2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834813 بازدید | 670131 پست
من حتي از از قيمتا به دولتي ام فكر كردم برا ان تي 

عزیزم دکتر احمدی تو رویان هم عالیه، قیمش هم خیلی کمتر از بیرونه، فکر کنم دو قلو 300 و خورده ایی میشه، فقط 7 صبح اونجا باش یه کم معطلی داره، چون دکتر خوبیه سرش هم خیلی شلوغه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هشت بهمن من‌اضافه وزن دارم خیلی ناامیدم

منم خیلی اضافه دارم قدم 163 وزنم 74، درسته وزن پایین تر باشه بهتره ولی به این چیزا نیست فقط خدا باید بخواد

جنینات چندروزه هستن؟ برای من سه روزه، قراره بلاست انتقال بدن اگه بشن البته

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم کلا همه میگن دو هفته بعد آز بده  اون دوهفته فرصت دارن فکر کنن مامان شدن حالا شما سه هفت ...

زینب جان من واسه انتقال راهم دوره حدودا ده ساعت اگه یک هفته بعد از انتقال بمونم بعد از یک هفته این مسافت رو با ماشین خودمون بریم اشکال داره یا بمونم تا دو هفته تا آزمایش بدم؟؟یا با هواپیما برم ؟؟

لطفا راهنماییم کن مرسی

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
منم خیلی اضافه دارم قدم 163 وزنم 74، درسته وزن پایین تر باشه بهتره ولی به این چیزا نیست فقط خدا باید ...

برا منم قرار بلاست بشن من قد ۱۶۶ وزن ۸۰😂شما مانکنی در برابر من 😂

ضربانش چند بود ،به نظرت واقعي كه ميگن صربان قلب بالا ١٤٠ دختره پايين پسر مال من ١٧٠ ١٨٠ بودن 

بله عزیزم FHR رو دقیق بهت میگن

ولی پسرم تو 8 هفتگی ضربان‌ 176 بود، دختر نبود😂😂😂

منم همینو فکر میکردم بالای 140 دختر باشه 

2740
امپول چسب جنین‌قیمتش چنده

والا ایرانیشو شوهرم برام گرفت حدود 50 اینا دقیقشو نمیدونم، دیگه نمیدونم خارجیشم هست یا نه

برا منم قرار بلاست بشن من قد ۱۶۶ وزن ۸۰😂شما مانکنی در برابر من 😂

نه بابا شما سه کیلو اضافه تر از من داری رقابت تنگاتنگی داریم پس😂😂😂

من فقط ترسم اینه بلاست نشن😕

من ۲.۲۶ بود اما رویان گفت نیازی نیست قرص بخوری😞

منم ۲.۲ بود ، ابن سینا گفتن باید زیر دو باشه ، چون میخوای میکرو کنی. اگر بارداری طبیعی بود خیلی مهم نبود بیای زیر ۲.

قرص خوردم ، ماه بعدش طبیعی باردار شدم🙃

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
زینب جان من واسه انتقال راهم دوره حدودا ده ساعت اگه یک هفته بعد از انتقال بمونم بعد از یک هفته این م ...

عزیزم با ماشین خودتون و هواپیما راحت میتونی روز بعد از انتقال برگردی 

یا مثلا با ماشین خودتون همون روز انتقال نصف راه رو بیایی و وسطش پیاده بشی و یه جا شب بخوابین، دوباره فردا بقیه ش، 

فقط تاکید زیاد هست چند ساعت بی حرکت تو ماشین نمون 

هواپیما هم هیچ مشکلی نداره اوایل بارداری، ترجیحا پرواز شب بگیرین، چون در طول روز اشعه ماورای بنفش زیاده

2706