2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864974 بازدید | 672333 پست
زینب جون شما مشکلتون چی بوده دیدم گفتید ای یو ای کنسل کنم پس همسرتون مشکل داشته؟ مشکلش چی بود و به چ ...

عزیزم همسرم بدنش بر علیه اسپرم ها آنتی بادی می ساخت و همه رو نابود می‌کرد، باعث agglutiation شده بود در حد 99 درصد بهم چسبیده بودن 

البته اولش این جور نبود کمتر بود چسبندگی که iui کردیم بار اول 

بار دوم طب سنتی رفتیم و تو تب براش حجامت کردن و خراب شد اوضاع 

اون موقعی که من رفتم برا انتقال قانونا جنینام باید بلاست میبودن ولی توهمون چهار روزه مونده بودن این ...

یاخداااااا،خوب شدحواست بودخواهر،الهیکه خداسورپرایزت کنه ونی نیات سفت بچسبن ب دلتومامان۹ماه بشی عزیزم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه قدر عجیب عزیزم واقعا بهت حق میدم آخه خداییش همه پارامتر ها بدتر شده دیگه خیلی عجیبه پس حتما یه ...

اره به امید خدا میخوام اقدام کنم برای میکرو،استرسش کنتر از بارداریه طبیعیه که هی باید انتظار بکشیم که ایا گرفته یا نه،بعدش میمونه یا نه،هرچند که اول اخرش خدا باید بخواد 

آره گلم بمون خونه، هوا هم آلوده شده زیاد  اون استراحت و سر کار نرفتن دقیقا برای بعد از مثبت شد ...

زینبی جان به من این سری قرص پروپرانولول دادن تا اونجایی که میدونم برای تپش قلب میدن این قرصو، من مشکلی ندارم قبلنم قبل از انتقال بهم ندادن اولین باره، میگم شاید اینم مثل قرص ملاتونینه دکترم داره آزمایشی میده😅😅😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731

سلام زینبی جان من امروز دوازده انتقالم بیبی نسبت بروز ده یکمـپررنگ شده ولی قرمز نیست باز یکم از اولی پررنگـتره نکنه بارداری شیمایی هستم چرا این رنگ نمیگیره ازمایش دادم ولی با این وضع بیبی  

نه عزیزم حرص نمی‌خورم الان دیگه آرومم قربونت برم چرا تو عداب وجدان داشته باشی اونا که باید داشته باش ...

مرسی عزیزم 

آخه دوست ندارم باعث بد بینی کسی به درمانش بشم، چون خیلی ریزه کاری ها هست که شاید من ندونم... 

سلام زینب جان قبل پانکچر چه کارهایی باید کرد؟  سه چهار ماه پیش پرگناکر می خوردم تموم شد دیگه ن ...

سلام عزیزم 

من فقط روی تغذیه فوکوس کرده بودم و دکترم گفت مکمل نیازی نداری دیگه نگرفتم

تغذیه هم بر اساس طبعم انجام دادم

همسرم هم فقط ولمن، ویتامین سی و ای داشت که اونم جز ولمن سرخود بهش چیز دیگه ایی ندادم

سلام زینب جون یعنی من تعیین جنسیت کردم مشکل دارن؟

نه نه اصلا، اگر داشت که تو همون آزمایشگاه از بین میرفتن

یا تو گزارش میومد

اون سلیقه خودم هست که دوست ندارم واسه تعیین جنسیت pgd کنم نه چیز دیگه عزیزم

پسرات عالی هستن 😍😍😍

سلام زینبی جان من امروز دوازده انتقالم بیبی نسبت بروز ده یکمـپررنگ شده ولی قرمز نیست باز یکم از اولی ...

عزیزم کاش امروز میرفتی یک بتا میدادی استرست کم میشد بعد از ۱۲ روز بتا نشون میده فقط عددش پایینه

خوبه میتونی استعلاجی رو استفاده کنی ، آخه بدرد نمیخوره ، ببری سرکار همه میفهمن باز یک دردسر جدید شرو ...

اره میدونم میخواستم اگه دیگه واقعا لازم شد استفاده کنم و فقط به ریسم نشون بدم و رک  بهش بگم نمیخوام کسی مطلع بشم

خوش بحالتون که بهتون مرخصی میدن واقعا نمیدونم برای دکتر مگه چه فرقی داره مرخصی بنویسه

من که اصلا تا حالا مرخصی ازشون  نگرفتم ببرم سر کارم  اگر برده بودم کلا افتادمه بودم تو دهن همکارام😐

2706