2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842166 بازدید | 670572 پست
ممنون عزیزم ... لطف کردی چک کردی حالا بخورم یا نخورم ؟؟؟!!!

میتونی ی کاری کنی 

برو تو نت 

ترکیبات بین نیو مام و بارداری رو مقایسه کن 

ببین چقدر باهم فرق دارن؟؟ 

صمن اینکه میتونی ب داروخانه جمالزاده قسمت داروهای اینترنتی زنگ بزنی بالا شماره دادم ی خانوم خیلی مهربون ب سوالات جواب میده 

من هروقت زنگ میزنم ب کلی سوالام جواب میده 

بگو اشتباها خریدم حالا میخوام بدونم ترکیباتش چقدر تفاوت دارن؟؟ 

پس حسابی خسته نباشی. خداروشکر بهتری. راستی پیشاپیش تخت نو هم مبارک دوستم.امیدوارم پر از انرژی های خو ...

مرسی عزیزدلم برای دعای قشنگتم ممنون کلی ذوق کردم دلم غش رفت عین خل و چلا باورت میشه یه لحظه تصورش کردم🙈😁راستی عزیزم شما تو چه مرحله ای هستی ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب پس همون عالیه  اگر امگا 3 داره که بهتر اگر نداره حتما هفته ایی دو بار ماهی بخور

نه امگا ٣ نداره. اگر قرص امگا٣ جدا بگيرم بخورم ضرري نداره؟ هفته اي دوتا بخورم؟

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2731
عزیزم.منم 27هفته ک.ازمایش دادم قندم ی خرده.بالابود 2هفته رژیم گرفتم خداروشکر کنترل شد ی خرده رعایت ...

چشم ممنونم فعلا دارم رعايت ميكنم ببينم چي ميشه.

منم قندم بالا بود  برنج رو کلا حذف کردم  هر روز تست قند خون داشتم ت ی خونه  فقط گو ...

منم تست قندخون دارم ناشتا و بعد وعده هاي غذايي ميگيرم تازه امروز شروع كردم. ولي دكترم گفت حذف نمن برنج مقدار شو كم كن. 

راستي تست قند خون بعد بلافاصله بعد وعده غذايي ميگريي يا يك ساعت بعد ميگيري؟

عزیزم پرینامکس هست داروخانه مرکزی جمالزاده 

ممنونم . من خيلي گشتم پيدا نكردم ديگه دارم پريناتال ميخورم 

2740
سلام دوستان عزیزمیدونم هرکدوم ازشمامشک داریدوشایدوقت نکنیدجواب بدین ولی خواهش میکنم اگه کسی وقت کرد ...

عزیزم اگر همسرتون هم سنش کمه باز طبیعی تلاش کن........یکسال دیگه انشاله بیایی بگی بار دار شدم....

اما سعی کن اگر طبیعی میخوای اقدام کنی بجای گرفتن داروی شیمیایی تقویتی بخوری....

اما این رو به همسرت بگو خیلیا باردار شدن اما بعد از چند سال دچار ناباروری میشن....

اینجا هم هستن خیلیا....یکیش خودمن یک پسر دارم طبیعی زایمان کرد شکر خدا.....بعد از 10 سال در روند درمان نازایی دوبار دیگه باردار شدم طبیعی اما خب این دو تا سقط شد......خب وقتی مشکل هست و مانع از رشد بچه میشه بهتره رفت سراغ درمانش. شما چرا اینقدر قاطعانه میگی همسرت بی مشکله آیا چکاپ کامل شده در مرکز ناباروری؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
منم تست قندخون دارم ناشتا و بعد وعده هاي غذايي ميگيرم تازه امروز شروع كردم. ولي دكترم گفت حذف نمن بر ...

عزیزم بارداری من مال سال 94 و 95 بود

یبار صبح ناشتا 

یبارم بعد از صبحانه 

آره منم کامل حذف نکردم 

شاید چندتا قاشق 

ماکارونی و سیب زمینی خیلی خیلی کم 

من زمینه دیابت نداشتم ک تو بارداری مبتلا  شدم 

خیلی سخت بود 

گرسنه بودم و چیزی نمیتونستم بخورم 

عزیزمی  بقول زینب جان دارم بخودم کمک میکنم  کاش کارهای بزرگتری از دستمون واسه هم برمیومد ...

قربونت عزیز دلم.چشم حتما بیشتر رعایت میکنم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
مرسی عزیزدلم برای دعای قشنگتم ممنون کلی ذوق کردم دلم غش رفت عین خل و چلا باورت میشه یه لحظه تصورش کر ...

امیدوارم زود زود تصورت به حقیقت تبدیل شه و حسابی کیف کنی. و صدای خنده ها و غرولند های نی نی تو اتاقت بپیچه.من اسفند یه کاری دارم که نمیدونم قبلش برم تو سیکل یا بعدش.دو دلم دوستم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706