2733
2734
عنوان

نوزاد هشت ماهه دارم خواهرم میگه بیا اداره ما کار ساعتی

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 40 پست
شوهرم میگه برا تو شغل معلمی خوبه چون تو تنبلی حداقل سه ماه بخابی بقیه کارا بری میای گریه میکنی خخ

اگه میتونی معلم بشی آزمون آموزگاری شرکت کنی حقوقش که از این بیشتره...

دلی که رحمه زخمه💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب همین بچه فردا بزرگ شه کلی امکانات میخاد منم داره سنم بالا میره میترسم دگه نتونم برم سرکار دولتی

هر جور مایلی.‌.. برین به آینده خودتو بچه ات به خاطر کار دولتی با چس تومن حقوق . خودتو بی ارزش کن

2731
خودمم دو دل موندم اخه خاطرات هر دوشون شاغلن جفتشون هم موقع نه ماهه بودن بچشون برگشتن سرکارشون

میدونم هوس انگیزه ولی بجه گناه دازه مادرشوهر مثل تد که نگهش کمی داره روحیش داغون میشع بجه ۸‌ماهه خیلی اعصاب میخواد فقط مادر میتونه تحمل کنه

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
شماها که عشق کارید چرا زایدید؟

کی دوست داره کار کنه؟ وقتی خوردن خوابیدن هست؟؟ ولی در شرایطی قرار نگرفتی که شرمنده بچه ات باشی صد درصد میای میگی شرایط مالی نداشتی بچه نمی آوردی منم در جوابش میگم من کف دستمو بو نکرده بودم نمیدونستم اینجوری میشا

میدونم هوس انگیزه ولی بجه گناه دازه مادرشوهر مثل تد که نگهش کمی داره روحیش داغون میشع بجه ۸‌ماهه خیل ...

آره خودمم نمیدونم بتونم تحمل کنم یا نه ولی کلا انگار روحم گره خورده بهش. لاین چند روز داشت دندون درمیاورد اصن نخوابیده بودم تازه خوب شده   

آره خودمم نمیدونم بتونم تحمل کنم یا نه ولی کلا انگار روحم گره خورده بهش. لاین چند روز داشت دندون درم ...

اره میفهمم بچه داری واقعا سخته فقط هم از مادر برمیاد

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه