2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822075 بازدید | 669237 پست
حتما ازمایش بده و با جواب ان شاء الله مثبت دیگه نرو پیش اون 😉 برو همون یکی از دکترای شهرتون

واااي سارا جون اگه بشه، بشه، بشه

چي ميشه  

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
یه خبر وحشتناک وقتی بسته م رو ذوب کردن دوتا جنینانم که کلا نابود شد یکیشم دکتر گفت ضعیفه نذارم بهتره ...

انشاءالله همون یدونه جنین رشد کنه و قلبش تشکیل بشه و نه ماه دیگ بغلت باشه😍😍برات آیت الکرسی خوندم

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هیچ کس جواب سوال منو نداد؟     من 14 ام انتقال دادم .گفته بعد از 21 روز آز بده.فردا ب ...

اسم پزشکتونو میگید عزیزم؟

تهرانید؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2728
گلم شما چجوری استراحت کردی بعد از انتقال؟

عزیزم من در حد دو سه روز اول استراحت نسبی داشتم یعنی مثلا هر یک ساعت ده دقیقه پیاده روی میکردم تو خونه ولی کارای سنگین خونه نمیکردم بعد از اونم روز 9 و 10 لکه بینی داشتم که باز مث روزای اول استراحت کردم بعد که رفع شد دوباره بلند شدم کارامو خودم میکردم

عزیزم شما زودتر رفتی مثبت بود یا منفی؟ قبلش بی بی نزده بودین؟

بی بی چک ها که هاله دار بود 

رفتم اما بتا خیلی پایین بود ۶.۷ بود گفتن ۴ روز دیگه بیا تکرار کن

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2740
بعدش که تکرار کردین مثبت شدین؟

فردا باید تکرار کنم فعلا نرفتم اما اصلا امیدوار نیستم که بشه

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه