2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818059 بازدید | 669047 پست
نه نگفتیم😁😁😁 حالا فردا شوهرم میخاد بره باهاش ویزیت بشه و بهش بگه 

چرا دکترهای رویان هیچ مکملی نمیدن؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
عزیزم‌‌  چرا  اشکال  نداره  خیلی هم  خطرناک  اگر  خودت گرفتی  ...

اولا مادری که گرفته آنتی بادیش داخل بدنشه جنینم از مادر تغذیه میکنه و همه چیو میگیره، وقتی مادر ایمن باشه جنین چجوری میخواد بگیره؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم کارت به کجا رسید امروز؟ تونستی ذنوبی رو‌ پیدا کنی؟ وارد سیکل شدی؟

سلام عزیزمم امروز رفتم گفتن عصر بیا رفتم گفتن چون تعیین جنسیتی باید صبح باشه که ژنتیک نامه آخر و بده گفتم اخه امروز ۳ پریم گفت اصلا اشکال نداره فردا صبح بیا ۴ پری دکتر خودم هست ولی می ترسم اخه دکتر خودم گقت تا ۳ اسن گفت اشکالی نداره 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
نمیدونم چرا نیومده  پایینی مال امروز صبح هس گذاشته بودم کنار هم با دیروزی ها مقایسه ...

عزیزم.مبارکِِ.به به عجب بی بی خوشرنگی😍😍😍😍

حالا هی بگو لک ندیدم😜

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
2738
شما که میگید خطر داره پس چرا میگن قبل از بارداری حتما واکسنشو بزنید؟ هم آبله هم سرخجه اگه جنین بخوا ...

عزیزم منم گفتم مطمئن نیستم.بزار زینبی جان بیاد با مدارک علمی بهتر میتونه راهنماییت کنه.شاید این طوری که من گفتم نباشه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
حتی من یبارر شنیدم بچه تو شکم مامانش آبله گرفته دکتر ختم بارداری داده.بچه مرده اومد بیرون

واییی یک هفتع من نمی تونم انقدر صبر کنم دکتر گفته نرین

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزیزم منم گفتم مطمئن نیستم.بزار زینبی جان بیاد با مدارک علمی بهتر میتونه راهنماییت کنه.شاید این طوری ...

میدونم عزیزم، از نت سرچ کردم پیداش کردم😊😊

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

سلام خوبین؟

خانوما سوال مهم دارم

در مورد تفسیر ازمایش انعقاد خون

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706