2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868302 بازدید | 672581 پست

فمیبیون2 بطور ویژه برای برآوردن نیازهای خاص، از هفته ی سیزدهم بارداری به بعد به عنوان مکمل درکنار یک رژیم غذایی سالم استفاده میشود.

تا هفته­ ی سیزدهم بدن جنین بطور کامل شکل گرفته است، و فاز رشد باورنکردنی در حال آغاز شدن است. به همین خاطر است ما مصرف فمیبیون 2( بارداری + شیردهی ) را توصیه میکنیم

در طول دوره­ ی بارداری بایستی مراقبت­های ویژه برای تضمین اینکه میزان مصرف فولات کافی است انجام گیرد.

(فولات (فولیک اسید و متافولین) در تشکیل طبیعی خون و روند تقسیم سلولی و نیز رشد بافت در دوران بارداری نظیر شکل­ گیری جفت نقش دارد. جفت مواد مغذی را که جنین نیاز دارد برای او تأمین می­کند)

از آنجایی که قرص فمیبیون 2 در داروخانه ها نایاب شده است و این درحالی است که برخی که از مادران باردار بدنبال جایگزینی همسطح و هم کیفیت ان هستند اما هنوز به نتیجه ای نرسیده اند

دکتر فریبا الماسی،متخصص زنان و زایمان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی میگوید:

در خانم باردار توصیه می شود از هفته 20 بارداری قرص آهن و قرص های ویتامین برای سلامت مادر تجویز شود. قرص فمیبیون علاوه بر ویتامین ها حاوی مکمل هایی است که به تکامل رشد مغز جنین کمک می کند و در صورتی که در دسترس باشد بهتر است از هفته 14 تا پایان دوران بارداری و پس از آن در طی دوران شیردهی از آن مصرف شود. این قرص جایگزین دیگری ندارد.

اما در برخی از داروخانه ها که قرص فمیبیون 1 موجود میباشد متصدیان آن را به همراه امگا3 و بیوتین300 پیشنهاد میدهند تقریبا مشابه همان فمیبیون 2 است.

حتما همین جوریه که گفتم خیالت راحت گلی  تو رو خدا حرص الکی هم نخور، این کار ضرر داره  بچ ...

فداااات بشم عزیزممم که انقدر باحرفات بهم ارامش دادی❤❤❤باز کی برم دوباره از بدم بنظرتون؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوست جونیا خوبین

خبر دادین طرازی چ روزایی مطب هست؟؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
والا منم شک دارم جنین گرید عالی رو ک تعیین جنسیت هم شده دور بندازن  اونم بیمارستان خصوصی  ...

معلومه که دور نمیندازن 

مگه شما همون اول یک فرم که نوشته میتونن  از نتایج درمان شما برای تحقیقات استفاده کنند ، آزمایش روی جنین های اضافی انجام بدن و تصمیم گیری جنین های اضافی با خودشونه رو امضا نکردین ؟

روزهای شنبه یکشنبه  سه شنبه

ااا ممنون عزیزم دیروز رقتم تو سیکل برام گنادوپین نوشته ولی داروخونه گفت نیستش دیگ سینال اف میتونم جاش بدم امروز برم برام بنویسه 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
معلومه که دور نمیندازن  مگه شما همون اول یک فرم که نوشته میتونن  از نتایج درمان شما برای ...

کارهای من تو بیمارستان آبان بود و کل فرم ها رو همسرم خوند و امصا کرد فقط یادمه ک با اهداش همسرم مخالفت کرد همین 

وایرمبارکه امروز دوتا فندوق بهت اضافه شدن، دلم واسه انتقال تنگ شد! هم سخته و هم شیرینه. امیدوارم هرد ...

منم به سیکل کوتاه بدنم خوب جواب نداد 23 تا تخمک داشتم کلا 5تا جنین شد ولی سیکل لانگ 27تا تخمک 15تا جنین

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
کارهای من تو بیمارستان آبان بود و کل فرم ها رو همسرم خوند و امصا کرد فقط یادمه ک با اهداش همسرم مخال ...

برعکس شوهر من، خیلی تاکید داشت قسمت اهدا رو تیک بزنم😅 البته خودمم راضی بودما

من همیشه میگم بچه برای کسیه که 9ماه تو شکمش هست و به دنیا میارشو بزرگش میکنه راستش جنین سه روزه رو اصلا بچه نمیدونم شوهرمم نظرش همینه

اگه خدا کمک کنه دوقلو برای خودم بگیره بقیشو اهدا میکنم شوهرم میگه خدا کنه زودتر بگیره که چیزی ام برای اهدا بمونه، 15تا جنین دارم خداروشکر

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
کارهای من تو بیمارستان آبان بود و کل فرم ها رو همسرم خوند و امصا کرد فقط یادمه ک با اهداش همسرم مخال ...

تو فرمهای ابن سینا گزینه ای برای مخالفت وجود نداره فقط امضاء و اثر انگشت به همراه اسامی😐

سلام دوستان.من یه سوال داشتم میخواستم ببینم کسی میتونه راهنماییم کنه؟دکتر به همسرم که مشکل اسپرم داره قرصای زینک پلاس و تئوفیلین پیوسته رهش ۲۰۰ و کتوتیفن داده.فقط زینکشو میدونم واسه تقویته.اون دوتا رو نمیدونم واسه چی داده.کسی اطلاعی از این قرصا داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2706