2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841652 بازدید | 670553 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن منم زیاد ازین حرفا شنیدم بچه ام داشته باشی به یه چیز دیگت گیر میدن سعی کن اهمیت ندی جوجت مام ...

قربونت عزیزم چقدرخوب خوب گفتی.دلم اروم شد.توکل به خدا.انشالله شماهم به ارزوهاتون برسی.

زینب جون تعداد روزای انتقال چجوری حساب میشه؟من ۱۶ ام  انتقال دادم الان روز ۵ ام؟ینی چهار روز &n ...

شما ساعت ۱۱ ظهر ۱۶ انتقال دادی ساعت۱۱ظهر ۱۷ میشه ۲۴ ساعت و ۱روز گامال الان شما ۴روز و ۳ساعتی🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2731
ان شاءالله میره بالا عزیزم نگران نباش🙏🙏 فدای سر خودت و دوقلوهات بعد زایمانت میری تلافی میکنی فعلا ...

فدات بشم انشاالله شما هم به موقع گل پسرت رو بغل كني 

واقعا اين تميز كردن خونه رو اعصاب هممون رفته شما هم از يكي كمك بگير خودتو زياد خسته نكن كارهميشه هست 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
خونه تکونی رو که حتما باید داشته باشم فکر کن بچم ده روز اول اسفند به دنیا میاد ی درصدم احتمال بدم نت ...

من که کارگر میارم ولی میدونم خیلی حرص خواهم خورد😂😂😂😢😢😢 فرشا هم میدم بشورن 

البته ان شاء الله 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️برو ازمایش بده فقط اون نشون میده

ارامش جان انگار منشيش فقط ٢ تا ٤ تلفن جواب ميده كلا خود دكتر در دسترس  تره هر وقت زنگ ميزني ج ميده تقريبا😂😂😂

ان شاالله هر دو مامان بشین😍😍😍😍

مرسی عزیزم دلم از دلگرمیت  

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706