2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838801 بازدید | 670378 پست
ببخشید ۱۲ فروردین یا ۲۹ فروردین؟منکه بلد نیستم زدم تو گوگل اومد ۲۹ فروردین فک کنم دوروبر میدان حر با ...

وای آره عزیزم 

نمیدونم 12 فروردین از کجا اومد تو ذهنم 

همون 29 فروردین بین میدون حر و پاستور درسته

با مترو میتونی بیای 

برای تاییدش میری طبقه دوم 

خبرشو بمنم بده ک چ کردی؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینایی  که این دوستمون میگه از اون خودکاری هاست.درجه بندی داره.رو درجه مورد نظر تنظیم میکنن فقط ...

اوکی من نمیدونستم دو نوع داریم،  خب الان اثر هر دو نوع یکیه یا اینکه یکیش بهتره؟  شما سینال نداشتید؟

2742
من گوارشم بهم ریخته.همش دسشویی هستم ببخشید.نمیدونم اصلا به چی مربوطه.خیلی استرس گرفتم.چند روزه.

عزیزم شاید بخاطر همین استرسهاست یا مواد غذایی خوردی یا تو  رفت و آمد از تبریز به تهران به قول معروف آب و هواتون تغییر کرده،  اخه من عوارض این امپولامونو خوندم فقط سرگیجه و خستگیه بخاطر همین نگران نباشید آن شالله سریع برطرف میشه

آره واقعا درستشم همینه ممنون مهربونم....ان شاء الله قسمت خودت...هرروز و هرشب برات دعا میکنم💙💖

سارا جون از دکتر بهرامی و بیمارستان صارم  راضی هستی ؟ من دارم کارم باهاش شروع کنم . به نظرت سراغ جای دیگه‌ای نرم  ؟ 

2738
نه گلم ربطی نداره، مگه چه قدر خون تو پری از دست میره 

متخصص خون به من گفتن موقع پرئودی خون بسیاری دفع میشه که خانم ها واقعا عادی از کنارش رد میشن🙄....حتی تاکید داشتن رژیم غدایی مملو از آهن در این دوره باشه.....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
چقدر دلم گرفته و  ناراحتم برا دوستامون ک فرشته هاشون رو از دست دادن😔😔واقعا هیچی نمتونه درد دل ...

نفس جان از زین خبر داری؟ زایمان کرد؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بچه ها علائم رحم سرد چی میتونه باشه؟

لکه بینی و شروع شدن پریودی با خون سیاه رو میگن از علائم سردیشه!البته دو تا طب سنتی که رفتم گفتن....

اینجا هم یاد گرفتم سرد شدن داخل رحم  و زیر شکم هم یکی از علتاشه

وای آره عزیزم  نمیدونم 12 فروردین از کجا اومد تو ذهنم  همون 29 فروردین بین میدون حر و پا ...

حتما میگم دعا کن بهم بدن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
سلام من امروز روز دوازدهم انتقالم همراه اضافه شیافم یک لکه قهوهای با ترشحات  اومد سریع یه شیاف ...

سلام عزیزم خوبه دیگه یعنی عالیه لک لانه گزینیم دیدی به دلت بد راه نشده ان شالله مثبته  

2706