2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867029 بازدید | 672453 پست
آره سارا جون. حداقلش اینه که استرس محیا کم میشه،چون دکتر صبور و متعهدی هست. راستش من تو این سن و سا ...

آره واقعا درستشم همینه

ممنون مهربونم....ان شاء الله قسمت خودت...هرروز و هرشب برات دعا میکنم💙💖

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره عزیرم  ی بطری بکو نیم لیتری آب معدنی رو پرکن بزار روی میز آشپزخونه و کنارش هم ی ظرف عسل و ...

مرسی عزیزم.من سیاهدانه و عسل درست کردم ولی فقط ناشتا یه قاشق میخورم.مشکل من پیاده روی کم و کم خوردن میوه و سبزی و آبه

خدایا شکرت  
سلام عزیزم امروز با اینکه شیش روز از قطع ال دی میگذره پ پری نشدم رفتم سونو و مشاوره بیهوشی،  دا ...

من نفهمیدم چرا با وجود ضخامت کم رحم بشما استرادیول ندادن یا قراره بعدا بدن؟؟؟ 

همه من رو دعوا میکنن چرا هیچی نمی خوری به اون بچه ها باید غذا برسه ولی واقعا نمی تونمممم

کاملا درکت میکنم

منم مثل خودتم

هیچ غذایی دوس ندارم و حتی اسمشونم میاد حالم بد میشه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مرسی عزیزم.من سیاهدانه و عسل درست کردم ولی فقط ناشتا یه قاشق میخورم.مشکل من پیاده روی کم و کم خوردن ...

من سیاهدانه و عسلو در طول روز چندباری میخورم البته گلوم میسوزه ولی قورتش میدم بعدشم آب گاهی بیشتر میجوم بستگی داره چقدر طاقت بیارم 

میوه ک با خودت ببر سرکار حتما ساعت میان وعده بخور 

پیاده روی هم قبلا گفتم صبحها یکساعت زودتر از خونه بیا بیرون و توی مسیر رفت ب محل کارت کنار ی پارکی ماشینتو بزار و برو پیاده روی بعدش برو سرکار 

زمان خوبش همون صبحه چون موقع برگشت بهرحال آدم خستس 

ی بطری آب هم ببر سرکار بزار روی میز کارت جلوی چشمات خودتو ملزم کن تا عصر اون بطری باید خورده بشه حتی زورکی عسلم ببر 😅

آخه منم سر دخترم میخوردم ولی با هزارتا دنگ و فنگ  خیلی بهتر میشدم بعدش میومدم بیرون و پیاده رو ...

اره منم دميترون ميخورم بهترم ولي قبلا دميترون اصلا روم تاثير نداشت 

مامانم خيلي ميگه سيرابي بخور شايد امتحان كنم 😉 ولي الان گوشت و مرغ ٢ماه نخوردم 

انشاالله همه خوش ويار باشن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم علتش رو نمیدونم، حتما زنگ بزن دکتر شاید لکه بینی باشه 

زينب جون زنگ زدم سونو پيري كه برم جواب رو بگيرم گفت دكتر باز از آزمايشگاه تكرار خواسته عصر آماده ميشه 

زينب جون يعني چي بوده من نگران شدم 😭😭😭

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اره منم دميترون ميخورم بهترم ولي قبلا دميترون اصلا روم تاثير نداشت  مامانم خيلي ميگه سيرا ...

آره با لیموترش تازه بخور و ی پیشنهاد ک برو خونه مامانت و وقتی همه بودن سر میز یا سفره 

منظورم دورهمی باشید هم حواست پرت میشه هم کمتر اذیت میشی 

ولی من چون تنها بودم میرفتم جایی ک از تميز بودنش مطمن بودم و وقتی همه رو در حال خوردن سیرابی و کله و پاچه میدیدم ب هوس می فتادم 

همه من رو دعوا میکنن چرا هیچی نمی خوری به اون بچه ها باید غذا برسه ولی واقعا نمی تونمممم

دقيقا مثل مني ولي كاريش نميشه كرد اين دوران رو بايد گذروند

ببين چي آرومت ميكنه 

راستي ليموترش رو دستت بگير بو كن 

2706