2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802080 بازدید | 668352 پست
سلام ساراجون تو رو خدا برو طب سوزنی اینطوری بدن خودت رو از بین میبری خدا نکرده خواهر من همینطوری بود ...

سلام اهو جان.اصلا یادم نبود.گفته بودیا بهم..انقدر داغونم.فقط خدا میدونه دارم چی میکشم..اصلا جون ندارم بلند شم سرپا.امروز زنگ میزنم میپرسم اونجا که شمارشو دادی.ببینم چی میگه..مرسی از یاداوریت گلم 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اهو جان.اصلا یادم نبود.گفته بودیا بهم..انقدر داغونم.فقط خدا میدونه دارم چی میکشم..اصلا جون ندار ...

خواهش می کنم عزیزم خیلی بهتر از بستری شدن و داروهایی هست که احتمالا بهت خواهند داد. با یکی دو جلسه هم نشون میده که روت جواب میده یا نه که ان شالله جواب میده. 

2720
فدات عزیزم، بخدا ورد زبونم همینه که خدایا دل همه ی منتظرها رو با معجزه ت خوش کن  فردا میرم سون ...

عزیزم اصلا استرس نداشته باش اصلا سوره یس بخون فوت کن شکمت بعدم با ارامش برو ان شاالله که قلب کوچولوش صد سال قشنگ میزنه 🌸

سلام زینب جان  امیدوارم ک حالت خوبه باشه من ۲۰ روز پیش انتقال جنین داشتم ولی متاسفانه م ...

عزیزم اصلا نگران نباش قطعا با این ذخیره خوب کلی تخمک تپلی داری شما داروهات و اشتباه داذه بهت دکترت حتما تاکید کن گونال اف بدن بهتون من ذخیره۶/. بود با کونال اف ۱۰ تا تخمک داشتم پس اصلا نگران این چیزا نباش بگو امپولات و عوض کنه حتما نتیجه میگیری توکلت به خدا باشه

سلام اهو جان.اصلا یادم نبود.گفته بودیا بهم..انقدر داغونم.فقط خدا میدونه دارم چی میکشم..اصلا جون ندار ...

سارای ناز من واقعا سخته .میدونم همونقدر تو داری زجر میکشی دختر عزیزت هم سختشه😔.من که همش بیادتم با اینکه اصلا ندیدمت. خدا کمک کنه و به دخترت هم انرژی مضاعف بده....کاش مادر شوهرت میومد کمکت😥....

بزار جوجت بیاد طرفای تهران سایم بیوفته میام لپاشو با دندونام گاز میگیرم وای عزیزم😍🤗🤗🤗🤗🤗

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سارای ناز من واقعا سخته .میدونم همونقدر تو داری زجر میکشی دختر عزیزت هم سختشه😔.من که همش بیادتم با ...

قربونت برم مریم مهربون..اره همه از زندگی افتادیم.مادرشوهرم انتظار کمک هم داره ازم.همین طور پیغام میده به شوهرم که چرااینجا نمیاد..خونه مامانم میرم چند روزه.ولی اونم هیچ کاری از دستش برنمیاد که.یعنی از دست هیچ کس هیچ کاری برنمیاد.دکترم که مسخره میکنه میخنده.اصلا گوش نمیده چی میگم.میخام برم جای دیگه امروز.دکترمو عوض کنم .

التماس دعا گلم ❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2714
سلام زینب جان  امیدوارم ک حالت خوبه باشه من ۲۰ روز پیش انتقال جنین داشتم ولی متاسفانه م ...

روشنا خانممم

توکل بخدا کن و با دکتری شروع کن حس خوب بهت بده....

من با ذخیره حدود 1.5 اوایل سینال بهم میدادن اصلا خوب نبود....

اینبار بسته به شرایط آزمون خطاهایی که روی بدنم با سینال و گونال گرفته بودیم پیورگان شروع کردم من با اینکه فولی زیاد نمیده بهم تخمدونای خوشکلم😊اینبار 5 تا فولی هم اندازه با روش کند دارم توکل بخدا انشاله همشم پر باشه😉

اینبار دارو زیاد گرفتم چون سیکلم طولانیه....

اینا رو گفتم که مطمئن باش با تغییر دارو و روش درمان انشاله کلی فولی تولید میشه 😍تجربه قبل رو فقط تکرار نکن با همون داروها....

راستی من الان بار ششم هست این داروها رو میگیرم در پنج دوره قبل تخمدان سمت چپ فولی بهم میداد اینبار تخمدان راست🤔طوری که فکر کردم دکتر چپ و راست رو اشتباه کرده😂😂😂😂

پس ببین دارو و روش چه تغییراتی رو ایجاد میکنه😉

بچه ها یه چیز جالب.....یه دختر حدود 25 ساله دهنده تخمک بود 41 تخمک گرفته بودن ازش😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
قربونت برم مریم مهربون..اره همه از زندگی افتادیم.مادرشوهرم انتظار کمک هم داره ازم.همین طور پیغام مید ...

سلام‌عزیزممن طب سوزنی میرفتم بهم میگفت اگه باردار شدیدنیایید خواستم بهتون اطلاع بدم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
جدی میگی؟؟؟؟؟عزیزم چقد امیدوارم کردی😍😍😍😍 من فکرمیکردم با این ذخیره ای ک من دارم نهایتا بیشتر ۵ ...

دفعه اول ۴ تا جنین که رشد نداشتن و کلا کنسل شد اما اینبار از ۱۶ تت تخمک ۱۱ تاش بالغ بودن که ۹ تا جنین شدن.

آره درس میگی ما نمیتونیم بگیم چه دارویی برامون بنویسن ولی سیکل و دارویی که دفعه قبلی داشتی رو براشون توضیح بده حتما عوض میکنن برات.منم همین کار رو کردم.برا کیفیت تخمک من اووابوست هم مصرف کردم هر دو دفعه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
چرا عزیزم؟ فردا نمیتونی بری دکتر؟ میدونی اگر بعد از مغرب پری بشی فردا روز اولت حساب میشه؟ 

زینب جان خیلی دلم می خواست این ماه سیکلمو شروع کنم.اما متاسفانه الان شرایط تهران اومدنو ندارم.لطفا برام خیلی دعا کن

سلام عزیزم اول از همه به خاطر انتقال منفی ت متاسفم امیدوارم زودی مامان بشی و یادت بره

ولی دیگه نذار همه روحیه و افکار خودت رو این ناراحتی و غصه کنترل کنه چون غیر از ضرر هیچی نیست، نمیگم ناراحت نباش ولی خودت اون ناراحتی رو کنترلش رو به دست بگیر

حتما یه طب سنتی خوب برید هر چه زودتر برای سبک زندگی سالم خیلی کمک کننده هست و بر اساس طبعت تغذیه کن

یه شرح حال هم از مشکلتون بگو گلم؟

گفتی جنین داری؟ 

2706