2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832287 بازدید | 669939 پست
والا من دوبار عکس رنگی گرفتم دور از جونت رفتم اون دنیا و برگشتم! خراش اونم بدون بیهوشی!!!!!!!!!

لی لا جون منم، دوبار عکس رنگی انداختم اولیه درد داشت ولی دومیه مردم دیگه😥😥😥 خراش ازینا بدتر

به نظرم کارای این مدلی رو حالا نه بیهوشی کامل ولی خب در یه حدی باید بیهوش کنن که آدم اینقدر اذیت نشه، انگار جونمونو از سر راه آوردیم😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما بار چندم میکرو باردار شدید؟؟کار خاصی انجام دادید واسه مثبت شدن؟

عزیزم همین چیزاییکه بچه ها خیلی تو گروه میگن رعایت کنید و من اینبار انجام دادم دفعه ۴ بود

پیاده روی زیاد و خوردن نوشیدنی و اب فراوان و گرم نگه داشتن رحم و خوردن اب انار و زرشک برای غلظت خون🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم  خدا مادر نازنینت رو بیامرزه  شادن جان انشاله ک بهشت برین و در کنار بنده های خوب خ ...

ممنونم بسارا جون، خدا خانوادت رو برات نگهداره عزیزم❤❤❤

دختر مو فرفری طلایی😍 وای بهترین دعا رو در حقم کردی، انشاالله که خدا از دهنت بشنوه، خیلی خیلی بهم چسبید حرفات😘😘😘

2728
برای خودم چای به درست کردم که تو انتقال دمنوشش رو بخورم. من با اینهمه بی دست و پایی به گرفتم رنده کر ...

آفرین ب خانوم کدبانو پس بمن چی میگی خواهر ک اصلا وقت و حوصله اینکارها رو ندارم 

والا من یذره چای به گرفتم شد هیجده هزار 

الان پیاده روی میری 

آب میخوری؟؟ 

خانما امپولhcgکه روز سوم و ششم انتقال میزنن تاکی ممکنه رو بی بی چک تاثیر بذاره؟

معمولا ۷روز بعد اخرین زدن

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
برای خودم چای به درست کردم که تو انتقال دمنوشش رو بخورم. من با اینهمه بی دست و پایی به گرفتم رنده کر ...

خب بسلامتی 

هميشه فرش انتقال میدادی درسته؟؟ 

پس اگه فریز باشن انتقالت میمونه دو سه ماه بعد 

انشاله ک ََََسر سفره هفت سین با کنجد تو دلت ب استقبال سال جدید میری🤩

2738
بچه ها من رفتم انتقال برا همه سه تا گذاشتن دکتر گفت برا منم سه تا شوهرم شرط کرده بود دوتا الان باهام ...

اولا که مبارکت باشه عزیزم دوما قرار نیست سه تاش با هم بگیره که، با توجه به وضعیت رحم و کیفیت جنینا تعداد رو مشخص میکنن منظورم اینه سه تا میذارن تا شاید یکی یا دوتاش بگیره، من الان سه تا بلاست برام انتقال دادن از خدامه دوقلو بگیره ولی خب به یه دونه ام راضی ام میگم یعنی میشه اقلا یکیش گرفته باشه

تروخدا ارومم كنيد تا اومدم خونه اصلا استراحت نكردم اومدم دارم كار ميكنم

برو استراحت کن تا سه روز مار نکن، موسیقی گوش کن، یا قران بزار گوش کن، پشیمون میشی ها، فکر نکن موقع انتقال واسه همه اکی بوده، همیشه یه چیزی هست که بره رو اعصاب، به خودت برس، این شرایط هم سپری میشه و همه چیز درست میشه

ممنونم بسارا جون، خدا خانوادت رو برات نگهداره عزیزم❤❤❤ دختر مو فرفری طلایی😍 وای بهترین دعا رو در ح ...

ممنونم مهربون از دعای قشنگت 🙏🙏🙏🙏

ای جونم از ته دل از خوشحالیت خوشحال شدم عزیزم 🥰🌷🤩

اگه قابل باشم برات دعا میکنم ک اونچه ک آرزوی قلبیته بهت عطا کنه 🙏

بچه ها من رفتم انتقال برا همه سه تا گذاشتن دکتر گفت برا منم سه تا شوهرم شرط کرده بود دوتا الان باهام ...

وای خدا دختر خوب این چه حرفیه 

خدا بده روزیشم میاد 

انشاله ک اونچه ک ب صلاح خودته برات رقم بخوره 

ی وقت کاری نکنی پشیمونی دیگه فایده نداشته باشه خواهر 

ممنونم مهربون از دعای قشنگت 🙏🙏🙏🙏 ای جونم ا ز ته دل از خوشحالیت خوشحال شدم عزیزم 🥰🌷🤩 ...

قربونت برم، یه عااالمه مرسی😘❤❤❤

فردا آزمایش میدم دیگه بساراجون، خودم که خیلی امیدی ندارم دیگه سپردم دست خدا، اگه بخواد میده اگه نه که هیچی ...

سلام من رفتم سونوی ان تی و خدا رو شکر جوجه هام خوب بودن     ولی آزمایشی که دادم جوابش بعد ...

مباركه عزيزم خداروشكر انشاالله آزمايش خونت هم عالي بود 

جواب آزمايشت يك روزه آمادست 

جنسيت رو نگفتن؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706