نیک بگیر، ایشالا که نشونه خوبیه. من هنوزم که هنوزه دردهای عجیب غریب دارم...

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباش. به فال نیک بگیر، ایشالا که نشونه خوبیه. من هنوزم که هنوزه دردهای عجیب غر ...

فدات شم زنگ زدم به دکترم گفتش اگه نمیتونی تا صبح تحمل کنی بیا بیمارستان اورژانس فعلا که دارم تحمل میکنم

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2731
فدات شم زنگ زدم به دکترم گفتش اگه نمیتونی تا صبح تحمل کنی بیا بیمارستان اورژانس فعلا که دارم تحمل می ...

استراحت کن، ایشالا زود خوب میشی. 🥰

چرا هیچ کس جواب سوال منو نداد؟     من 14 ام انتقال دادم .گفته بعد از 21 روز آز بده.فردا ب ...

جنین چند روزه بوده؟

آمپول hcg داشتین؟

ببین حتما حتما تا فهمیدی میخوای زایمان کنی گل گاو زبون دم کن ببر هی بخور و خاکشیر با گلاب و عسل عالی ...

آرامش جون شما کجایی؟کدوم بیمارستان میخوای زایمان کنی؟

خدا جونم شکرت...
2740
عزیرم ۱۵ انتقالمه.معمولا همون روز عصرش جوابو میدن.من سری قبل صبح رفتم شلوغ بود گفت ظهر یا عصر میومدی ...

وای ان شالله شما باعث امید میشید به لطف خدا❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
چرا هیچ کس جواب سوال منو نداد؟     من 14 ام انتقال دادم .گفته بعد از 21 روز آز بده.فردا ب ...

زود نرو عزیزم منم زود رفتم بدتر عصبی شدم بلاتکلیفیم بیشتر شدش 

اگهhcg زده باشی جوابشو درست نشون نمیده

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
استراحت کن، ایشالا زود خوب میشی. 🥰

فعلا دراز کشیدم ببینم بهتر میشه یانه

شما روز دوازدهم انتقالم آزمایش بدی نشون میده نمیدونم چرا میگن روز 21 آز بدین، زودتر تکلیف آدم روشن بشه بهتره که😕😕😕

والا من بی بی چک روز دوازدهمم برام درست نشون داد که منفی بودم البته آزمایشمم هر سه سری روز دوازده و سیزده دادم کاملا درست بود

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

طبق نظر دکترتون ازمایش بدید

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706