2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836370 بازدید | 670253 پست
زینب جان دکتر گفت انقدر بقایا داری باید با سونو سقط کنم و کار قرص و زیرزبونی نیست ، امروز گفتم دارو ...

ای بابا عجب بد شانسی... 

کاش همسرتون زودتر باهات همدلی کنه... این جور که فهمیدم دعوای نا جوری شده بینتون... 

تا میتونی صلوات بفرست، آیه الکرسی بخون از خدا بخواه کمکتون کنه 

قطعا اونم الان عذاب وجدان داره ولی غرورش نمیذاره بیاد سمتت😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من اومدم با یه مشکل 😥 رفتم تخمک کشی ۹ تا تخمک داشتم که ۶ تا جنین گرید بی تشکیل شده ، حا ...

سلام عزیزم از یه طرف خدا رو شکر که 6 تا جنین داری 

از طرفی هم نگران بلاتکلیفیت هستم 

با گرید بی بله کلی مامان داشتیم

خانما من تا حالا ۳۰تا آمپول پروژسترون زدم  اما جای آمپول ها قلمبه شده و قرمز بنظرتون چی کنم؟حو ...

عزیزم اصلا نباید بلافاصله حوله داغ بذاری بدتره

قبل و بعد از آمپول کمپرس سرد بذار، یک روز بعد اگر خواستی حوله داغ بذار

گلم کلا هر زخمی تا 24 ساعت اول بهتره خنک نگه داشته باشه

2731
چه قدر عاااااااااالی مبارکههههههههه  والا نمیدونم چی شده جز معجزه

ممنون عزیزم، آخه آزمایش اسپرم اولی رو بوشهر داد، بعد از یکسال آزمایش اسپرم دومی رو شیراز داد، واریکوسل هم بوشهر آز داد، میگم ممکنه آزمایشگاه بوشهر اشتباه کردن، چون حتی بعد از اینکه فهمیدیم کم تحرکی داره قرص هم نخورده، جز اینکه هر روز یه دونه اسید فولیک میخوره و بهش گرده نخل دادم و عسل و سیاه دونه ممکنه اثر همینا بوده؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
منم چندروزه ایزی کول وپدی لاکت میدم..فعلا ک.تاثیر ندیدم.ازش. دیگه. چندماه اول اکثر بچه ها همینن معم ...

اره داروها تاثیر چندانی ندارن.باید دوره.شو بگذرونن طفلیا😔ایشالا به سلامتی بگذره برای همه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2740
سلام به همه دوستان اميدوارم كه همگى خوب باشين مدت زيادى نشد بيام سر بزنم به خاطر مشكلاتى كه برام پي ...

سلام عزیزم خیلی خوشحالم که اومدی

امیدوارم خودت و دختری حالتون خوب باشه الان چند ماهه شده؟ کسی کمکتون نفرستادن؟ 

گلم ان شاء الله شما هم مامان میشی ولی نقش dfi هنوز ثابت نشده و قطعی نیست اما بهتره زیر 25 باشه و تلا ...

اره میگم اگر dfiحدود ۴۰یا۵۰باشه ممکنه بشه میکرو کرد ؟

درمان داره؟

یا درمانی نداره؟

دی آف ای همون ژنتیک اسپرم هست یعنی ثابت نشده؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
مرسی عشقم ❤️❤️ ببخشید همسرشما هم آزواسپرم بودن؟

آره عزیزم خودم مشکلی نداشتم. همسرم رو میکروتسه کردن و بیوپسی گرفتن فقط سی تا اسپرم داشت بعد از عمل گفتن انسداد لوله اسپرم داره، پنج تا جنین سه روزه داشتم ک سه تا رو انتقال دادم

خــــدا امیــد من است...
آره واقعا همینه!بنظرم همه چی ب همون روز اول انتقال بستگی داره و بعدشم خواست خدا! موقع انتقال دکتر و ...

عزیزم با مثانه پر رفتی انتقال یا خیلی پر؟؟بعدش چند ساعت بعد انتقال رفتی دستشویی البته ببخشیدا😊😊

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
ممنون که جواب دادی  یعنی ممکنه رشد کنه  خیلی حالم بده  من خیلی بدبختم خیلی بیچارم ...

عزیزم اینقدر ناراحت نباش انشاالله که رشد می کنه تو براش فاز مثبت بفرست

به قول زینب جان شکر نعمت نعمتت افزون کند

2706