2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849978 بازدید | 671090 پست
سلام دوستان من روز دوازده انتقالم بیبیم از روز ده واضح تره ولی قرمز نیست صورتیه چرا قرمز نمیشه یعنی ...

عزیزم مثبت دیگ خداروشکر ..الکی به خودت استرس نده فقط خداروشکر کن و ازش سلامتی نینیتو بخوا😇😇😇😇😍😍

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
سلامِعزبزم..ممنون.تو.خوبی...من هفته دیگه ب امید خدا زایمانمه؟ خودت کی زایمان میکنیِ.فک.کنم باهمیم د ...

قربونت برم بسلامتی انشالله سالم بغلش کنی عزیز دلم.والا منو برا 28 م گذاشته گفت نمیخوام زود عملت کنم.اومدم حال تو و زین رو بپرسم دیدم گفتین پسرش بستریه چرا؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم از راهنماییت،شوهرم هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره،قد و وزنش متناسبه،ورزش میکنه،چربیه خو ...

خواهش می کنم عزیزم، 

تو آزمایش مشکل agglutiation که ندارن احيانا؟

البته بگم شاید روی dfi اثر کرده واقعا نمیشه گفت

منم همسرم چند بار بدتر شد با تقویت کردن که من کنار گذاشتم، دیدم نه مثل اینکه اون رعایت کردن ها باعث شده بود روند بد شدن کیفیت اسپرم کند بشه 

خلاصه تا روز پانکچر ادامه دادیم

2731
ممنون عزیزم دعا کن قلبش تشکیل بشه تا منم یک مامان واقعی بشم

مارال جون تو دیگ مامان واقعی شدی انشاءالله صدای قلبشم میشنوی و شیرشم میدی😍😍😍

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
چی بگم والا  من سنتی رو تا حدودی قبول دارم ولی سوزنی رو هنوز نمیدونم چه جوریه یه کم سخته اعتم ...

ان شالله . به نی نی توی دلت بگو برام دعا کنه. خودم رو امیدوار کردم که بعد عمل اصلا شاید معجزه بشه بگن انسداد بوده طبیعی باردار میشی. در حالی که خود دکتر هم میگفت همچین چیزی ممکن نیست ولی برای بزرگی خدا کاری نداره. 

خواهش می کنم عزیزم،  تو آزمایش مشکل agglutiation که ندارن احيانا؟ البته بگم شاید روی dfi اثر ...

سلام عزیزم من تازه اومدم تو این تاپیک دیدم شما برای همه توضیح میدین گفتم ازت مشاوره بگیرم برای کارهایی ک باید قبل انتقال انجام بدم ک شانس و بالا ببره؟

سلام عزیزم توروخدا سوال منا واضح برام توضیح بده دلم خوووونه😢😢😢😢پنج تا جنین برام گذاشتن بلاست بشه ...

سلام عزیزم دقیقا داری درست میگی منم جای شما بودم حتما می‌پرسیدم دارید چی رو انتقال میدین اخه

جون تا هفته 12، رشد تمام جنین ها با قد بلند، کوتاه، نژاد آسیایی، اروپایی  و... عینا مثل هم هست، دیگه جنین جای خود داره

مثلا یا باید حوالی 30 ساعت بعد از لقاح اولین تقسیم سلولی رو داشته باشه یا اگر نداشت و مثلا تو 48 ساعت اولین تقسیم انجام شد دیگه نمیشه گفت آخی خب دیر تر رشد کرده

ولی حالا شما باز از دکتر و جنین شناس بپرس، ببین آیا واقعا ارزش داره انتقال بدی یا نه، شاید مسائلی هست که من علمش رو ندارم و واقعا ارزش داره انتقال اون جنین

بی زحمت جواب رو هم اینجا بهمون بگو

ان شالله . به نی نی توی دلت بگو برام دعا کنه. خودم رو امیدوار کردم که بعد عمل اصلا شاید معجزه بشه بگ ...

حتما براتون دعا میکنم عزیزم با پسرم

ولی انسدادی یعنی این نیست که همیشه انسداد رو بر طرف کنن و همه چی عادی بشه

گاهی یعنی اینکه همسرتون مشکل ژنتیکی تو ساخت اسپرم نداره، چون اگر از نوع غیر انسدادی باشه، باز یک سری آزمایش لازم هست که ببینن ارزش ivf داره یا نه

ولی اگر انسدادی باشه ارزش داره امتحان کنین باهاش و احتمال باردار شدن سالم هست و اون وقت با تقویتی و خنک نگه داشتن کیفیت اون اسپرم ها بالا میره

سلام عزیزم من تازه اومدم تو این تاپیک دیدم شما برای همه توضیح میدین گفتم ازت مشاوره بگیرم برای کارها ...

سلام عزیزم خوش اومدی

ان شاالله مامان بشی خیلی زود

عزیزم طبعتون رو میدونی؟ دکتر طب سنتی رفتی یا از تو نت؟ 

سلام عزیزم دقیقا داری درست میگی منم جای شما بودم حتما می‌پرسیدم دارید چی رو انتقال میدین اخه جون تا ...

پرسیدم دکتر عارفی درکمال وقاحت  گفت انتخاب باخودته میخواهی انتقال بدم یا نه منم به ناچارگفتم انتقال بده بعدم گفت حالا شاید گرفت دنیا رو سرم خراب شده دیروز کلی مرکز ابن سینا را با دادوبیداد ریختم بهم ولی چه فایده فکر میکنن بیماراهیچی حالیشون نیست فقط میخان پول بگیرن منم کلی هزینه کرده بودم کلی دارو مصرف کرده بودم مجبورشدم انتقالا قبول کنم وگرنه میدونم انتقال به درد خوری نیست

😍😍خدایا شکرت
حتما براتون دعا میکنم عزیزم با پسرم ولی انسدادی یعنی این نیست که همیشه انسداد رو بر طرف کنن و همه چ ...

من راضی ام به آی وی اف کاملا". بعضی وقت ها میبینم دوستان چند تا جنین فریز دارن باز استرس دارن میگم دیگه استرس چرا؟ وقتی جنین دارن هنوز نگرانی نداره بالاخره یکیش میگیره ان شالله. الان خودم خیلی استرس دارم که اسپرمی هست یا نه. امیدوارم دکتر برای هفته دیگه وقت عمل رو بذاره من از این استرس لعنتی در بیام. زینب جون ببخشید شما میدونی همون روز عمل میتونن جواب وجود اسپرم رو بهمون بگن یا نه؟ 

و این که اسپرم رو فریز می کنن میبریم یه مرکز دیگه خطری نداره برای بچه هام؟

دیروز به همسرم میگفتم خدا کنه هایپر نشم یه بار اسپرم فریز کنن یه بار جنین بچه هامون سرمایی میشن :)) 

سارای عزیزم سلامممممم ببخشید این روزا بدجور درگیر بودم😶نشد احوالتو بپرسم. چطوری؟ بهتر شدی؟برای ته ...

سلام مریم جون..قربانت.خودت خوبی؟؟چیکار میکنی؟ ال دی میخوری؟بهت میسازه؟

من که فعلا همونجوریم.کلا تو رختخوابم.ان تی میفته اخرین روزای آذر ماه...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
پرسیدم دکتر عارفی درکمال وقاحت  گفت انتخاب باخودته میخواهی انتقال بدم یا نه منم به ناچارگفتم ان ...

عزیزم شاید همین که خودت حس میکنی انتقال به دردبخوری نیست باعث شه استرس به دلت نیاد و نتیجه بگیری. نگران نباش. ان شالله که میشه.