2752
2734
عنوان

دیشب رفتیم عروسی پسردایی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 13170 بازدید | 162 پست
اونجا که دیدم یکی از کاربرها گفته مگه اشکالش چیه دیگه فاتحه این کشور رو خوندم🤣🤣گفتم دیگه لجن زار ش ...

جالبه فاتحه ی کشور با دزدی و اختلاس خونده نمیشه ولی با ازدواج که یه مسئله ی شخصیه خونده میشه

خیلی جالب بود

ممنون ک آگاهمون کردی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگ ب حرفه قشنگ منم میگم درک میکنم من برادرم ازدواج کرده مجرد بود مخالف صد در صد بودم  حتی عرو ...

من دوتا دایی دارم یکیش تقریبا همچین شرایطی داشت خیلی هم پولداره داییم جفت دایی هام ب فاصله یک سال ازدواج کردن یکیش ک اولی بود هیچ کس نرفت مراسمش فقط مامان من بود ک رفت چون عروس بزرگ تر بود بایک بچه  همه میگفتن گولش زده بخاطر پوله 

دومی همه به به و چه چه و چ مراسمی الان دونی داره طلاق گرفته 

و اولی یک زندگی خیلی خوب داره ک همه دارن حسرت می‌خوردن ک چرا اینا رو اینقدر قضاوت کردن 

زنش واقعا زن زندگی هست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
عزیزم اون خانم هم حق زندگی داره باید ازدواج کنه ولی با کسی که هم طراز خودش باشه نه با یه کسی که 7 سا ...

عزیزم معیار و طراز باید شخصیت و نجابت و عشق و علاقه باشه نه سن و سال و ازدواج قبلی 

مهم واماد هست که پذیرفته پس قطعا اون خانوم انقدر چیزای بهتر و باارزش داره که داماد تونسته ببینه و براش سن و ازدواج قبلی مهم نباشه 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
الان شما خودت معیارها و فاکتورهایی که در نظر میگیری برای ازدواج با خواهر خودت فرق داره

اخه این معیار و فاکتور نیست اصلا 

معیار من یه خانومیه که همسن مادرم باشه ترجیحا یه بچه هم داشته باشه💋💋 . 

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .

من اصلا درک نمیکنم چ طور همه اینجا میگن مگه چ اشکالی داره مگه چیه فلانه 

دوسش داشته گرفتتش 

بابا اینا زندگیشون دوام نداره 

این خانم باید با چند سال بزرگتر از خودش ازدواج میکرد 

ن من اگ برعکس بودم مشکل داشتم یعنی خواهرم متولد ۶۶ باشه  بعد با ی مرده ۵۸ ک چسر ۱۶ سالع ام دا ...

در حالت کلی دارم میگم نود درصد همین نی نی سایتا دیدم با ازدواج بیست سال بزرگتر آقا با چند تا بچه هیچ مشکلی تدارن

پسر مجرد خودش به سنی رسیده که تشخیص میده  

ایشالا خوشبخت بشن

ولی ممکنه چالشای خیلی زیادی داخل زندگیشون داشته باشن

پسر عروس تازه داره از نوجوانی وارد بزرگسالی میشه

از یه طرف دیگه داماد همچین تجربه ای نداره...

یه مقدار مخصوصا سالای اول زندگی پرتنشی ممکنه داشته باشن..از طدف دیگه خانواده دامادم که مخالف بودن و ممکنه همین کشمکشا تاثیر بذاره روی زندگی مشترکشون...

اینجور ازدواجا واقعا ریسکیه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
نه 

تو ازدواج باید با هم تناسب داشته باشن زن و شوهر 

اینکه یه پسر مجرد با یه خانوم ازدواج کنه که یه پسر بزرگ داره هیچ تناسبی نیست و برعکس هم همینطور 

هر چی اطرافم دیدم بشدت دچار مشکل شدن حتی دایی خودم مجبور به طلاق شد اینقد که پسر همسرش اذیت میکرد و ناسازگار بود با داییم 

ببینید اصلا نمیشه گفت به ما چه زندگی خودشه ...چون وقتی مشکل براشون پیش میاد کل زندگی بقیه پدرمادر خواهر برادر هم تحت تاثیر قرار میگیره 

الان همین زن داییم طلاق که گرفت مادر بزرگ 89 ساله ی الزایمری منو تا تونست فحش داد 😓زنگ زد هررر چی لایق خودش و خانواده ش بود به خواهر معلول من گفت 

بخاطر همین میگم یه انتخاب نامناسب کل زندگی و فامیل رو تحت تاثیر قرار میده 

حتما باید یه آفتاب مهتاب ندیده‌ی تر و تازه‌ی دست نخورده تینجر میگرفت تا حضرت مادر راضی بشه؟ بابا دام ...

برا همه خانواده ها پسره عنم باشه گل سر سبده 

ولی اختلاف سنی این همه من قبول ندارم 

تازه پسر نوجوانم داره

من نظرم اینه 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
در حالت کلی دارم میگم نود درصد همین نی نی سایتا دیدم با ازدواج بیست سال بزرگتر آقا با چند تا بچه هیچ ...

اونارو نمیدونم

برا منی ک الان کامنت مخالف گذاشتم

فرقی نداره دختر یا پسر 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
دقیقا تفکرات سنی و زن ستیز 

انگار زن ک طلاق گرفت یا شوهرش فوت کرد باید بشینه و تا آخر عمر حق زندگی و از خودش و بچه های بگیرع

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2706