2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864524 بازدید | 672328 پست
من روز هفت پري سونو دادم يعني امروز که پنج تا دارم يعني تا روز پانکچر همون پنج تاس زياد نميشه سه شنب ...

زمان پانکچر خیلی تعدادشون بیشتر میشه، منم همینطور بود ولی وقتی پانکچر شدم 28تا بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا به ما میگفتن دو تا تو یک سرنگ و اگر کافی نبود شیاف 400 رو 12 ساعت بعد بذاریم تو برگه مراقبت ها ...

بمنم ۲تا امپول تو یه سرنگ داده گفت لکه بینی داشتی یدونه شیاف کلا همینه فک کنم ۳ تا امپول که اصلا ابسه میکنه 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2731
عزيزم شما اون دوهفته انتقال اصلا آمپول پروژسترون نداشتي فقط شياف؟  دكترت به همه شياف ميده ؟

بله عزیزم کلا از وقتی خونریزی هماتوم شدم

دکترم فقط شیاف و دوفاستون میده به همه 

اعتقادی به امپول نداره

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خیلی هم عااالی عزیزم، ممنون از جواب کاملن عزیزم، ان شاالله خبر خوش بارداریت اینجا ببینیم، راستی دارو ...

قربونت عزیزم با دعای شما دوستان

ورزش پیاده روی تند خیلی خوبه تاثیر امپولا رو زیاد میکنه و رو تخمکات تاثیر داره ایشالله یه عالمه جنین با کیفیت برات بشه😍😍😍😍

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
منم همینطور عزیزم از ده تا تخمک هیچی برام جنین فریز نموند دوباره باید تمام این راه درمانو برم

ان شاءالله که اينبار با موفقيت طي بشه براتون توکل به خدا ما تلاش ميکنيم بالايي بايد نظر کنه همين

خدایا شکرت
سلام عزیزای دل من امروز روز۱۴ انتقالم  فردا آزمایش دارم امروز بی بی چک بزنم درستشو نشون میده ...

بزن ایشالله دو خطه 

زينب جان ازمايش كه عددش بالاتره رو دومين بار داده بار اولش ابن سينا بوده همسرم فوق العاده استرسيه ...

عزیزم کاش با یکی دو تا اورولوژیست دیگه مشورت کنین 

درسته مورفو صفر هست ولی واریکوسل هم خیلی خفیفه

واقعا بارها به چشم خودم اثر تخریبی استرس رو دیدم، اگر بدونی چه قدر اثر بد داره، با همت تمام کنترلش میکنه آدم

سلام.شما سیکلتون لانگ بوداز روز ۵قاعدگی ال دی خوردید وقتی ۱۴تا ال دی خوردید روز۱۵تزریق بوسرلین شروع ...

سلام ، از روز 5 پری ال دی وقتی 12 تا ال دی خوردم روز 13 تزریق بوسرلین شروع میشه ، دفعه قبل که اون روزی که قرار بود برام برای سونو که سینال شروع بشه پری نیومد وقتی بهشون گفتم اونا گفتن که مهم نیست شاید اصلاً پری نشی یا لک بینی بشی که من دقیقاً شبش (شبی که سونو شدم) به مدت سه روز لک بینی داشتم 

2706