2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867774 بازدید | 672549 پست
عزیزم همسرم بدنش بر علیه اسپرم ها آنتی بادی می ساخت و همه رو نابود می‌کرد، باعث agglutiation شده بود ...

خوب بعد چکار کردید.مال همسر من مورفولوژیش ۲درصد اینو داره ای و سی و کلومفین میخوره

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برعکس شوهر من، خیلی تاکید داشت قسمت اهدا رو تیک بزنم😅 البته خودمم راضی بودما من همیشه میگم بچه برا ...

ب هرحال این یک تصمیم شخصیه 

وقتی روز انتقال‌ بما گفتن چند تا جنین برامون تشکیل شده خب اونروز ک معلوم نبود با انتقال اول آیا میگیره یا کار ب انتقال های بعدی میکشه و از طرفی ما از اولم دوست داشتیم ک حداقل دوتا بچه داشته باشیم 

من کلا نه تا جنین فریز دارم در دوبسته 

بازم معلوم نیست با انتقال اول بگیره یا هر دو بسته رو انتقال بدیم

صمن اینکه بهرحال جنین فریز تا حدی ریسک از ذوب درنیومدن رو داره 

شاید برای کسی ک چندین بسته جنین فریز داشته باشه و انتقال اولم مثبت باشه کار خوبو عاقلانه ای باشه 

اونا این اجازه رو دارن که برای جنین های اضافی تصمیم بگیرن ، منظورم جنینهایی که دیگه برای استفاده خود ...

مرکزی که من میرم ازت میپرسن اگه به هردلیلی دیگه نیاین دنبال جنیناتون یعنی هزینه فریزو تمدید نکنین بریزیمشون دور یا اهداشون میکنین، خودشون بی اجازه فکر نکنم کاری کنن هرچند اگه بخوان کاری ام کنن ما که متوجه نمیشیم فقط امیدوارم جنینای اهدایی رو نفروشن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
تو فرمهای ابن سینا گزینه ای برای مخالفت وجود نداره فقط امضاء و اثر انگشت به همراه اسامی😐

من فرم‌ها رو شخصا ندیدم

ولی بعدا همسرم گفت ی فرم مخصوص اهدا داره ک من مخالفت کردم چون دوس دارم بچه زیاد داشته باشم، 😜

سلام دوستان.من یه سوال داشتم میخواستم ببینم کسی میتونه راهنماییم کنه؟دکتر به همسرم که مشکل اسپرم دار ...

شربت کتوتیفن ک بیشتر برای سرفه های شدید میدن 

ی مقدار سیستم ایمنی رو از کار میندازه 

بشدت خواب آوره 

نمیدونم دقیقا تو مشکل شما چ کاربردی داره؟؟ 

ب هرحال این یک تصمیم شخصیه  وقتی روز انتقال‌ بما گفتن چند تا جنین برامون تشکیل شده خب اونرو ...

درسته عزیزم

منم تا وقتی خودم بچه دار نشدم که اهدا نمیکنم منظورشون برای زمانی هستش که دیگه نیازی به جنینا نداشته باشی وگرنه اونجوری که هیچکس اهدا نمیکنه

اون لحظه ای که قسمت اهدا رو امضا کردم خانومه هم گفت انشاالله خودت دوتاشونو بغلت بگیری بقیشو اهدا کنی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
استرادیول تا هفته ۱۲ ، آنوکسا ممکنه تا آخر مثلا هفته ۳۶،  پروژسترون هم تبدیل میشه ب شیاف و پرو ...

مرجانو جان شما استراديول ايراني مسرف ميكنيد يا خارجي؟

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
احتمالا اگه تصمیم به اهدا بگیرند حتما تماس میگیرن من آیتم اهدا رو توش ندیدم ولی اینکه  تحقیقات ...

والا چی بگم از کجا معلوم راستم بگن آخه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706