2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842108 بازدید | 670571 پست
شربت کتوتیفن ک بیشتر برای سرفه های شدید میدن  ی مقدار سیستم ایمنی رو از کار میندازه  بشد ...

این که داده قرصه شربت نیست.نمیدونم والا واسه چی داده.تحرک و مورفولوژیش پایینه.آمپول سینال اف داده با اینایی که گفتم

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بعد چکار کردید.مال همسر من مورفولوژیش ۲درصد اینو داره ای و سی و کلومفین میخوره

ویتامین ای چند میخوره همسرتون؟ایرانی یا خارجی؟

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
زینب جان من سر دخترم از ماه هفت تپش شدید قلب گرفتم و طرازی نزدیک ب دو ماه این دارو رو بمن داد  ...

آره درسته ولی 7 ماهگی دیگه دوره اندام سازی بچه تموم شده تازه اونهم یک چهارم میداد

حالا فکر کن انتقال قراره حساس ترین اتفاق برای جنین بیفته، بعد فقط و فقط به خاطر استرس آدم پروپرانولول بخوره

منظورم اینه ترجیح اینه هر دارویی فقط مواقع اضطراری مصرف بشه نه حالا واسه تحقیق و این چیزا 

2731
سلام زینبی بابا،  امروز رفتم انتقال از ده تا تخمک ۲ تا جنین شد چرا اخه؟  ازشون پرسیدم چرا ...

عزیزم سلام 

واقعا!!! نمیدونم چرا کم تشکیل شده

ان شاالله با همین ها مامان میشی، اما اگر سوالی داری از خانم کریمی بپرس اون جواب میده

الان انتقال دادی به سلامتی؟ 

طبعتون رو میدونی چیه؟ 

کلا میوه و آب زیاد یادت نره خیلی عالیه و کمک میکنه

حالا اگر طبعتون شبیه من بود بیشتر میتونم کمکت کنم

خیلی کارشون مزخرفه

نمیشه اینطوری هم گفت ، چون بالاخره همین تحقیقاتی که انجام دادن الان ماها داریم استفاده میکنیم ، هر چه تحقیقات بیشتری انجام بشه علم و تکنولوژی اینکار پیشرفت بیشتری پیدا میکنه و امکان بارداری از این طریق بیشتر میشه 

تغذیرو چی کار کنم عزیزم ؟ چی بخورم تو این دو هفته؟ من 34 سالمه  چهارماه پیش روزی دو تا فمارا ...

عزیزم واسه تغذیه خیلی به طبعتون بستگی داره،کلا کار عجیب و غریب نباید کرد 

برای پانکچر هم اول ببین باردار نیستی عقب افتاده پریود؟ 

بعد اگر منفی بود حتما یک ماه استراحت بده بعد ‌‌‌ شروع 

گاهی اول ال دی میدن که تخمدان ها یه جورایی استراحت کنن و بعدش به داروها بهتر جواب بدن

فقط طبعتون رو باید دکتر طب سنتی بهتون بگه تا معتبر باشه، خودم هم تا قبل از رفتن طب سنتی فکر میکردم طبع گرم دارم و اگر طبق اون میخواستم برم جلو کلی خراب کاری میکردم

ویتامین ای چند میخوره همسرتون؟ایرانی یا خارجی؟

ای ۴۰۰ خارجی

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2740
ممنونم❤ اره طبعم سرده،ی مدت پیش تحت نظر ی دکتر طب سنتی بودم

اوکی

پس گلم اینا یه سری چیزاست که خودم رعایت میکردم، هر کدومش با شرایط شما سازگار هست انجام بده، هر کدوم که تونستی 

اما میوه های گرم، آناناس، موز، انبه، آووکادو(برای رحم عالیه و سرشار از اسیدهای چرب مفید) 

گوشت گوسفندی

پرندگان بلدرچين، اردک، کبک، و حتی تخم اونها عالیه، مرغ محلی 

روغن حیوانی گوسفندی، روغن کنجد روغن زیتون، پنیر هم سعی کن گوسفندی باشه 

به جای سالاد کاهو و خیار تبوله درست کن با جعفری و سبزی بیشتر بخور تا سالاد، اگر هم خواستی شبها نباشه 

ماهی جنوب تا قبل از بارداری عالیه مصرف کنی چون ماهي های جنوب سردیشون کمتره، اون هم شب نباشه 

میگو هم عالیه، کلسترول درسته داره ولی میزان‌ش برای جلوگیری از یائسگی زود رس و تخمک با کیفیت خوبه(کلا حذف کلسترول اشتباه بزرگ هست و باعث یائسگی زود رس میشه) 

جوانه گندم و بلغور گندم هم عالیه 

برنج قهوه ایی هم کمک کننده است 

عسل حتی نوع تغذیه ایی از شکر خیلی بهتره پس به جای شکر مصرف کن

گاهی هم این وسط سردی مصرف شد مهم نیست

گلم عرق بهارنارنج و گلاب هم گرم هستن هم آرامبخش و هم مقوی قلب و مغز 

تو چای هل بریز یا عرقش رو، چون چای سرده

فلفل سیاه هم به میزان متعادل تو غذاها داشته باش 

سیر و پودر سیر هم همین طور

آجیل ها و قوتو کرمان هم بگیر عالیه

عزیزم خودم تمام این ها رو انجام میدادم و اصلا شده بود سبک زندگیم، فقط چون همسرم یه مقدار طبعش گرم بود برای اون مثلا قاطی شربتش عرق شاهتره هم میریختم یا کمی کاسنی، یا سالاد شیرازی بهش میدادم

کلا مصرف میوه و آبمیوه هم خیلی زیاد داشتیم خصوصا آب انار و آب پرتقال 

انجیر و زیتون هم عالی هست

مصرف نخود و ارده هم بالا ببر عالیه

خرما رو هم اگر نوع پیارم گیر بیاری بهتره 

تا حداقل یک ساعت بعد از غذا آب و میوه نخور 

تو پریود، حمام رفتی از کمر به بالا رو بشور، چون واقعا نمیشه اصلا حموم نرفت، یا ببخشید دستشویی رفتی فقط وقتی مدفوع بود با آب ولرم خودتو بشور، اگر اصلا نشوری یه جور دیگه عفونت میگیری 

تو زمستون سعی کن همیشه تو خونه جوراب بپوشی چون پاها که گرم باشه، رحم هم گرم میشه

گلم با مصرف اینا تقریبا میتونم بگم خیلی کم پیش میاد پالتو بپوشی، کلا بدنت گرم میشه 

زینبی جان به من این سری قرص پروپرانولول دادن تا اونجایی که میدونم برای تپش قلب میدن این قرصو، من مشک ...

عزیزم من قبل از انتقال یکم استرس داشتم دکترم بهم داد و آزمایشم که مثبت شد گفت دیگه نخور.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
عزیزم من قبل از انتقال یکم استرس داشتم دکترم بهم داد و آزمایشم که مثبت شد گفت دیگه نخور.

مرسی از جوابت❤ شاید فکر کرده استرس دارم البته دروغه بگم ندارم قبل انتقال خوبم ولی از روز انتقال شروع میشه متاسفانه

قرص ملاتونینم بهم داده قبل از پانکچرم بهم داد

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
نه عزیزم دو نداشت  من ب شرکت وارد کننده رنگ زدم گفت حتی شرکت سازندش ک مرک آلمانه دیگه تولید ...

حدستون درسته! خالی بسته!

این دارو‌ هنوز در آلمان تولید میشه. 

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706