2733
2734

داستان رو تعریف میکنم خوشحال میشم براتون تجربه بشه و به هیچ کس اعتماد نکنید 

یه خانوم تقریبا ۲۶ ساله امروز اومدن محل کار من 

زندگیشون از هم پاشیده بود و میخواستن به هر نحوی جدا بشن 

وقتی ازشون دلیلش رو پرسیدم گفتن مقصر اصلی خودم بودم 

خودم این کار رو با زندگی خودم کردم 

این خانوم از ۴ سال پیش که ازدواج کردن خونه ای اجازه کردن و زندگی مشترکشون رو شروع کردن 

چون فرد خونگرمی بودن به راحتی با همسایه خودشون که خانوم زیبا و جوونی بود دوست شدن و رفت و آمد ها شروع شد البته فقط خانوم ها یعنی آقایون در رفت و آمد نبودن

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای سلامتی همه مریضا صلوات بفرستید❤️

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740

دوست خانوم گویا گفته بود روابط خوبی با همسرش نداره و توضیح مختصری داده بود 

این خانومم ساده و زود باور کل زندگی و مشکلات و خلا های عاطفی خودش و همسرش رو تعریف کرده بود 

رابطه و ارتباط این دو خانوم بعد از این قضیه جدی تر شده و گاهی تا آخر وقت پیش هم دیگه بودن اما فرناز خانوم (اسم مستعار خانومی که درخواست طلاق دادن) به ندرت همسر بهاره خانوم(دوست فرناز) رو میدیدن

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2706