2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6858181 بازدید | 671776 پست
شمام انتقال داشتی؟

من هایپر شدم انتقالم عقب افتاده 

اما از روزی که اقدام به بارداری کردم از یه هفته مونده به پریود همش تو فکر علائم بودم هر اتفاقی تو بدنم می افتاد با ماه قبل مقایسه میکردم الان هم که رفتم تو سیکل میکرو از هرکی مثبت میشه در مورد علائم میپرسم. کلا خل شدم رفت

عزیزم کاتالوگ شیاف رو بخون  مثلا سیکلوژست بین 20 تا 30 دقیقه بمونه اثر کرده دیگه  شما هم ...

نه سیکلوژیست خارجی بود. تموم شدن الان چندروزه ایرانی‌ش دارم استفاده میکنم. همسرم از ابن سینا برام گرفته خارجیشو دوباره 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سیکلوژست؟ اگر دارن منم بگیرم زود

آره. داشتن.دیگه همسرم دیشب رفت تهران یک ساعت پیش زنگ زدم گفت گرفتم 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
من هایپر شدم انتقالم عقب افتاده  اما از روزی که اقدام به بارداری کردم از یه هفته مونده به پریو ...

من اصلا هیچ حس و علایمی ندارم

فقط لکه بینی دارم 

همش میگم نشده و نگرفته

لکه بینیم که تمومی نداره

همش فکر میکنم با این خون ریزی دیگه جنین ها دفع شدن

اخه فقط من اینطوری شدم بقیه دوستام هیچ کدوم لکه بینی نداشتن تازه علایمم دارن

بر همین نگران شدم و ترسیدم

2731
سیکلوژست؟ اگر دارن منم بگیرم زود

زینب جان من یکم دل درد گرفتم بنظرت طبیعیه؟ درد مداوم نیست یه لحظه میگیره ول میکنه. مث پریود ولی پریود خب پیوسته بود الان میگیره دوباره ول میکنه 

من اصلا هیچ حس و علایمی ندارم فقط لکه بینی دارم  همش میگم نشده و نگرفته لکه بینیم که تمومی ن ...

عزیزم مثبت فکر کن تا مثبت پیش بیاد واست 

ایشالله که مامان شدی و چند روز دیگه خبر خوب میدی به هممون

از دکترت پرسیدی چرا لک بینی داری؟

عزیزم مثبت فکر کن تا مثبت پیش بیاد واست  ایشالله که مامان شدی و چند روز دیگه خبر خوب میدی به ه ...

ایشالا-دعا کن برام
اره میگن الان نمیتونیم تشخیص بدیم تا روز آزمایش باید صبر کنی

شیاف و آمپولم اضافه کرد ولی باز دارم

لکه بینیم چی که از روز 4 دارم تا امروز این بیشتر نگرانم کرده

عزیزم من لکه بینی نداشتم اما خودتو باکسی مقایسه نکن.بهتره با دکترت مشورت کنی یااینکه از زینب جون سوال کنی 

ایشالا-دعا کن برام اره میگن الان نمیتونیم تشخیص بدیم تا روز آزمایش باید صبر کنی شیاف و آمپولم اضافه ...

عزیزم نگران نباش خیلی خوب حالتو درک میکنم میدونم چقدر انتظار سخته خدا خیلی بزرگه بیاین برای هم دعا کنیم 

عزیزم نگران نباش خیلی خوب حالتو درک میکنم میدونم چقدر انتظار سخته خدا خیلی بزرگه بیاین برای هم دعا ک ...

ممنونم پانیز جون

همیشه دعا میکنم به خدا میگم به همه طبیعی بچه بده تا این همه درد و انتظار و سختی رو هیچ کس نکشه

عزیزم آروم باش و به نی نی هات  آرامش بده.باور کن منم مثل خودت و خیلی از دوستای دیگه تو این چندی ...

عزیزم واقعا خدا را شاکرم از اینکه دوستای خوبی مثل شما اینجا دارم که اینقدر بهم آرامش میدیدراستش ادم یه جاهایی واقعا دیگه کم میاره اینهمه هزینه سرسام آور این راه دوری که میرم تهران وبرمیگردم این همه نیش و کنایه که از اطرافیان می‌شنوم وبالا رفتن سنم و.......هزاران مورد دیگه که بیانشون از وقت و حوصله خارجه بعد از سوی دیگه با عملکرد اشتباه مرکز و پزشک روبرو شدن واقعا دیگه تو این شرایط عصبانی شدن طبیعیه.دوستم به من میگه اشکال کار تو اینه که زیادی تحقیق میکنی خود تا بسپار دست پزشکا ولی واقعا نمیشه همه جا بهشون اعتماد کرد به قول شما چون سرشون شلوغه زیاد دقت نمیکنن بعد دودش می ره تو چشم ما من هر سری که میرم ویزیت فقط باید یادآوری کنم که فلان دارو درسته یا اشتباه فلان ازمایشا برام ننوشتیدفلان کارا برام انجام ندادیدخب من دارم این همه هزینه میکنم تا به نتیجه مطلوب برسم به هر حال من انتظار دارم وطیفشون رادرست انجام بدن پس عصبانیت من کاملا طبیعیه پزشک من برداشته برابعد انتقال من قرص استرادیول نوشته درحالی که سیکل من احتیاجی به این قرص نداره بعد که خودم یادآوری کردم گفتن که نباید بخوری....ولی دیگه واقعا نمیخوام پا تو این راه بزارم نه ساله دیگه بریدم خسته شدم  اگه قسمت باشه خودش طبیعی میشه در غیر اینصورت ادامه دادن این راه جز ضرر چیزی برا من نداره 

😍😍خدایا شکرت
ایشالا-دعا کن برام اره میگن الان نمیتونیم تشخیص بدیم تا روز آزمایش باید صبر کنی شیاف و آمپولم اضافه ...

حتما عزیزم خدا به دل هممون نظر کنه و به همه بچه های گروه نی نی سالم بده

به نظر من لک بینی رو به فال نیک بگیر اگه خبری نبود اصن چرا باید لک بینی میداشتی 

حتما عزیزم خدا به دل هممون نظر کنه و به همه بچه های گروه نی نی سالم بده به نظر من لک بینی رو به فال ...

چی بگم والا

دیگه سپردم به خدا

خدا کمکم کنه

خدا به همه نگاه کنه و ایشالا به همه بچه بده

خیلی سخته

اگر این بار نشه دیگه شوهرم راضی نمیشه بیاد

بر همین بیشتر استرس دارم

گلم شرمنده تصحیح میکنم حرفتون رو چون خیلی اهمیت داره میگم،  بعد از انتقال نباید مکمل خورد اصلا ...

عزیزم خوردن سلن پلاس و امگا3 بعد انتقال مشکلی ایجاد میکنه؟

😍😍خدایا شکرت
2706