2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833177 بازدید | 669966 پست
برای اینکه حموم نباید رفت

حموم اشکال نداره فقط مدتش کوتاه باشه واز آب ولرم باید استفاده کرد(آب گرم خوب نیست)، مرکزی که من میرم اینجوری بهمون گفتن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرتیل پلاس رو که از خرداد میخورد.اومدیم تهران اول یه سر رفتیم پیش دکتر امیر جنتی که دوستان خیلی تعری ...

شما جدیداً یزد رفتید؟

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
ممنون زينب جون پس به دقيق بودنو اينا ربطي نداره ؟

نه الزاما

به محل کار پزشک بستگی داره 

مثلا یک پزشک حاذق ممکنه هم تو مجموعه دولتی باشه با تعرفه دولتی، ممکنه همون آدم تو مجموعه خصوصی باشه با تعرفه خصوصی 

یک هفته برا چی؟متوجه نشدم

منم رویان  میرم  انتقال  دوم  که  الان  ۶ روز گذشته   اونجا انجام  دادن  گفتن  روال  عادی زندگی  

ولی من  هم دو هفته  مرخصی  گرفتم  هم‌میگن  آب داغ  و حموم  زیاد خوب نیست  دیگه  این همه  خرج  کردیم  نمیخوام  اشتباه  پیش بیاد  ☹

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2740
این قرصارو کی برا همسرتون تجویز کرد؟وقتی برا سونوگرافیا میرفتین یا نزدیک پانکچر؟

دکتر صدیقی اورولوژیست برای همسرم تجویز کرد تو همون ویزیت های عادی مردان سه سال پیش که برای iui رفتیم

که گفتیم این مشکل هست 

برای پانکچر هم آخرین ویزیت مردان که.رفت همسرم فقط پرسید همون قرصا اوکی هست، که دکتر هم دوباره دستورات سه سال قبل رو داد

سلام بجه ها. خوبین؟ من بجه بودم ابله مرغون گرفتم، حالا بچه همکارم ابله مرغون گرفته. اگه من حامله شم ...

عزیزم اصلا جای نگرانی نیست تو دو هفته اول بعد از انتقال 

ولی بعد از این بیشتر دقت کن

هر چند بقیه رعایت نمیکنن😐😐😐😐

سلام بجه ها. خوبین؟ من بجه بودم ابله مرغون گرفتم، حالا بچه همکارم ابله مرغون گرفته. اگه من حامله شم ...

اگه خیلی حساسی تیتر انتی بادی ابله مرغان رو چک کن

اگه بالا باشه جای نگرانی نیس

اگه تو بچگی گرفته باشی تیترت بالاس

شما جدیداً یزد رفتید؟

جدیدا که نه .تیر ماه بعد از میکروی ناموفق رفتیم.اونجا ویزیت شدیم اما خییلی شلوغ و بی نظم بود دیگه قرار بود بیام تهران و بعد ببینیم کدوم مرکز برامون بهتره که دیگه رویان رو انتخاب کردیم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2706