2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843401 بازدید | 670643 پست
خنک نگه داشتن و تغذیه و ورزش رو رعایت نکرد اصلا؟ مکمل چی؟ هیچی نخورد؟

همیشه با آب سرد میشوره.تغذیه هم سعی میکنیم سردی نخوریم.زنجبیل و دارچین و شیرموز و میوه جات و سبزی هم میخوریم.

خدایا شکرت  
شوهر من از بس استرس میگیره براش سخته نمونه دادن.اصلا شب نمیتونه بخوابه.فکر میکنه اگه نتیجه خوب نباشه ...

عزیزم ما هم همین مشکلو داشتیم، دکتر همسرم بهش تادالافیل داد حدود 1 ساعت قبل نمونه گیری خورد خیلی بهش کمک کرد، به دکتر بگید حتما 

فقط تا چند روز بعدش تمام عضلات بدنش درد داشت که موقت بود ولی کارمون راه افتاد

فقط مشکل قلبی و اینا نباید داشته باشه مرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خدا رو شکر ما هم خوبیم نی نی ما کاکلی شد😍😍😍😍 خودت خوبی‌؟ نی نی خوبه؟ چیزی نمونده تا ...

عزییییزم انشالله سلامت بغلش کنی گل پسری رو.ما هم خوبیم مرسی.آره گلم من تهران نیستم بیمارستان خصوصی میرم برا سز اختیاری

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2731
عزییییزم انشالله سلامت بغلش کنی گل پسری رو.ما هم خوبیم مرسی.آره گلم من تهران نیستم بیمارستان خصوصی م ...

خیلی ممنون عزیزم، ان شاء الله شما هم به سلامتی زایمان کنی و بغلش کنی

فقط برای همه ما دعا کن 🥰 🥰 🥰 🥰 

اثرش ضد استرسه؟

اثر تادالافیل برای ارکشن(نعوظ آقایون) هست 

چون اغلب با استرس اون حالت مختل میشه، این قرص خیلی کمک میکنه

کلردیازپوکساید 5، اون اثر ضد استرس داره 

همسر منم از هر دو استفاده میکردن 

2740
شما اصلا سردی نمیخوردید؟مثل ماست.شوهرت چه کارایی کرد؟

من چرا ماست میخوردم نعنا یا پونه میریختم روش که سردی رو بگیره.یا شیر رو با عسل میخوردم.آخه طبعم سرده .اوابوست هم از دفعه قبلی پانکچرم میخوردم.

شوهرمم کلی ورزش کرد.هر روز پیاده روی .از آخرای تیرماه تا الان دوازده کیلو وزن کم کرده.روزی یک لیوان شیر محلی میخورد.سبزیجات مثل کلم بروکلی و گل کلم و هویج آبپز شده مرتب میخوره.کلا مصرف میوه و سبزی رو بیشتر کرد.روغنمون که کنجد بود و مصرفمون هم کم بود که تو این مدت کمتر هم شد.بار اول که اومدیم اینجا یه سری تبلیغ دیدیم درباره زیر پوش خنک کننده که یه زیر پوش بود با جیب و از این ژل هایی که میزاری تو فریزر یخ میزنه.از اونا خریدم مرتب میپوشید و اون ژل ها رو میزاشت .خیلی بهتر از این بود که یخ بزاره رو بیضه.مرتبا هم با آب سرد خودشو میشوره.قبلا میگفت از بیضه هاش انگار آتیش میاد بیرون از بس داغ بود اما الان شب قبل از نمونه گیری میگفت دیگه مثل قبلا نیست خنک شده دمای بیضه ها.فرتیل پلاس و تاموکسیفن و اسید فولیک ۵ هم هر روز میخوره.فعلا که نتیجه خوب بوده و پیشرفت داشته.هنوزم رعایت میکنه.امیدوارم همین طوری روز به روز پیشرفت کنه اوضاع اسپرم ها

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
همیشه با آب سرد میشوره.تغذیه هم سعی میکنیم سردی نخوریم.زنجبیل و دارچین و شیرموز و میوه جات و سبزی هم ...

شوهرت بر اساس طبعش تغذیه داشته باشه .اگه طبعش گرمه گرمی زیاد براش خوب نیست.اثر عکس میزاره براش.من شوهرم طبعش گرم بود.سعی کردم این مدت گرمی زیاد بهش ندم.اگه گرمی میخورد بعدش یه چیز سرد روش میخورد.راستی شوهرم مصرف شیرینیجات رو هم تقریبا به صفر رسوند.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
بستگی به خصوصی و نیمه خصوصی بودن داره و رعایت تعرفه ها

ممنون زينب جون پس به دقيق بودنو اينا ربطي نداره ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706