2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820870 بازدید | 669188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اونجا که من دیدم برای طبیعی هم خوبه  

یعنی واقعا مورفولوژی ۶درصد باشه خوبه خداروشکر ولی دکتر ارولوژ به شوهرم گفت برای اقدام طبیعی حتما باید واریکوسلتو عمل کنی ولی وقتی این میکرو منفی شد گفتم خدا بخواد این حرفا نیست واقعا

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2728
یعنی کیست آندومتریوما ترکیده یا یک نوع کیست دیگه؟ 

نمیدونم اینقد خون و مایع جمع شده که تو سونو نوشته شده تخمدان راست دیده نمیشه!!!! میگم حتی ریه م رو درگیر کرد

دیگه معلوم نیست این کیست همون کیست دو سانتی قبل از تخمک کشی بوده که با تزریق آمپول ها در هفته پایانی اینقد رشد کرده و ترکیده یا یه فولیکول بوده که تخمک توش بوده و تخمک رو آزاد کرده و خون و مایع جذب کرده و بعدش ترکیده یا .... هیچی معلوم نیست فقط دکتر گفت کیست هموراژیک بوده به احتمال زیاد!!! باید دارو بخورم تا جذب بشه بعد سونو کنم ببینم چی شده!!!

اهاان..خوب بس حق داری که استراحت کنی..بیخیال خونه تکونی شو.نی نی اومد باهم همه جارو تمیز میکنید 😍😍 ...

خونه تکونی رو که حتما باید داشته باشم فکر کن بچم ده روز اول اسفند به دنیا میاد ی درصدم احتمال بدم نتونم خونه تکونی کنم عید میشه یکسال که پرده هامو نشستم😰😰

خلاصه من این روزا فقط دارم نگاه میکنم به در و دیوار خونه هر لحظه هم حریص تر میشم برای اینکه بیوفتم به جونشون😂😂😂

خدا جونم شکرت...
همون فیبروکیستیک عادی؟خیلیا فیبروکیستیک هستن که ایشالا که خدا معجزشو بهت نشون بده عزیزم

عزیزم یه حجم بالای هورمون وارد بدن میشه و فیبروکستیک ها هم کیست هاشون همون تور که تخمک هاشون بزرگ و زیاد میشه، ممکنه بزرگ تر و زیاد تر بشه. ممکنه روشون هم تاثیر نذاره ولی میگن حتما قبل و بعد میکرو باید فیبروکیستیک ها سونو سینه بشن

2740
عزیزم یه حجم بالای هورمون وارد بدن میشه و فیبروکستیک ها هم کیست هاشون همون تور که تخمک هاشون بزرگ و ...

اینجوری نیست که یهو کیست‌ها سرطانی بشن؟

خواهر من فیبروکیستیک هست دکتر رستمی بهش گفت بیا ای وی آف کن داروهایی رو میدیم که روسینه تاثیری نداره

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم هر چی گشتم پیدا نکردم فکر کنم زنگ بزنی بخش مردان تو رویان آدرس و شماره مطبش رو میدن ما هم از ...

باشه ممنون زحمت شد برات عزیزم 

اینجوری نیست که یهو کیست‌ها سرطانی بشن؟ خواهر من فیبروکیستیک هست دکتر رستمی بهش گفت بیا ای وی آف کن ...

دکتر رستمی کجا هستن مگه داروهای آی وی اف با هم فرق می کنن 

دیگه مجبورم صبوری کنم هی به خودم بگم تمییزه😂😂 آنومالی اومد بالا عزیزم جفتت پایینه؟

من كه ٤ ماه خونمو ول كردم اومدم خونه مامانم من چي بگم پس 😫

يكي از جفتا پايينه 

خيلي استراحتم زياده نميدونم چرا نميره بالا

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
قربونت گلم دوستم میگه با تامین اجتماعی هفتاد دادم ..نمیدونم حالا دوقلو رو انجام میدن یا نه

فدات سارا جون انشااله گل پسرت رو سالم بغل كني 

صبح حتما زنگ ميزنم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دکتر رستمی کجا هستن مگه داروهای آی وی اف با هم فرق می کنن 

کلینیک نازایی رستمی شیراز ....من خواهرمم فیبروکیستیک هست ...فیبروم وکیست داره ...قبل میکرو یه دونه فیبر داشت بعد میکرو زیاد شدن ...دکتر خودش گفت میکرو نکن اما دکتر رستمی گفت داروهاش جوری میدم رو سینه تاثیر نذاره....نمدونم چقد صحت داشته حرفش

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706