2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849863 بازدید | 671083 پست
سلام عزیزم ایشالا که حتما مثبته نتیجه.....شما از دکتررستمی راضی بودید؟هزینه ای وی اف چندشد؟میتونم بپ ...

مرسی عزیزم ایشالا

دکتر رستمی خودش که خوبه فقط خیلی پول براش مهمه و اینکه منشی و ماماها و دکترایی که براش کار میکنن تو مطب خیلی بد اخلاق و بی مسئولیت هستن در قبال مریض...هزینه هم تا الان 12تومنی شده 

اهان من از وقتی ازدواج کردم اینجوری شدم دوسال پیش هم شدتش خیلی بود جوری که ادرارم خونی شد و سوزش و ت ...

آره گلم باید درمان قطعی بشی

در هر صورت هم قرص کرنبری بخر یه مدت استفاده کن خیلی بهت کمک میکنه، ضرر هم نداره

عزیزم اون موقع هم کاش بهت اول کار دوز تزریقی نمیدادن

باید کشت ادرار بگیرن و بر اساس اون درمان کنن

ممکن هم هست طول بکشه

حتما بگو و حتما هم باید توجه کنن وگرنه کلیه و مثانه ت آسیب میبینه، تو بارداری هم بیشتر مستعد عفونت ادراری میشی پس حتما پیگیری کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عزیزم ایشالا که بلا دوره. برات آیه الکرسی میخونم که این باقیمانده رو هم به سلامت طی کنی

قربونت برم گلم،ممنون به فکرمی

گلاب به روت اسهال و استفراغ شدم🙈🙈🙈🙈 خدا رحم کرد تا الان، ان شاء الله زود خوب میشم😍😍😍😍

2731
سلام عزیزم خوبی‌؟  گلم بعد از زدن hcg اصلا عجله نکن، واسه تیتر دادن چون معتبر نیست دیگه بی بی ...

ممنون عزیزم بابت صبوری و جواب دادن سوالامون  

دیگه از انتظار خسته شدم...یعنی همین مثبتی هم که دیدم نباید دلمو خوش کنم بهش  

ممنون عزیزم بابت صبوری و جواب دادن سوالامون     دیگه از انتظار خسته شدم...یعنی همین مثبتی ...

عزیزم کلا همه میگن دو هفته بعد آز بده 

اون دوهفته فرصت دارن فکر کنن مامان شدن

حالا شما سه هفته خیال کنن مامان شدی😍😍😍😍

آره گلم باید درمان قطعی بشی در هر صورت هم قرص کرنبری بخر یه مدت استفاده کن خیلی بهت کمک میکنه، ضرر ...

باشه  پیگیری میکنم حتما و بهشون میگم خیلی ممنون که جواب دادین و اهمیت دادین ان شاالله به سلامتی زایمان کنید 💜💜

سلام عزیزم، هر وقت دسشویی داشتی برو اصلا ارزش اهمیت دادن نداره😉😉😉😉 جای نی نی هم تو رحم امن و ام ...

الهی فدات شم 

وای مرسی که انقدر قوت قلبیییییی❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
گلم از شنبه پروژسترون میزنی و 5 شنبه انتقال میدی درسته دیگه جنین هم دو یا سه روزه برات فریز کردن که ...

زینبی جون من جنینام سه روزه هستن آخه، هشت سلولی، چون یادمه شنبه بود پانکچر شدم سه شنبه فریز کردن، بعد الان دوشنبه ذوبش کنن دو روزه باید بلاست بشن نه؟ ولی اینجوری میشه سه روز

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزممم مبارکه وای این پری باز نمیاد😂😂😂اللن زینبی بابا میاد میگه فقط بس کنم از بس عجولم خخخخ اخه ...

قربونت😍😍😍

واقعا این پری باهات بدجور لج افتاده😅😅😅 هنوز فرصت داری البته

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

سلام بچه ها یه سوال دوستانی که باردار بودین اولین باری که رفتبن سونو واسه تشکیل قلب جنین سونو واژینال شدین یا شکمی؟ من هفته ۷ هستم دیروز رفتم برام واژینال انجام داد همه چیز خوب بود ولی شنیدم میگن نباید سونو واژینال تو اوایل بارداری انجام بشه و خطرناکه 😕ایا این حرف درسته؟