2752
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6848402 بازدید | 671017 پست

اصلا یک کلمه ام باهام حرف نمیزنه البته تحت فشارم هست برای کارش😔چیکار کنم ،بش گفتن اصا امکان نداره بگیره گفت مگه ما رو احتمالا زندگی میکیم فلان اصا میترسم الان حرفی بزنم دعوا بشه حالا تو این موقعیت باید کارش از دست میداد😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ذخیرت عالیه کاملا تو رنج نرماله. به نظر من حتما دکترت رو عوض کن شاید باید داروهات تغییر کنه. ا ...

واقعا برام مقدور نیس وگرنه اصلا درمان رو اینجا ادامه نمیدادم...اخه ما نزدیک ۱۲ ساعت فاصله داریم با تهران..اینش ب کنار..از لحاظ مالی شرایط خوبی نداریم واسه اومدن

تا خدا هست زندگی هست...
2731
عزیزم چرا قبول نکنه؟!به دکترت بگو لطفا به من داروی خارجی بدید.حتما قبول می کنه.قرار خودت پولشو بدی ا ...

اخه سری اول بهش گفتم چیزی نگفت حالا این سری بگم ببینیم چی میگه....ولی چن نفر با من بودن برا اونا دارو خارجی نوشت.دیگه دونم چجوریه ک برا یکی ایران تجویز میکنن برا یکی خارجی

تا خدا هست زندگی هست...
عزیزم خیلی خوبه که.مطمئن باش تخمدونات به اون سیکل  و دارو ی تجویز شده خوب جواب نداده.

ممنون عزیزم..خدا کنه سری بعد اینجوری نشه...واقعا سخته از اول این پروسه رو طی کردن

تا خدا هست زندگی هست...
2740
تروخدا ارومم كنيد تا اومدم خونه اصلا استراحت نكردم اومدم دارم كار ميكنم

عزیزم ناشکری نکن خدا قهرش میاد. با همسرتم حرف نزن تا آروم شه. الان هرچی بگی ممکنه دعوا شه. ای خدا ماها هورمون میزنیم خلق مردامون عوض میشه. داستان داریما. به خدا از برکت همین نی نی ها بهترین شغل رو هم پیدا میکنه عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
وااااای خوشبحالت عالیه من بیست و سه سالمه یکه ذخیرم چون تخمدان راست ندارم

عزیزم چ فایده وقتی تخمک خوب نمیده...شما پانکچر شدی چنتا تخمک گرفتن ازتون؟؟؟

چرا تخمدان راست نداری؟مادر زادیه؟

تا خدا هست زندگی هست...
سلام اهو جان.اصلا یادم نبود.گفته بودیا بهم..انقدر داغونم.فقط خدا میدونه دارم چی میکشم..اصلا جون ندار ...

سلام سارا جان خوبی؟ جوجه خوبه؟ عزیزم خیلیییی سخته تهوع، برای من 4 ماهگی رفع شد، ولی بعدش خاطره میشه برای آدم.... راستی الان دکترت کیه؟ سونو ان تی رفتی؟ 

اصلا یک کلمه ام باهام حرف نمیزنه البته تحت فشارم هست برای کارش😔چیکار کنم ،بش گفتن اصا امکان نداره ب ...

عزیزم اون حق داره ناراحت باشه....کارش رو از دست داده الان باهاش کلکل نکن....

هرچی گفت بگو شما درست میگی....

خودت بخودت برس...حالشو ببر مادر بچه ها شدی..اصلا فکرای مزخرف نکن...یعنی چی انقدر سختی کشیدی مگه همین تو نبودی سر یه سرم و تاییدش چقدر گریه کردی دختر مراقب خودت و بچه ها باش...

.انشاله موقع مثبت شدن انقدر ذوق میکنه و با خبر مثبت شدن کار گیرش میاد و اسم همشون رو میزاره پاطلا😉الان بهش حق بده ناراحته

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بچه ها من رفتم انتقال برا همه سه تا گذاشتن دکتر گفت برا منم سه تا شوهرم شرط کرده بود دوتا الان باهام ...

وا اگر بگیره که خیلی عالیه، مطمعن باش اکر قرار باشه به دنیا بیان، روزی شونو با خودشون میارن و خدا به باباشون یه کار خیلی توپی میرسونه، سعی کن تو این شرایط کم نیاری گلم

نه والا با اطمینان نگفتن. مجرای اسپرم بر هم داره عمل واریکوسل هم انجام داد واریکوسل دو طرفه داشت که ...

سلام عزیزم میشه اگه شماره ای از مطب ایشون داری بهم بدی؟ چجوری نوبت میگیرن؟

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
😢😢😢😢😢 گلم آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام دادی؟ از کجا میگه کیفیت تخمک بده؟  عزیزم من ...

سلام عزیزم.پس یعنی دو دفعه ی اول دستکاری نشه رحم بهتره؟من ۲۶ سالمه..دفعه ی اول که منفی شد و تموم شد.به جز ازمایشای ایمنی انعقادی و جنین بلاست چه کار دیگه ای میتونه کمکم کنه..یه ذره بابت هیستروسکوپی و خراش میترسم میگم یه بار دیگه شانسمو امتحان کنم اگه خدایی نکرده اینبارم منفی شد برم سراغ هیستروسکوپی..شما بار دوم نتیجه گرفتید زینب جان؟