2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854885 بازدید | 671549 پست
تروخدا ارومم كنيد تا اومدم خونه اصلا استراحت نكردم اومدم دارم كار ميكنم

برو استراحت کن تا سه روز مار نکن، موسیقی گوش کن، یا قران بزار گوش کن، پشیمون میشی ها، فکر نکن موقع انتقال واسه همه اکی بوده، همیشه یه چیزی هست که بره رو اعصاب، به خودت برس، این شرایط هم سپری میشه و همه چیز درست میشه

خدا سایه نیم متری روی زمین😉همسرت رو بر سرتون حفظ کنه 😍😚(جالبه همزاد شوهرم پیدا شده ) مطمئن باش ه ...

وای واقعا راست میگی

شوهرای ما مشکل دارن😥 طبیعیش شوهر شماست

والا منم به شوهرم میگم شما مشکل دارین بدی که خوب نیست خوبی خوبه

خدایا همه مردارو به راه راست هدایت کن

شوهرم اصلا نمیگه حامله ای دیگه امروز خیلی ناراحت شدم و محلش ندادم یکم اومد گفت دخترم خوبه و اینا 

کلا مشکل دارن باید بی محلی کنی که مثل ادم باشن😁😁وگرنه مثل    🦄  هستن🤣🤣

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اطلاعی ندارم عزیزم  ولی موقع تجویز آمپول بالغ سازی تخمک دیگه باید 18 میل باشه فولی، مگر اینکه ...

اینو از این بابت پرسیدم که من این ماه بدون تزریق ها فولی 21 داشتم و ضخامتم هم 9 بود روز14.گفتم که امیدوار باشم که با تزریق ها بهتر هم میشه.

عزیزم شکرخدا ک باردارید ممنون حالت پریودی داشتید؟

عزیزم من اصلا لک نداشتم و همش هم حالت مریودی دارم حتی الان که ماه ۷ هستم🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها من رفتم انتقال برا همه سه تا گذاشتن دکتر گفت برا منم سه تا شوهرم شرط کرده بود دوتا الان باهام ...

وای خدا نکنه بابا من ۳تاگذاشتم یکی گرفت چرا فکر میکنه قراره ۳تا بگیره

یعدشم عزیزم بهش بگو خدا روزی میده و بچه برکتش و میاره🌷🌷

دلیلش نمیدونی چی بود منفی شدی؟ دردش مهم نیست من چندروز دیگ عکس رنگی دارم بدون بیهوشی چون تازه بخاطر ...

کار خوبی میکنی.منم عکس رنگیم بدون بیهوشی بود.هیچ دلیلی برای منفی شدن انتقال قبلیم ندارم تمام آزمایش ها و عکس رنگی و همه چیز خودم که خوب بود.فقط همسرم مشکل dfi داشت که دکتر قبلیم هیچ داروی خاصی براش تجویز نکرد.تازه من pgd هم کردم یعنی دوتا جنین کاملا سالم و با کیفیت انتقال دادم.ولی نشد......

من یکم نگرانم انتقال اولم روز۱۳ انتقالم پریود شدم الان روز۱۰هستم خیلی حسشو دارم تا۳روز دیگه میشم

اینا اثرات پروژسترونه..اصلا حساس نباش..من که جوابم منفی شد و داروهامو قطع کردم عوارضم رفت..الان منتظر پریودم..تو رو خدا بیخیال باشید..من اشتباه کردم خیلی بهش فکر کردم

انشالله مثبتی عزیزم

شما بعد انتقال اولتون که منفی شد دیگه کار خاصی مثله هیستروسکوپی و خراش انجام ندادید؟من اولین انتقالم منفی شده..میخوام ببینم واسه بار دوم چیکار کنم

اصلا یک کلمه ام باهام حرف نمیزنه البته تحت فشارم هست برای کارش😔چیکار کنم ،بش گفتن اصا امکان نداره ب ...

عزیزم الان چیزی نگو خودت هم  ریلکس باش خودش خوب میشه یکم بگذره🌷🌷انشاللله که یکیش میگیره عزیزم مثل مال من😘

بچه ها من رفتم انتقال برا همه سه تا گذاشتن دکتر گفت برا منم سه تا شوهرم شرط کرده بود دوتا الان باهام ...

وای نگو اینطوری.انشاا.. مثبت شی.دلت میاد اینقدر زحمت کشیدی.از شوهرت عصبانی نشو.یهو نزن به سیم اخر.انشاا.. شوهرت هم یه کار خوب پیدا میکنه.فعلا بزار تو حال خودش باشه.

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
منم قراره برام ۴ روزه یا ۵ روزه بزاره ولی راجع ب خراش و چسب میخوام بهش بگم خوبیه طرازی اینه به حرف ...

به سلامتی عزیزم، انشاالله هر چی که خیره برات پیش بیاد

من فقط پی ار پی رو پیشنهاد دادم که اونم دکترم قبول نداشت گفت تاثیرش ثابت شده نیست بیشتر تحقیقاتیه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
والا من دوبار عکس رنگی گرفتم دور از جونت رفتم اون دنیا و برگشتم! خراش اونم بدون بیهوشی!!!!!!!!!

دور از جونت عزیزم.خب گفتم هم به پزشک بستگی داره و هم به آستانه تحملمون....اتفاقا من اینجا که دیدم خیلی ها از خراش ناراحتن و درد داشتن با خودم گفتم عجب پوست کلفتی هستم من که تازه بعد از خراش  خودم اومدم فرودگاه و برگشتم شهرخودم.

2706