2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812458 بازدید | 668748 پست
دوستای گلم من برای سومین بار منفی شدم ولی راضی ام به رضای خدا دیگه باید برم سراغ جنینام، دور چهارم ...

عزیزمممم خیلی ناراحت شدم واسه شما ونازی جون ،انشالله خدا واستون بهترینا رو رقم بزنه وبزودی زود مامان بشید😔😔😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
عزیزم دکتر طاهری گفت بعد از 38 سالگی معمولا 80 درصد تخمک ها کیفیت ندارن. اما ما سعی میکنیم با همون 2 ...

لی لا جون این کیفیت ندارمشون منو کشته

کیفیت ندارن یعنی چی؟

یعین اصلا جنین تشکیل نمیشه؟

یعنی جنین با کیفیت بالا تشکیل نمیشه؟

یعنی جنینی که بتونه بلاست بشه تشکیل نمیشه؟

بنظر من این دکترا تقریبا هیچی نمیدونن فقط سعی و خطا میکنند

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط دکتر امیری عکس رو نگاه میکرد و حتی خود سونو رو هم نگاه میکرد بعدش گزارش رو میخوند. به خدا هیچکدو ...

وای چه بد......

بله همسر من چون خودش تخصص داره. تو هر کاری حتی درمان کلی بالا پایین میکنه..وای به کسی که به یک حرف یک دکتر پیش بره🙁.الانم منتظریم پانکچر من انجام بشه بعد بریم سراغ عمل اون انشاله.....روزگار منم چرخ گردنش خیلی ماانع داره😥.......

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
لی لا جون این کیفیت ندارمشون منو کشته کیفیت ندارن یعنی چی؟ یعین اصلا جنین تشکیل نمیشه؟ یعنی جنین ...

با جمله ی آخرت کاملا موافقم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2728
چه مسخره چه دکتر بیسوادی .وا یعنی با دو لوله ی بسته راحت تجویز آی یو آی کرد

ثمین جان اصلا عکس رو چک نکرده تجویز کرده....یعنی اصلا بررسی ها رو که جز اصول اولیه درمان هست بلد نیستند بعضی دکترا

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ثمین جون چه دعای قشنگی کردی به دلم نشست...دیدم منم الان از خدا فقط بچه سالم و صالح میخوام و فقط هین ...

من به این نتیجه رسیدم که تنها گناهی که میتونه آدم رو از خواسته اش دور کنه ناشکری و ناسپاسی هست. باور کنین اگه تو هرحالی شکر گزار باشیم خیلی سریعتر به خواستمون میرسیم. اصلا یه کتاب هست به اسم معجزه شکرگزاری. مثلا الان ثمین جون که داره میره طب سوزنی بخاطر اینکه از لحاظ مالی این توانایی رو داره که هر راهی رو امتحان کنه یا اینکه بالاخره همسرش باهاش همراهه، اگه بجای اینکه به درد این سوزنا فکر کنه شاد و باروحیه بره به خدا هم دردش کم میشه هم اثر طب سوزنی بیشتر میشه. ثمین تورو خدا از حرفم نرنجی ها. فکر نکنی از رو بیخیالی این حرفا رو میزنم. من اینارو همه رو از سر گذروندم. سالی که پدرم فوت کرد انقد غر زدیم ناشکری کردیم به غم چسبیدیم که مامانم تو 47 سالگی ایست قلبی کرد و رفت تو کما. هرکس هم بهمون میگفت ناشکری نکنین باهاش قطع ارتباط میکردیم. اینا رو گفتم که فکر نکنین رو هوا دارم یه چی میگم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
وای چه بد...... بله همسر من چون خودش تخصص داره. تو هر کاری حتی درمان کلی بالا پایین میکنه..وای به ک ...

امیدوارم که پر قدرت بتونین از رو موانع بپرین به سلامت. به امید خدا عزیزم

لی لا جون این کیفیت ندارمشون منو کشته کیفیت ندارن یعنی چی؟ یعین اصلا جنین تشکیل نمیشه؟ یعنی جنین ...

فکر کنم منظورشون اینه که پیر هست و خیلی قوی نیست. آهان اینم گفت که اکثرا مشکل کروموزومی دارن

چه مسخره چه دکتر بیسوادی .وا یعنی با دو لوله ی بسته راحت تجویز آی یو آی کرد

به جون همسرم اگه خلاف واقع گفته باشم. چون تو رادیولوژی بهمون گفته بودن لوله ها بسته است وقتی دکتر گفت عکست خوبه و شروع کرد به تجویز، همسرم صداش دراومد که ریپورت رو بخون

سلام عزيزم خودت خوبى؟؟؟آره خيلى وقته نبودم راستش به خير و شادى نبود اما زندگيم ديگه مجبوريم بسازيم ه ...

انشالله که نتیجه اش به خیر باشه و شادی عزیزم

قربونت❤❤❤ فعلا قسمتم نشد دیگه برای سومین بار منفی شدم داروهام که بعضیاش فرق داشت، سریه اول سینال دا ...

موفق باشی عزیزم مرسی از توضیحاتت😘🙏💖

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

شادن عزیز و ناز جون متاسفم که منفی شدین. فقط میتونم برای آرامشتون آیت الکرسی و سوره عصر رو بخونم دوستای خوبم. امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیوفته خیلی زود

2706