2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836184 بازدید | 670251 پست
عزیزم واقعا خدا را شاکرم از اینکه دوستای خوبی مثل شما اینجا دارم که اینقدر بهم آرامش میدیدراستش ادم ...

کاملا بهت حق میدم و عصبانیتت منطقیه. من هم هر دفعه خواستم بی خیال سرچ بشم و به حرف دکتر اعتماد کنم دیدم متاسفانه وقتی آگاه نباشی انگار برات کمتر وقت میذارن و سرسری رد می کنن. من برای چکاپ قبل بارداری رفتم یه دکتر نیمه معروف تا لحظه آخر منتظر بودم دکتر بگه پاپ اسمیر هیچی نگفت وقتی دیدم کارش تموم شد گفتم خانم دکتر راستی پاپ اسمیر نباید بدم؟ گفت حتما باید بدی. خب اون مریضی که خودش سرچ نکرده و نمی دونه چی؟ 

ناامید نباش دوستم ان شالله که به زودی با یه عدد بتای بالا خوشحالمون میکنی ولی اگه یک درصد هم نشد باز دنبال درمان باش با یه مرکز دیگه. 

کاملا بهت حق میدم و عصبانیتت منطقیه. من هم هر دفعه خواستم بی خیال سرچ بشم و به حرف دکتر اعتماد ...

ممنون عزیزم واقعا بیشتر مواقع با اطلاعات خودم جلو رفتم خدا خودش به هممون کمک کنه طبیعی باردار بشیم 

😍😍خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ممنون عزیزم واقعا بیشتر مواقع با اطلاعات خودم جلو رفتم خدا خودش به هممون کمک کنه طبیعی باردار بشیم&n ...

هرچند برای شخص من یکم خنده داره طبیعی باردار شدن ولی باز چشم امید دارم به معجزه خدا. از این طرف هم همسرم میگه ممکنه باردار باشی دلم میخواد بگیرم بزنمش ها :))))) میگم تو رو خدا ول کن امید الکی نمیخواد بدی پریود شم اعصابم بیشتر به هم بریزه بذار با همین درد خودمون کنار بیاییم دنبال حلش باشیم. 

عزیزم من خیلی خودم رو باختم ولی تا ته همه چی رو دیدم و ناامید نیستم به هر حال یطوری میشه علی رغم این که از اول خیلی هم آدم بچه دوستی نبودم به خاطر همسرم و این که تازه فهمیدم نمیشه بیشتر مشتاق شدم. با این که مشکلم به این راحتی ها هم قابل حل نیست ولی نمی خوام یه جایی بیست سال دیگه به خودم بگم اگه فلان کار رو میکردی شاید میشد. دلم میخواد مرحله به مرحله برم جلو ولی هر راهی که ممکنه رو امتحان کنم. هرچند شاید وسط های راه کم بیارم ولی تلاشم رو میکنم. نذار برای خودت دغدغه تو ذهنت بمونه. من خیلی امیدوارم به این انتقالت واقعا" نمیدونم چرا از ته دلم میگم ها نه برای امیدواری دادن. 

یکی از آشناهای ما چاق وحشتناک بود کلا تخمک نداشت و پریود هم نمی شد بی خیال بچه شده بود. یه بار برای یه عملی رفت دکتر فهمیدن 7 ماهه بارداره. بالن معده گذاشته بوده بچه تکون میخورده فکر میکرده مال اونه پریود هم که کلا نمی شده که بفهمه تهوع هم فکر میکرده مال بالنه بعد تو کل دوران سیگار کشیده قرص های سنگین اعصاب خورده هر فعالیتی بگی کرده و الان یه بچه سالم خدا رو شکر داره. 

سلام دوستان عزیزمیدونم هرکدوم ازشمامشک داریدوشایدوقت نکنیدجواب بدین ولی خواهش میکنم اگه کسی وقت کرد ...

به نظرم نظر چند تا دکتر را بپرس

توی عکس رنگی لوله هات مشکلی نداشت؟ به نظرم قبل ivf، هیستروسکوپی هم بکنی خوبه. که داخل رحمت را ببینن

اگه به ivf رسیدی، که ان شالله نمیرسی، اتفاقا pco بهتره چون تخمکهای بیشتری میشه ازت بگیرن و تعداد جنین بیشتری برات تشکیل میشه

ساکن کدوم شهری؟

2740
سلام بچه ها من روز 16 انتقال بتام 25 هس ،،مثبت محسوب میشه؟؟آیا امیدی داشته باشم؟؟کسی با همچین شرایطی ...

بله عزیزم

مامان شدن مبارکت باشه

مهم اینه که دو روز دیگه که آزمایش میدی، بتا دوبرابر شده باشه

پرسیدم دکتر عارفی درکمال وقاحت  گفت انتخاب باخودته میخواهی انتقال بدم یا نه منم به ناچارگفتم ان ...

مومو جان برای خدا که کاری نداره عزیزم. خودت رو بسپار به خودش انشالله خودش بهترینا رو برات رقم میزنه. منم مثل خودت از دکتر عارفی زخم خورده ام. خیلی بی مسئولیته. انگار داره بازی میکنه، سر سوزن براش اهمیت نداره که چی به روز امثال ما میاره با این بی تعهدیش. حرفم که بزنی یه قیافه حق به جانب میگیره میگه ببخشید ما خودمون بلدیما!!!!!!

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
هرچند برای شخص من یکم خنده داره طبیعی باردار شدن ولی باز چشم امید دارم به معجزه خدا. از این طرف هم ه ...

راستش شاید بشه گفت همدردیم من همسرم ازو اسپرمیه برا تشکیل جنین ازتو بافت بیضه اسپرم گرفتن ولی همون اولم که رفتیم برا شروع درمان بهمون پیشنهاد اهدایی دادن ولی ما زیر بار نرفتیم گفتیم با همین اسپرمای که هست ادامه بدین راستش هرسری که میریم برا انتقال هی تعریف میکنن میگن جنیناتون خیلی خوبن ولی اگه خوب بودن تاحالا مثبت شده بود این چهارمین انتقالمه ولی بازم از لطف خدا نا امید نمیشم برا خدا کاری نداره شما هم ناامید نشو عزیزم کافیه خدا بخاد

😍😍خدایا شکرت

محيا جون اين مقاله رو بخون 

بزن رو اون قسمتي كه نوشته متن كامل 

http://journal.nkums.ac.ir/browse.php?a_id=255&slc_lang=fa&sid=1&printcase=1&hbnr=1&hmb=1

يك مامان ماه آينده محيا جون رو صدا بزنه من بلد نيستم 

مرسي

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
راستش شاید بشه گفت همدردیم من همسرم ازو اسپرمیه برا تشکیل جنین ازتو بافت بیضه اسپرم گرفتن ولی همون ا ...

همسر من هم آزو هست و چندین مرحله قبل شماییم.من هم اصلا" به اهدایی نمیخوام فکر کنم اگه همینطوری شد که فبها اگه هم نشد دیگه بی خیال میشیم.  خدا رو شکر که تو بیضه تونستن اسپرم پیدا کنن. همسر من هفته آینده احتمالا" عمل بشه هم واریکوسل هم بیوپسی بیضه. خیلی نگرانم. میشه به این سوالای من جواب بدی؟ 

همسرت هر دفعه که میرید برای پانکچر باید عمل تسه بشن؟ و باید پانکچر و تسه تو یه روز باشه؟ 

یعد عمل درد دارن یا خودوشن از پس کارهاشون بر میان؟

جواب FSH و تسوسترون همسرت چند بود؟ 

2706