2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671271 پست
من فقط مشکل غلظت خون داشتم  ولی چون سومین باری بود ک میکرو میکردم از طرازی خواستم هر دارو یا ه ...

آمین

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بچه ها خوب لاقل بگین از جوابش سر درنمیارین چرا من هرچی میفرستم اانگار اصلا چیزی ندیدین 

عزیزم من الان تازه رسیدم، معمولا یه کم طول میکشه گاهی یک روز ولی شک نکن هر کس بلد باشه هر موقع ببینه جواب میده گلم خاطرت کاملا جمع 

سلام دوستای گلم امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید یه مدت نبودم ،هنوز جواب pgd معلوم نشده یک ماه و نی ...

عزیزم.انشاءالله ک.بزودی نتیجش میاد و جوابش عالیه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نه بابا من یبار طبیعی شدم ک قلب نداشت و توی بيمارستان سقط کردم دوسال بعدش واسه میکروم بهم سرم داد رف ...

ببخشید ۱۲ فروردین یا ۲۹ فروردین؟منکه بلد نیستم زدم تو گوگل اومد ۲۹ فروردین فک کنم دوروبر میدان حر باشه همونجا رفتید؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
من بابیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی نیر و مسلح دیدم این قیمته. بیمه های دیگه ر خبرندارم. امامیت ...

سهیلا جون کجایی میشه بیای بگی چجوری تونستی سرمهاتو بگیری...به من ندادن من از دکتر و از رویش تاییدیه گرفتم اما داروخانه تاییدم نکرد شما از کجا گرفتی

عزیزم من شنیدم شهرستان ها مثل قم راحت تر تایید میکنن، خیلی از دوستان رفتن قم و موفق شدن ان شاالله ش ...

چی بگم 😥اگه شوهرم قبول کنه بیاد خیلی خوبه ولی ...

بازم آبش کم بودش مث اول و خونرسانی هم کمتر از اولش شده بودش ولی بازم گفتش باز بیمارستان بستری باش رو ...

عزیزم الان دیگه تقریبا34هفته کامل میشی.دیگه اینموقع ریه هم کامله...وزن.بچت چقدره الان؟استرس ب خودت نده..تحت نظر باش..انشاءالله ک بتونی تا چندهفته دیگه ادامه بدی. 

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706