2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850689 بازدید | 671146 پست
با وجود یک ماه آسپرین خوردن اینقد کم پریود شدم که اصن فکر کنم ریزش نکرده دیواره رحم

باور کن همش برای داروهاست منم بعضی دوره هام خیلی خونریزیم کمه، یه سری رفتم در حد لکه بینی بود به دکترم گفتم هنوز پریودم شروع نشده سونوم که کرد گفت دیواره رحمت قشنگ ریزش کرده چرا میگی پریود نشدی، عوارض داروهاست دیگه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیالت راحت ...مامان شدی جواب آزمایشت هم خوب و نرمال میشه ..به خودت استرس نده حالش ببر و خداروش ...

انشالله دوستم ،محتاج دعاهاتونم 😢🙏🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
آره عزیزم  ببین بیمارستان صدر به آفرین دو تا ساختمان جدا داره  شماره یکش دقیقا توی خی ...

قربونت بشم لطف كردي سارا جووووون 

حتما تو نت پيدا ميكنم زنگ ميزنم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
دقيقا همينه انقدر سختي كشيديم كه بعد از مثبت شدن هم نميتونيم شاد باشيم من كه كارم فقط گريه بوده اين ...

قربونت، توکل به خدا❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
قربانت دو بسته جنین داشتم که یه بسته ش دیروز باز کردن فقط یکی رشد کرده بود مجبور شدن بسته بعدی هم با ...

ایشالا مامان دوقلو ها میشی عزبزم مواظب خودت باش

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
وااااای میدونی چیه گاهی استرس دارم ک این همه میخوام هزینه کنم ایا جواب میده یانه😥 یعضی وقتا انقدب ...

عزیزم حتما جواب میگیری شک نکن داروهاتو که خوبه تا اينجا 

گلم اگر. Ivf نکنی چه کنی...، توکل به خدا 

رژیم غذایی هم طبعت رو بگو گلم اگر شبیه من بود برات میفرستم چون شدیدا تقلیدی عمل کردن آسیب میزنه

همین طور مصرف داروهای گیاهی و شیمیایی همزمان اصلا کل سیکل رو خراب میکنه

من پارسال یزد تخمک اهدایی گرفتم که اونجا 9 تومن شد کلا، چون مرکز دولتی بود، 4 تا جنین داشتم که 2 بار ...

راستی پولتو برمیگردونن یا پرید؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
بسارا جان خواهش میکنم اگه سراغ دارین راهنمایی کنین

عزیز هستی

چند تا باید بگیری؟؟ 

طبق گفته 1490فقط یدونه داروخونه تو تهران (از اون لیستشون) اونم تو بلوار کشاورز اونم یک عدد گنال 75داره

من ب اسم خودم گفتم ک برات نگه دارن 

گفت مال ایتالیاست 

ببین یدونه ب دردت میخوره یا نه

حالا ‌‌شاید جاهای دیگم داشته باشه ک تو لیست 1490 نیستن 

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️

دوستان من یه کم عجله دارم

میشه بهم بگین غربالگری چجوری انجام میشه؟؟

سونو شکمی یا واژینال؟؟

ازمایش خون یا ادرار؟؟

من تا حالا نرفتم. فک کنم امروز که نوبت بهم دادن نوبت غربالگریه

میخام امادگی داشته باشم

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️