2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827633 بازدید | 669552 پست
آخه خوندم که اگه آسیاب کنی و همونطور بمونه اثرش میره ولی اگه قاطی عسل کنی خاصیتش میمونه. ضمنا آخه ه ...

آره واقعا هم سخته هر دفعه، من واسه پرولاکتین بالا نمی تونم بخورم دردسرشو ندارم تز میدم 😜

ایشالله که حسابی نتیجه بده واست عزیزم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم نه دیگه امکان نداره، این جوجه هدیه خدا به شماست  اون جنین های انتقالی یا پریود رفتن ...

بله بله. متوجه شدم

رفتم سونوهامو یه بار دیگه نگاه دیدم دیدم سوتی دادم🙈😁🤣

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
والله همینه دیگه من مثه اسکولا هی حساب کتاب میکنم کی تخمک گذاری میشه بعد اونا خوابن

دور از جونت عزیزم. ایشالا که نخوابیدن و همراهتن. شاید باهات قایم باشک بازی( به قول بچه گی هامون قایم موشک) میکنن.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
عزیزم استرادیول برا سیکل انتقاله.منم نداشتم.تازه منم اندومترم  خیلی نازک بود سونوی اول.که پرسید ...

ممنونم عزیزم، اخه من تپ سيكل ای یو آی روز ده پری که سونو شدم ضخامتم ۵ بود که بهم استرادیول دادن یه بار هم قبلا تو روز ۹ پری سونو شدم ضخامتم ۴ بود، کلا ضخامتم کمه خداکنه تا سونو بعدی اندازش مناسب بشه

عجب نامردی بوده اون آقای فلانی، آخه دیگه باید چی میشد که تایید کنن

نمیدونم حتما باید سه دفه دیگه ای وی اف میکردم پدرم در میومد بخاطر امپولها و اینا تا راضی بشن.اتفاقا اون روزی که رفته بودم ازمایشگاه واسه ازمایشهای ایمنی انعقادی دکتر ازمایشگاه انقد دکترمو دعا کرد گفت چه کار خوبی کرد که انقد زود این ازمایشهارو ازت خواسته چون ما مورد داشتیم ۱۴ دفه سقط داشته تازه دکتر براش این ازمایشهارو خواسته.اونوقت اینا میخوان همش ادمو الاف کنن.

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2740
من نفهمیدم چرا با وجود ضخامت کم رحم بشما استرادیول ندادن یا قراره بعدا بدن؟؟؟ 

خودمم نمیدونم و خیلی این مسئله منو درگیر کرده چون دفعه قبل تو سيكل ای یو آی هم تازه با سونو روز ده که دیدن ضخامت ۵ هست شروع کردن به تجویز استرادیول و روز صبح روز ۱۲ هم ای یو ای انجام دادن الان هم نگرانم دیر شروع کنن و ضخامتم مناسب نشه

گلم اگر تهران تونستی که هیچ ولی نشد خودت قم برو اول صبح بری میتونی تا قبل تاریک شدن هوا برگردی، نگرا ...

.میترسم برم باز نشه حالا فردا برم مدارک کورتاژمو جمع کنم شنبه برم داروخانه ۲۹ ابان اگه نکرد اونوقت برم جاهای دیگه.ولی امروز تو داروخانه گفت فقط برای تاییدیه گرفتن میتونی ۱۳ ابان بری با ۲۹ فروردین.ادرس هلال احمر شهر ری هم بود گفت اونجا نمیشه.شما مطمئنی که بیمه ای که تهران انجام شده قم هم جواب میدن؟بعدم کجای قم باید رفت

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم الان دیگه تقریبا34هفته کامل میشی.دیگه اینموقع ریه هم کامله...وزن.بچت چقدره الان؟استرس ب خودت ن ...

وزن 1900 هستش تو ۳۴ . برام دعا کن شنبه بازم سونو دارم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
آخی گناه داری، خیلی براتون دعا میکنم، ان شاء الله به سلامتی میگذره و بغلش میکنی

دعا کن برام عزیزم . خونرسانی خیلیییییی ضعیفه و آبش هم کمه

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
عزیزم چه قدر گناه داری، ان شاء الله چیزی نیست و راحت برات میگذره، خصوصا چون فلزی هم هست اسپکلوم خیلی ...

ممنونم دوستم حتما این کارو میکنم موقع انتقال دیگه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
2706