2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822647 بازدید | 669275 پست
والا اونو دیگه نمیدونم ولی برای قطع پرد سه روز فقط یک قرص بخور سه روز بعد نصف قرص بعد سه روز یک چه ...

باشه عزیزم ممنون، اگه بخوام دوباره انتقال بدم بهتر نیست قطعش نکنم؟ کلا اصولش چه جوریه؟ تا چند روز مجاز هست؟ 

همسر من هم آزو هست و چندین مرحله قبل شماییم.من هم اصلا" به اهدایی نمیخوام فکر کنم اگه همینطوری شد که ...

پس اینجور که مشخصه کلا همدردیدم عزیزم انشاالله عمل میکنید اسپرمای خوبی هم پیدا میشه فقط قبلش حسابی همسر تا تقویت کن همسرمن دوماه قبل عمل هرسه روز امپول سینال اف میزدقرص ویتامین ای هرروز میخورد برا همین12تا جنین برامون تشکیل شد،بله عزیزم عمل تسه و پانکچر تویه روز انجام شد همسر من سه بارتاحالا تسه شده هرسه بارهم به شدت درد داشت ولی من بعد عمل زیاد تقویتش کردم ولی از اونجایی که آستانه تحمل درد همسرم زیاده ما بعد عمل راه افتادیم به سمت شهر خودمون9ساعت تو راه بودیم،درمورد اون ازمایشا راستش چون همسرمن ازو غیر انسدادی هستش پزشکا خیلی روش مانور ندادن فقط همون بار اول که رفتیم مرکز انجام دادن نرمال بود دیگه نیاز به تکرار نداشت 

😍😍خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مومو جان برای خدا که کاری نداره عزیزم. خودت رو بسپار به خودش انشالله خودش بهترینا رو برات رقم میزنه. ...

ممنون لیلا جان امیدم به خداست نمیدونم عزیزم شاید حکمتی تو این منفی شد نا باشه که مانمیدونیم.ولی بازم نا امید نمیشم از درگاهش چشم امیدم به دستان خداست که برامون معجزه بکنه

😍😍خدایا شکرت

سلام مامانای گللل منم بزودی میرم تو سیکل ای وی اف اگ خدای بزرگ قبول کنه..من چندتا سوال دارم‌میشه جوابم بدین...اول اینک باراول با اولین انتقال جواب گرفتین تکلیف جنین های فریزشد چیه؟؟؟اگه بخوایم ک بمونه تا چندسال دیگ بریم دوباره انتقال بدیم باید هزینه بدیم هرماه یانه؟؟؟بعد مامانای ای وی افی عزیز ک بسلامتی فارغ شدین اونجایی مشخصات مینویسن .مینویسی ک ای وی افی هسنی؟؟؟ من میخوام اهواز بیمارستان اریا انجام بدم پیش دکترم مرمضی بچها من شهریورماه ای یو ای شدم و منفی شد میترسم دبگ انجام از بس درد کشیدم بخاطر اینک دهانه رحمم تنگ بود دکتر هم گفت ادیت میشی‌..حالا پروسه ای وی اف چندماه طول میکشه؟؟؟؟من نه روز ک پریود نشدمه دیروز ازمایش دادم منفی بود.....

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2731

حس میکنم شوهرم به خاطر هزینه های ای وی اف و احتمال نشدنش استرس داره و سر ما خالی می کنه هر مرحله که داریم میریم و به پرداخت 13 میلیون نزدیکتر میشیم عصبی تر میشه و یه بهونه پیدا میکنه به شدت دعوا راه میندازه می ترسه نگیره به شدت هم خسیس پول به جونش بند خودشم خواسته بریم ای وی اف خسته شدم می خوام ولش کنم ادامه ندم 

حس میکنم شوهرم به خاطر هزینه های ای وی اف و احتمال نشدنش استرس داره و سر ما خالی می کنه هر مرحله که ...

عزیزم حیفه وسط کار بیخیال بشی. اما به همسرتم حق بده خدایی هزینه ها خیلی بالان. تازه مسئله اینجاست که نتیجه هم با وجود این همه هزینه کرد، پنجاه پنجاهه. خودتم حق داری آقایون نهایتا پول میدن اما خانوما که از جونشون مایه میذارن، آدم دیگه توقع بدخلقی رو نداره

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرار اول صبح سریع مثبت شد با احتساب روز انتقال امروز روز دهم هست ، پریروز لک دیدم قهوه ای روشن تا دیروز عصر کمرنگ تر شد و دیشب دیگه نبود ، الان یهو احساس کردم خیس شدم و دیدم دوباره لک 😞😞😞😞و مقدارش بیشتر از قبل ، خیلی نگران شدم ، خواهرا امروز سالگرد عروسیمونه داشتم حاضر میشدم با اقامون بریم بیرون ولی یهو لک دیدم ، خواهرا همیشه کمکم کردین محتاجم به دعای همتون 🙏

@زینبی_بابا    

2740
زینبی جان یه سوال داشتم من که تقریبا پانزده ماه پیش آزمایش ایمنی دادم یکی از سی دی هام مشکل داشت الا ...

آره گلم امکانش هست 

اگر انتقال های اول و دوم هستین و سن پایین خیلی نمیشه به ایمنی ها تو این مرحله استناد کرد

خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرا ...

مبارک باشه عزیزم خداراشکر که مثبت شدی  عزیزم جنینات چندروزه بودن؟مشکلتون چی بود؟

😍😍خدایا شکرت
سلام زینب،جان  واسه اولین انتقال هم نیاز هست آزمایش های ایمنی انعقادی رو داد؟؟؟ به دکترم بگم م ...

سلام عزیزم

راستش نظر من نیست تو مقالات اومده برای انتقال اول و دوم خصوصا اگر ناباروری ناشناخته نیست،خیلی نمیشه استناد کرد و انجامش اعتبار نداره ولی ولی حتما برای جواب این سوال پیش ایمونولوژیست یا متخصص خون که در زمینه ناباروری کار کرده برو بدون اطلاع به پزشک زنانت که حساس هم نشه

اوکی پس گلم اینا یه سری چیزاست که خودم رعایت میکردم، هر کدومش با شرایط شما سازگار هست انجام بده، هر ...

تو چای عرق نعنا یا شاهسپرم یا‌کاکوتی هم بریزیم سردیش میره؟

خدایا شکرت  
خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرا ...

عزیزم مبارکههههههههه 💃 💃 💃 💃 💃 مامان شدی 😍😍😍😍 اینا هم لک لانه گزینی هست

میدونی بعد از لانه گزینی جنین روی اون محل یه لخته فیبرینی میاد و سلول های تروفوبلاستی ("جفت آینده) به دیواره های مویرگی حمله می کنن که باعث لک میشه گاهی 

اون لخته فیبرینی هم محافظ جنین هست که محکم تو دیواره رحم بمونه

پس نگران لک نباش فقط یه کم بیشتر استراحت کن

تو چای عرق نعنا یا شاهسپرم یا‌کاکوتی هم بریزیم سردیش میره؟

آره گلم 

البته از طبع کاکوتی خبر ندارم یا شاهسپرم

خودم عرق هل و دارچین میزدم گاهی، البته بگم اهل چای هم نیستم، بیشتر دمنوش های گرم ترکیبی اونم گاهی در هفته می‌خوردیم 

2706