2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم خیللللی لاغر م اصلا اعتماد بنفس ندارم چند کیلویی؟

من 47 با قده 155 

دستام ظریف و لاغرر کمر باریککک

بعد باسن اوووو خیلیییییی بزرگه ببین نسبت ب هیکلم بزرگه.

ینی کلن یکی نگام میکنه باسن میبینه فقط خیلی زشته واقعا چندشه اونایی ک مبگن باسن قشنگه رو اصلا درک نمیکنم

نرا چقد چندشن درخواست میدن دارن چون گفتم باسنم بزرگه 

واقعا چی با خودشون فکر میکنن فکر میکنن یه نر درحده منه؟😐

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
درکت میکنم . 😔 همه فکر بزرگ شدن و زیبایی ان ولی نمیدونن داشتنش عذابع . حالا با ورزش میشه باسن رو ک ...

ن من سینهام اوکیه خیلییی بزرگ نیست خوش فرم هم هست 

باسنم ولی ب شدت تو هیکلم بزرگه😭😔💔خیلی حسه بدیه.

نرا هم همش نگا میکنن واقعا چندشن.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
خوبه که داری ک و ن 

😐💔🤣

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
ن من سینهام اوکیه خیلییی بزرگ نیست خوش فرم هم هست  باسنم ولی ب شدت تو هیکلم بزرگه😭😔💔خیلی حس ...

الهی . ورزش یا تغذیه سالم شاید کمک کننده باشه . من رژیم میگیرم آب میشه یکم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

ندیدم

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

بزار

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
2706