2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671269 پست

چقدر دلم گرفته و  ناراحتم برا دوستامون ک فرشته هاشون رو از دست دادن😔😔واقعا هیچی نمتونه درد دلشون رو کم کنه...دوستان همگی برای ارامششون دعا کنیم. واینکه انشاءالله خدا با بارداری راحت و بچه سالم براشون جبران کنه..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها امروز روز ۱۰ انتقالم بود یکم خندیدم بعدم اینور اونور شدم خیلی دلم درد میکنه ۲روز بود دل ...

عزیزم خندیدن که عالیه انشاللله نینیامون گرفتن🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام اخر🍂🍁🍂🍁🍂 پست قبل قرار بود پست اخرم باشه .فقط و فقط به این دلیل که دلم نمی خواست شماها رو ...

اصلا نمیدونم چی بنویسم و بهت بگم چند بار نوشتم و پاک کردم 😢

خیلی سخته خیلی... فقط برات صبر فراوان میخام از خدا و آرامش بده بهت هر چه زودتر😔همیشه تو دعاهام بودی و هستی خواهر عزیزم

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2731

سلام من امروز روز دوازدهم انتقالم همراه اضافه شیافم یک لکه قهوهای با ترشحات  اومد سریع یه شیاف دیگه گذاشتم😐و دیگه هیچی نیومد😑 دلیلش چی میتونه باشه اخه من روز دومم لکه قهو ای دیدم 😑 این دم آخری دیگه حسابی داره رو مخم میره😫هرچی میخوام استرس نداشته  باشم

سلام من امروز روز دوازدهم انتقالم همراه اضافه شیافم یک لکه قهوهای با ترشحات  اومد سریع یه شیاف ...

عزیزم لک لانه گزینیه گلم طبیعیه

روز دوم لکت برای انتقال بوده تا ۲،۳ روز اول طبیعیه🌷🌷🌷🌷

آن شاالله که میدن سابقه سقط هات رببر،آزمایش ایمنی ت ر ببر،گواهی پزشک ر ببر. اگه بتونی یه آزمایش تی ...

یبار پیرارسال تیتر بتام ۴۰ شد اما اومد پایین ازمایشگاهی که رفتمو یادمه اما تاریخشو یادم نیست فردا میرم میخوام برام پیدا کنه ممنون از راهنماییت

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم نترس، دیگه چون آموزشی هست اونجا و رزیدنت ها هم تازه دارن یاد میگیرن هیجانشون بالاست، بیشتر به ...

جنین شناس باید دکتر ها باشن و حتما رزیدنت ها دوروبرش!!! اصلا سونو هم با نظارت خانم دکترها انجام میشه

ذخیره 1.2

خانما من یکم‌شکمم بزرگ‌ شده طبیعیه؟ ماله داروهاست؟

دارو برای پانکچر میخوری مواظب باش هایپر نشی خیلی سخته

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
سلام اخر🍂🍁🍂🍁🍂 پست قبل قرار بود پست اخرم باشه .فقط و فقط به این دلیل که دلم نمی خواست شماها رو ...

😭😭😭😭😭😭😭

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706