2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841837 بازدید | 670562 پست
ذخیره تخمدان خودم 3دهم بود و شوهرمم خیلی خیلی ضعیف بود 

ای جااان عزیزم، من شوهرم مورفولوژی اسپرماش مشکل داره اسپرم طبیعی و سالم صفره، ولی معجزه خدا دور نیست، خدا نخواد هیچ تولدی اتفاق نمیفته، از دیروز خیلی دلم گرفته هیچی آرامم نمیکنه، همش به لحظه ای که جنینهامو تو رویان نشونم دادن فک میکنم، دلم براشون تنگ شده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم بااین روحیه ات ایشالله نتیجه میگیری سخته ولی میگذره ناامید نشو 

خدا کنه مشکلم مشخص بشه اقلا😶

ممنونم😘😘😘

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
کاش تا تهش همین هپارین باشه😁😁😂

هپارین همون آنوکساپارینه؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
به جون همسرم اگه خلاف واقع گفته باشم. چون تو رادیولوژی بهمون گفته بودن لوله ها بسته است وقتی دکتر گف ...

خدا همسرتو برات صحیح و سالم نگه داره واقعا برا این دکترا متاسفم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2738
سلام عزیزم..شما همون لیانای تاپیک دورهمی گیسو کمندا نیستی😀؟؟

سلام گلم 

نه من تاحالا تو اون تايپيك نبودم 💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم‌ناراحت شدم  ولی از تینکه قوی هستی خیلی خوشم میاد تو میتونی حتما و مامانه یه دوقلو ماز می ...

قربونت، دیگه مجبورم صبور باشم مامان ماهک جون

فقط برام دعا کنید مشخص بشه مشکل از کجاست که منفی میشم

انشاالله یه دونه گل پسر به زودی بیاد تو دلت😘

فدای این روحیت بشم من😘😘 ای کاش منم انتقالام از روز آزمایش منفی میشد نه اینکه مثبت باشه وبعدش سقط ب ...

واقعا 14 ساله مزدوج شدی 😍 من خودم 20 ساله مزدوج شدم الان میگم چه بچه بودما😂😂😂😂

عزیزم آز ژنتیکی رو دادی؟ انشاله در سن 25 سالگی کلی بچه دورت رو گرفتن......

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ان شالله دفعه بعدی عزیزم خدا رو شکر جنین فریز شده داری بیشتر راه رو رفتی

ممنونم❤ بله عزیزم خداروشکر از بابت جنین خیالم راحته فعلا، دیگه ببینم خدا چی برام درنظر گرفته ....

سلام دوستان اینجا کسی برای ivfمرکز باروری مام بوده؟

میشه هزینه تقریبی تخمک کشی وانتقال رو بگین؟

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
فدای این روحیت بشم من😘😘 ای کاش منم انتقالام از روز آزمایش منفی میشد نه اینکه مثبت باشه وبعدش سقط ب ...

زنده باشی یلدا جونم😘😘😘

آخی عزیزم راست میگی شما شرایطت از من خیلی سخت تر بوده ولی خب خدا حتما جواب صبرمونو میده، مطمئنم

انشاالله خبر مامان شدنت رو اینجا ببینم یه دوقلوی سالم😍😍😍 بعدش نوبت دوقلوهای من😶

شادي جان عزيزم، ان شالله همينه، اين سري به دكترت بگو يه خراش اندومتر هم تجويز كنه، دكترت تهرانه؟ اسم ...

من بار اول انتقالم خراش داشتم این سری چسب جنین

شما نگران نباش همه مثل هم نیستن عزیزم خیلیا بار اول نتیجه میگیرن بعضیا بار دوم سوم یه سریام مثل من دیرتر

2706