2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864459 بازدید | 672328 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امید به خدا دعا کن برامون مادر

شما هم آمپول پروژسترون مصرف میکنین؟

من تاحالا ۲۷تا تزریق کردم اما از دیشب بعد تزریق دوتا از آمپولام اون قسمت ورم کرده و توپ توپی شده

بنظرتون عادیه؟

خــــدا امیــد من است...
2731
سلام به روی ماهت من فکر نکنم انتقالی در کار باشه. شوهرم تو بیضه هم اسپرم نداشت و جدا از این مشکلات د ...

عزیزمم یعنی عمل هم بکنه درست نمیشه؟ 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
من به این نتیجه رسیدم که تنها گناهی که میتونه آدم رو از خواسته اش دور کنه ناشکری و ناسپاسی هست. باور ...

لیلا جون شکرگزاری بجای خود ولی بدون شک بزرگترین گناه عالم مردم آزاریه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم ببخشید اینارو یادم رفت بگم: فمبیون یک - قرص b6 و هفته ایی یکبار آمپول b12 و فمبیونم که تموم شد ...

عزیزم الان در چه مرحله ای؟

ب منم طرازی اسید فولیک ۵ داده. هر روز و پره ناتال یک روز در میون.

ب نظرت زیاد نیس؟ آخه خیلیا میگن بیش فعالی میاره.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیزمم یعنی عمل هم بکنه درست نمیشه؟ 

واریکوسل رو عمل کرد گفته بودن شاید انسدادی باشه بعد واریکوسل باز شه ولی از بیضه هم نمونه برداری کردن هیچ اسپرمی توش نبود که بتونن برای آی وی اف استفاده کنن یا امیدی باشه که بعد از باز شدن انسداد مشکل حل بشه. فعلا دکتر گفته فردا بریم یه سری دارو بده شاید بشه کاری کرد ولی خیلی هم امیدوار نیست. یه دکتر طب سوزنی هم پیدا کردم تو اردکان یزد که برای آزواسپرمی یه کارهایی میکنه ظاهرا" به اون خیلی امیدوار بودم ولی تا بهمن بیشتر ایران نیست ظاهرا" و الان هم اصلا" برامون مقدور نیست بریم پیشش. 

واریکوسل رو عمل کرد گفته بودن شاید انسدادی باشه بعد واریکوسل باز شه ولی از بیضه هم نمونه برداری کردن ...

ای بابا ایشالا بری دکتر معجزه ای بشه برات عزیزم

عزیزم الان در چه مرحله ای؟ ب منم طرازی اسید فولیک ۵ داده. هر روز و پره ناتال یک روز در میون. ب نظر ...

چرا دکتر فولیک اسید ۵ میده؟ منم ۵دارم‌می خورم 

ممنون هانا جون..چیزی نیست.این نی نی شیطون بدغذا داره مامانشو اذیت میکنه چند هفته ست 😷🤕

همه اينا مى شن خاطره انشالله زودى اين روزا مى گذره و شيرينترين روزات با نخودچى شروع مى شه🙏🏼❤️❤️

لیلا جون شکرگزاری بجای خود ولی بدون شک بزرگترین گناه عالم مردم آزاریه 

قطعا حتی یه شعری هست که میگه:   می بخور، منبر بسوزان، مردم آزاری نکن

اما من خودم از وقتی مثبت نگر شدم و شکرگزار و شبانه روز درحال توبه هستم، ادمای منفی و مردم آزار به ندرت سرراهم قرار میگیرن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
رفتم خونه از سوزن جفتشون عکس میزارم مقایسه میکنیم 

دکتر بعد انتقال به من هپارین داد خیلی بهتره 😂😂😂با سرنگ انسولین میزنم ینی حال میکنما اصا ام سوزش نداره اما میگن کبودیش بیشتره اما من تا حالا دو تا زدم کبود نشده 

2706