2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833179 بازدید | 669966 پست
خوبه عزیزم.شما هم از رویان خریدی؟

مرسی عزیزم

نه راستش من دکتر ی داروخانه معرفی کرد از اونجا خریدم

معرفی نامه برام فرستاد

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم شما الان انتقال دادی نباید بخوری من از طریق یکی از دوستام از کندو دار خریدم  هر صبح ناشت ...

زینب جون منم انتقالم منفی شده واسه بار بعد که انتقال دارم میتونم ژل رویال قبل از انتقال استفاده کنم یا تاثیری دیگه نداره؟

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما

دوست من این ماه انتقال داشت 

برای بار دوم 

امروز روز ۱۸ انتقالشه 

بی بیچکاش همه مثبت شده امروز ازمایش داد مثبته ولی بتاش ۷۴ 

به نظرتون امکان باردار هست ؟

اخه بتاش کمه 

الان دکتر گفته باید دوروزه دیگه تکرار بشه 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....❤
2728
مطمن باش یه دونه نی نی ناز و سالم تو دلت داری

فدات شم سمانه جون ايشالله به مهربون خود خدا و دعاهاي شماها🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
سلام شادن جان آره عزيزم بتام شده 8500  آزمايشگاه ميگه عاليه ماما رويان ميگه با اين بتا هم ممك ...

تبریک میگم مامان شدنت رو عزیزم .انشالله خدا برات نگهشون داره حالا هر چندتا ک هستن.منم دفعه دوم بتام بالای 10هزار شد ولی یکی از جنینام گرفته از اول و ی نی نی دارم الان خدادوشکر فقط برام دعا کنید قلبش هم انشالله تشکیل شه زودتر ک خیالم راحت شه

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
یه جنین انتقال دادی و دوتا شدن؟

ماهك جون يه جنين انتقال دادم اما معلوم نيس من هنوز سونو نرفتم

تبریک میگم مامان شدنت رو عزیزم .انشالله خدا برات نگهشون داره حالا هر چندتا ک هستن.منم دفعه دوم بتام ...

مرسي بابت تبريكت عزيزم

واااي وقتي ميشنوم كه شماهاهم مثل من بتا بالا بودين و ني نيهاتون سالمن خيلي خوشحال ميشم

انشالله كه صداي قلبش هم ميشنوي

روز چند بتات انقدر بود؟!

2740
شادی عزیزم الان اصلا حوصله ازمایش و دکتر رو ندارم به خدا ، یه کم بگذره به خودم بیام بلکه ، فقط مشکل ...

عزیزم، بهت حق میدم گذشت زمان همه چی رو درست میکنه، روزای خوبم میاد حتما، خداروشکر شوهرت باهات همراه شده همین خودش خیلی خوبه، بقیه مشکلاتم به امید خدا حل میشه❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم حتما جواب میگیری شک نکن داروهاتو که خوبه تا اينجا  گلم اگر. Ivf نکنی چه کنی...، توکل به ...

فکرکنم سردوخشک سودا باشه طبعم

زینب جون مربای به چه تاثیری داره بعد انتقال حاصیتش چیه؟

من اینجاخوندم به دوستان سفارش میکنید 

الان خریدم همسرم میگه بپز باشیره ی انگور بخور شکر ضررداره

حالا میخواستم بدونم ابپزش خوبه یا مرباش؟وتاثیرش چیه؟

من الان منتظر پری بشم برم دکتر خداکنه همه چی خوب پیش بره تاقبل عید انجام بدم ومثبت بشه

عید نینی داشته باشم ای خدا ناامیدم نکن ازت فرزندانی سالم وصالح میخوام🙏🏻

خدایا شکرت🙏🏻💚❤🤍💛🧡
مرسي بابت تبريكت عزيزم واااي وقتي ميشنوم كه شماهاهم مثل من بتا بالا بودين و ني نيهاتون سالمن خيلي خ ...

در صورتیکه روز انتقال رو حساب نکنم میشه روز 17 امم .اره عزیزم نگران نباش اتفاقا خیلی ام خوبه ک بالاست یعنی دیگ خدایی نکرده افت نداره بعد چندروز و نی نی جاش محکم و اوکی هست

ماهك جون يه جنين انتقال دادم اما معلوم نيس من هنوز سونو نرفتم

خانمی تبریک میگم

برای ماهم دعاکن

شماباراول انتقال دادی مثبت شد؟چرا یدونه انتقال دادن دوسه تاکه شانسش انگار بیشتره

ولی خداروشکر که مامان شدی برای ماهم دعاکن

خدایا شکرت🙏🏻💚❤🤍💛🧡
در صورتیکه روز انتقال رو حساب نکنم میشه روز 17 امم .اره عزیزم نگران نباش اتفاقا خیلی ام خوبه ک بالاس ...

شما حتي بتات هم از من بالاتر بوده

دكترت اصلا نگفت چرا بعضيا انقدر بتاشون بالاست ؟! آزمايشگاه به من گفت ممكن اثر داروها باشه

شما حتي بتات هم از من بالاتر بوده دكترت اصلا نگفت چرا بعضيا انقدر بتاشون بالاست ؟! آزمايشگاه به من ...

ن اتفاقا هرکی میدید میگفت خیلی بتات عالیه .دیگ بدن هرکس ی جوره .راستی من از دکترم پرسیدم گفت زیاد از موبایل و اینترنت استفاده نکن واسه جنین ضرر داره واستفاده فقط در حد ضرورت .منم الان نیاز ب سرچ داشتم گفتم اینجاهم ی سر بزنم😊 گفتم ب شماهم بگم مطلع بشی

خانمی تبریک میگم برای ماهم دعاکن شماباراول انتقال دادی مثبت شد؟چرا یدونه انتقال دادن دوسه تاکه شان ...

ممنونم عزيزم انشالله كه قسمت همه منتظرا بشه فقط دعاي شب و روزم همينه و اينكه همه مامانا هم بچه هاشون رو به سلامتي بغل بگيرن منم همينطور
عزيزم من كلا يه جنين داشتم به دستاي خدا خيره شدم
انشالله روزي همتون باشه🙏🙏🙏

2706