2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850438 بازدید | 671128 پست
ن اتفاقا هرکی میدید میگفت خیلی بتات عالیه .دیگ بدن هرکس ی جوره .راستی من از دکترم پرسیدم گفت زیاد از ...

فدات دست گلت درد نكنه مرسي كه اطلاع دادي

التماس دعا🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
شادن جان من يه جنين داشتم حالا ديگه نميدونم خدا برام معجزه كرده شدن دوتا يا بدن من اين مدليه كه بتا ...

عزیزم مبارک باشه علائمت چی بود

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان اگر ممکنه بفرمایین دکترتون قرص آهن رو از هفته چندم بارداری براتون تجویز کرده؟ ممنون می ...

فکر کنم ۲۰ هفتگی اگه اشتباه نکنم🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2731
خانما دوست من این ماه انتقال داشت  برای بار دوم  امروز روز ۱۸ انتقالشه  بی بیچکاش ...

اره عزیزم ۲روز دیگه باید ۲برابر بشه 🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ممنونم عزيزم انشالله كه قسمت همه منتظرا بشه فقط دعاي شب و روزم همينه و اينكه همه مامانا هم بچه هاشون ...

خداروشکر ناامیدت نکرده خدا

امیدوارم منم ناامیدنکنه

خدایا شکرت🙏🏻💚❤🤍💛🧡
عزیزم مبارک باشه علائمت چی بود

سلامت باشي دوستم انشالله قسمت منتظرا🙏

من از روز دوم علايم پري داشتم  و لكه بيني روز ١٢ 

براي ادمه راهم التماس دعا دارم🙏

خداروشکر ناامیدت نکرده خدا امیدوارم منم ناامیدنکنه

فقط از خودش بخواه نااميد نميشي مطمين باش

منم خيلي خيليييييي تو اين راه سختي كشيدم عمل خيلي سختي داشتم اميدوارم خدا بهممون رحم كنه🙏🙏🙏🙏🙏

سلامت باشي دوستم انشالله قسمت منتظرا🙏 من از روز دوم علايم پري داشتم  و لكه بيني روز ١٢  ...

منم روز دوازدهمم علائم پری کم و بیش داشتم که به خاطر پروژستونم میتونه باشه امروز کمر درد داشتم دعا کن برا منم مثبت بشم علائم خاصی ندارم

خوشگلا من سردیم شده حسابی انتقال دادم دو هفته پیش میتونم چایی نبات بخورم یا ضرر داره؟🙈

عزیزم علایم که کلا مهم نیست، ولی این سردی کردنا یکی از علایم مامان شدنه هااااا، سعی کن  خیلی  گرمی جات نخوری فعلا، مثلاجوراب بپوش و.... 

فقط از خودش بخواه نااميد نميشي مطمين باش منم خيلي خيليييييي تو اين راه سختي كشيدم عمل خيلي سختي داش ...

شما اولین انتقالته بعدم لاپرا شدی قبلش منم آندومتریوزم لاپرا شدم ۴۲ روز قبل انتقالم

عزیزم علایم که کلا مهم نیست، ولی این سردی کردنا یکی از علایم مامان شدنه هااااا، سعی کن  خیلی&nb ...

اها

ممنونم عزیزم

تا ببینیم خدا چی میخواد

دعا کنید دل تو دلم نیست برم ازمایش

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
شما اولین انتقالته بعدم لاپرا شدی قبلش منم آندومتریوزم لاپرا شدم ۴۲ روز قبل انتقالم

بله منم آندومتريوز گريد ٤ داشتم عمل كردم 

سلام به روی ماه تک تکتون.....  ببخشین که نمیتونم سر بزنم اما بدونین به یا تونم و برا تک تکتون ...

سلام آناجون خوبی خواهر؟دردونه هات خوبن؟کجایی که ببینی باز دارم میرم برا انتقال.  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....